آماده به بین ریورساید و دیوانه در 4 دیوار

اگر شما فکر می 4th, دیوار تئاتر شرکت 2018 تولید Stephen Adly Guirgis را عیسی پریدند ‘A’Train بالا-سطح تئاتر (به عنوان ما در هوستون مطبوعات انجام داد) سپس شما احتمالا نمی خواهید به دست همان نمایشنامه نویس 2015 برنده جایزه پولیتزر بین ریورساید و دیوانه.

باز در استودیو 101 در خیابان بهار Studios, دو-قانون بازی دارای یک گروه بازیگران رهبری جانباز هوستون بازیگر بایرون ژاکه (گروه تئاتر: زنان در پیت پیر, گاس فقط نشستن در اطراف صحبت کردن, اتاق انتظار.)

ژاکه نقش والتر “میآید” واشنگتن یک بیوه بازنشسته افسر پلیس شهر نیویورک است که در هشت سال نبرد با این گروه پس از اینکه به طور تصادفی به ضرب گلوله توسط یک همکار افسر. او زندگی می کند در یک اجاره-کنترل آپارتمان با پسرش که به تازگی از زندان آزاد شده.

او با خواندن فیلمنامه و می گوید او شیفته “پیچیده و خوش نقش است.”

“من یک بازیگر خط. من عاشق خط. بنابراین هنگامی که من تو را دیدم آن خطوط من گفت: “آره این منم.'”

این بازی بر والتر “میآید” واشنگتن زندگی ژاکه می گوید. “چیزهایی که او را از طریق رفته. بودن یک کپی بودن یک پلیس بنابراین شما به سیاه و سفید/سفید چیزی در جریان است. شما باید یک باغی پسر که از طریق سیستم حقوقی بسیاری در این قانون پایان آن است. بنابراین شما در حال گرفتن در مورد پسر یک پلیس. در حال حاضر an ex-cop.او 30 سال-پلیس یک جانباز و یک شهروند ارشد و او می ایستد قوی در همه است.

“همه شخصیت های دیگر در آینده او را برای برخی از دلیل. همه یک دلیل برای مقابله با بالا میآید. همه آنها در نهایت بسیار مهم برای بالا میآید. وجود دارد یک سگ که بسیار قابل توجه میآید (اگر چه ما هرگز آن را ببینید).”

مدیر لایحه Pruitt (امی برنده جایزه, نویسنده, تهیه کننده, برای, تیوی مسابقه شگفت انگیز در میان دیگر سینما و تلویزیون سر و کار ) آماده بود برای بازگشت به تئاتر پس از 25 سال شکستن زمانی که 4 دیوار co-مدیر هنری و دوست دیرین کیم Tobin-Lehl (او کارگردانی او در یک Sam Shepard بازی در نیویورک چند سال پیش) با او تماس و دعوت او را به مستقیم. “این کیم رسیدن از آبی است. او فقط گرفتار من واقعا زمان مناسب نه تنها من در بین مشاغل, اما در زندگی من انجام برخی از چیزهایی که من می خواستم برای انجام و برگشت به تئاتر بود مثل یک آژیر تماس با من. به منظور توسعه یک طرف از من که من فکر کردم من می خواهم نادیده گرفته شده است. پس از آن احساس می کند واقعا خوب است. “

Pruitt می گوید او مربوط به بسیاری از تم ها در این بازی. “پدر و شرم و رستگاری و عدالت و نظم و قانون نظام حقوقی در نیویورک بود که خانه من به مدت ده سال. همه از این ویژگی Guirgis بازی درخواست تجدید نظر به من فراتر از فقط موسیقی از نوشتن. آن را مانند او شنود گذاشته به بخشی از من است که واقعا نیاز به مورد بررسی قرار گیرد به خصوص در رابطه با فرزندان من و آنچه که من در تلاش برای آموزش آنها است.”

هر دو ژاکه و Pruitt فکر می کنم که چه Guirgis را در این بازی قابل توجه است. “قبل از سیاه زندگی مهم قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد, قبل از [رودی] جولیانی چرخید و به این عرصه بین المللی این مرد تا به حال پیش بینی برای پرداختن به همه این پیامبرانه تقریبا” Pruitt می گوید.

“میآید” داستان ظهور از اتهام نژادی, درگیری در داخل اداره پلیس است که ما در حال زندگی با امروز پنج سال بعد” Pruitt می گوید. “لمس آن در تم ما در حال زندگی با امروز حاد تر از زمانی که این بازی نوشته شده بود.” همچنین مردان می گویند شامل لحظات غیر منتظره طنز.

دیگر اعضای بازیگران عبارتند از: فیلیپ Lehl, Tobin-Lehl خوان سباستین کروز جو Palmore خوردن متراژ تقریبی و پاملا وگل.

حتی اگر مخاطبان خودشان را نمی بینند در این بازی آنها را ببینید کسی می دانند که یا باید شناخته شده ژاکه می گوید. “بسیاری از چیزهایی که در این بازی تحت تاثیر من در یک سطح شخصی. به عنوان یک مرد سیاه و سفید من دیدم تعداد زیادی از آن. من تجربه کرده ام برخی از آن. اینها چیزهایی هستند که به عنوان یک بازیگر شما می توانید به مرحله. به عنوان یک پدر برخورد با یک کودک بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در این بازی من در واقع با تجربه با خود من است.”

پرسید که او فکر بازی تجدید نظر به Pruitt پاسخ می دهد: “این خنده دار است چون بسیار مومن, شخصیت, ظاهر,, و او به سادگی به نام کلیسای بانو” Pruitt می گوید. “او را با برخی از دستور کار. حتی مومن ترین کتاب مقدس-thumping, مذهبی فرد را پیدا کنید معنی و درک در قوس. “

وجود زبان ضمنی خشونت و تمایلات جنسی پس از ترک بچه ها در خانه. که گفت:, Pruitt موافق با ژاکه که این بازی باید تجدید نظر گسترده مخاطبان است. “این یک touchpoint برای هر کس به دنبال بهبود زندگی خود و یا درک زندگی خود را بهتر است.”

حتی اگر بازی دو عمل با تنفس در حال اجرا زمان کمتر از 90 دقیقه Pruitt می گوید. “آن را مانند یک گلوله از یک اسلحه; آن را فقط می رود.”

اجرای اجرا از مارس 12 (پیش نمایش شب) از طریق آوریل 4 در 7:30 بعد از ظهر پنج شنبه از طریق شنبه ها و 3 بعد از ظهر یکشنبه در استودیو 101, خیابان بهار Studios, 1824 خیابان بهار. برای اطلاعات تماس 832-786-1849 و یا بازدید 4thwalltheatreco.com $17-$53.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>