اریک Markham, منصوب, Knox County مدافع عمومی در ماه نوامبر توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لیبه دنبال انتخابات را در دو سال باقی مانده و در این مدت در برابر وکیل Rhonda Leeسیاسی تازه کار است که احساس می کند دفتر خصوصی باید به کمک وکلای بیشتر در مارس 3 جمهوریخواه اولیه.

مدافع عمومی است مسئول جامعه قانون کار با کارکنان از 70 و دفاتر اصلی در خیابان آزادی ارائه می دهد که طیف وسیعی از خدمات اجتماعی و همچنین کمک های حقوقی به مشتریان آن را نشان دهنده. برخی از ادارات نیز قرار دارد در دادگاه اطفال ساختمان در نزدیکی بخش خیابانی.

مدافع عمومی جامعه قانون است و در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده به عنوان ساخته شده توسط مارک استفنزتنها انتخاب شکل عمومی از سال 1990 تا زمان بازنشستگی در سال گذشته است. استفن تایید کرده است, Markham به ادامه خدمت در این پست.

در مبارزات انتخاباتی, Rhonda لی (مربوط به فرماندار) در مورد عزم خود را برای تبدیل شدن به یک وکیل در حالی که مبارزه با لنفوم چشم در حالی که بدون داشتن بیمه. او همچنین دستکاری مادر بودن با شش فرزند. او فارغ التحصیل از نشویل مدرسه قانون است و یک عمل انفرادی.

دریافت به دانستن هر کس در حال اجرا: Knox County, اولیه نامزد پرسشنامه: کمیسیون هیئت مدیره مدرسه و بیشتر

تقریبا همه از کار او به عنوان یک منصوب وکیل توسط یک قاضی به نمایندگی از indigents. در انجام این کار است که او را تبدیل به آگاه از خدمات اجتماعی است که جامعه قانون کار ارائه می دهد و معتقد است خصوصی وکلای باید همان منابع اگر چه نه با جامعه, دفتر حقوقی, او گفت:.

“خصوصی بیشتر کار وکلای متهمان که پول ندارم” او گفت:. او پاسخ خواهد بود به کار با county کمیسیون و مجلس قانونگذاری ایالتی برای بدست آوردن پول بیشتر برای کسانی که خدمات او گفت:.

Markham گفت: Knox County, کلانتر, دو مددکاران اجتماعی که خدمات را می توان با استفاده خصوصی وکلای مدافع در حال حاضر. دفتر کار خود می توانید با استفاده از این کارمندان, او گفت:.

لی همچنین می پرسد رای دهندگان را در نظر بگیرید که سال 2020 است 100 سالگرد حق رأی زنان و شده است وجود دارد هرگز یک زن به عنوان Knox County public defender. “زنان می توانند دیدگاه های مختلف. آنها باید قادر به ایجاد یک تفاوت” او گفت:.

او همچنین گفت که او می خواهم برای دیدن ممیزی انجام شده از دفتر چرا که او تا به سوالات در مورد تربیت بدنی نیز استفاده می شود به عنوان یک جامعه در اتاق یک زمین فوتبال; و آن گروه. او گفت که او شگفتی اگر پول وجود دارد در دسترس است که می تواند مورد استفاده برای بیشتر وکلای مدافع در دفتر.

Markham گفت: جامعه قانون دفتر حسابرسی به عنوان بخشی از Knox County government. هر خرید ساخته شده است که همچنین به رفتن را از طریق شهرستان را دفتر خرید و الزامات آن, او گفت:.

Markham فارغ التحصیل از دانشگاه تنسی دانشکده قانون و به قانون عمل قبل از پیوستن به Stephens تیم در سال 2013. دو سال بعد او به نام “تیم رهبر” و در نهایت Stephens’ معاون.

پس از منصوب شدن به این موقعیت توسط استاندار Markham گفت که او کار کرده است به گسترش روابط با سازمان های دیگر از جمله دادستان منطقه و کلانتر دفاتر. “ما شده ایم در بحث در مورد راه هایی برای کار بهتر با هم,” او گفت:. او می خواهد برای ادامه این بحث به درک دیگر در حال انجام است, او گفت:.

هدف این است که همکاری بهتر “را به Knox County امن و سالم جایی برای زندگی” Markham گفت.

این ناکسویل کانون مورد بررسی اعضای آن در سه موقعیت در این سال انتخابات موثر وکلا از جمله مدافع عمومی پست اگر چه لی گفت: او نه انتخابات.

این ناکسویل کانون وکلای دفتر گزارش Lee نیست با دفتر تماس بگیرید در این مورد اگر چه یکی از حامیان او بود به دفتر یک کپی از آزادی مطبوعات با نتایج.

در این نظرسنجی Jan. 21-28 وکلا خواسته شد برای رای دادن به نامزدها در مناسب بودن آنها برای کار با رای دادن به شدت توصیه, توصیه, توصیه نمی شود, به شدت توصیه نمی شود و نمی دانم نامزد شده است. از 1,599 وکلا و قضات بازنشسته و نوار اعضای 507 شرکت کننده در نظرسنجی این ناکسویل کانون گفت.

Markham تا به حال به طور متوسط وزن از 3.52 و لی تا به حال به طور متوسط وزن از 2.05 از پاسخ. بیشتر وکلا گزارش نمی دانستند هر دو نامزد نسبت دادن آنها به یک امتیاز. Markham بود به شدت توصیه می شود توسط 127 و توصیه شده توسط 81. لی به شدت توصیه می شود توسط 16 و توصیه شده توسط 48.

لی گفت که او نمی داند این بررسی به یک خوب. “زمانی که شما صحبت کردن در مورد اعداد حقیقی آن است که حتی یک انعکاس از نوار” او گفت:.

Markham گفت که او با دریافت این نظرسنجی و همچنین ایمیل به عنوان یادآوری.

“من فکر می کنم نتایج بسیار خوب است. من انتظار نیست 100% (مشارکت),” او اضافه شده است.

هیچ حزب دموکرات در حال اجرا است در این مسابقه است. برنده چهره مستقل Sherif Guindi در ماه اوت است.

حق رای فعالیت: صدای بی صدایان ابتکار ویویان Shipe که به نظر می رسد برای کمک به شکست خواهد شد افتخار آمریکایی های آفریقایی تبار که بخشی از جنبش حق رای برای به دست آوردن حق رای برای زنان در یک رویداد رایگان 3-5 بعد از ظهر شنبه در کارهای عمومی ساختمان 3131 موریس Ave.

وکیل واندا Sobieski که شده نیروی پشت مجسمه یاد حق رای زنان در بازار مربع و در شرق تنسی تاریخچه مرکز داستان خواهد شد در مورد چگونگی تنسی شد بحرانی که رای امن 19 متمم تضمین زنان حق رای Shipe گفت.

و پس از آن دیگر سخنرانان را بخوان عمل می کنند و یا انجام یک مطالعه در مورد های مختلف زنان آمریکایی آفریقایی تبار در محلی دولت و در سطح ملی.

شرکت کنندگان شامل Felicia Outsey و پسرش, رقصنده پویا ری که افتخار Harriet Tubman یک برده که او نیز یک suffragist از طریق شعر و رقص; کایرا وایات و النور هورتون که آمیزه ای از آهنگ ها; شهرستان کمیسر ساناز گیل و تاج-بانوی ویلسون اصلی و چشمگیر قطعات; داشا Lundy و Ronni چندلر خوانش; الیزا Croom, یک Austin-شرق دبیرستان ارشد و برنده یک oratorical مسابقه در مارتین لوتر کینگ جونیور, جشن, خواهد صحبت می کنند; و Kelle جولی آواز خواندن و انجام کار اصلی.

دو فرزند که وارد یک مسابقه برای دانش آموزان در کلاس 2-5 خواهد خواندن مقالات از جمله یکی از اتل Downer یکی از اولین اصول در سام E. Hill مدرسه ابتدایی و یک ناکسویل suffragist. دانش آموزان موفق به دریافت گواهینامه و مدال.

Sobieski و Leanna گور, که سال ها صرف ثبت نام مردم برای رای دریافت جوایز برای چند دهه خود را از خدمات Shipe گفت.

این برنامه به دنبال خواهد داشت چای در 2:30 p. m. حمایت شده توسط دموکراتیک زنان در ناکسویل ،

Georgiana تاک بازنشسته نگهبان اخبار مرتبط ویرایشگر. او ممکن است در رسید gvpolitics@hotmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im