دریافت به دانستن باغ وحش ناکسویل جدید غول anteater تیانا که دوست دارد چرت حمام و آوکادو

باغ وحش Knoxville, جدیدترین حیوانات را دوست دارد چرت حمام, آوکادو و خرناس اطراف تمام گوشه و مخفیگاه از زیستگاه.

تیانا های غول پیکر, anteater که 18 سال, 100 پوند و 6 پا بلند و به تازگی گرفته تا اقامت در باغ وحش ناکسویل را اندکی بازی ماجراجویی در منطقه است.

او آمد از باغ وحش نشویل که بزرگترین جمعیت های غول پیکر anteaters از تمام آمریکای شمالی باغ وحش و یک رهبر در anteater حفاظت با توجه به ملیسا مک گی پستانداران هماهنگ کننده در باغ وحش ناکسویل.

Tiana وارد Feb. 17 و زندگی در محیط داخلی/فضای قبلا اشغال شده توسط Khaleesi, باغ وحش ناکسویل را کومودو اژدها که گذشت در تابستان گذشته.

“ما به پایان رسید تا با فضای موجود را در یک حیوان جدید, و ما تا به حال هرگز یک anteater در اینجا قبل از, پس از آن فقط چیزی جدید و تازه و متفاوت برای ناکسویل” گفت: McGee. “او به وضوح کافی برای این فضا است. فضا سازگار است برای او از آنچه در آن بود با کومودو بنابراین آن را فقط به نظر می رسید مانند تناسب کامل را به او را در و او در اینجا خواهد بود.”

تیانا او را نخستین نمایش عمومی در روز دوشنبه در باغ وحش. باغ وحش ناکسویل دایره از دوستان اعضا می توانند او را از 4:30-6:30 p. m. روز شنبه و annual passholders می توانید مشاهده و تیانا از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه.

برای آماده سازی شما برای تیانا را برای اولین بار ما با صحبت McGee مورد anteaters و چه تیانا زندگی خواهد بود در باغ وحش ناکسویل.

‘یک خانه بازنشستگی برای او”

غول anteaters که بومی مراتع و جنگل ها در آمریکای مرکزی و جنوبی زندگی می کنند حدود 20-25 سال به طور متوسط. در 18 تیانا را به صرف برخی از سال های طلایی در ناکسویل.

“او مسن تر است. این است که یک خانه بازنشستگی برای او گفت:” مک گی.

تیانا زنده خواهد خودش را در زیستگاه. غول anteaters هستند انفرادی حیوانات آمده است که با هم به نژاد است. زنان بالا بردن فرزندان به یک سال و پس از آن به راه جداگانه خود را.

تیانا به حال فرزندان در حالی که در باغ وحش نشویل و کمک به کمک به این گونه است. غول anteaters طبقه بندی شده به عنوان تهدید با حدود 5000 در سمت چپ وحشی به دلیل تخریب زیستگاه و شکار با توجه به یک باغ وحش ناکسویل آزادی مطبوعات.

تیانا را در باغ وحش ناکسویل شامل محیط داخلی و خارجی بخش با فضایی سنگ و شن و ماسه و تراشه های چوب و خاک و استخر است که مناسب برای یک خانم anteater که دوست دارد را به چرت زدن و استحمام.

غول anteaters خواب حدود 15-16 ساعت در روز و استفاده از بزرگ خود را پر پشت دم به عنوان یک پتو. هنگامی که او را چرت زدن تیانا یا حمام کردن, غذا خوردن و یا بررسی.

“او بسیار کنجکاو است. احساس خود را از بوی پیشرفته ترین حس بنابراین او به طور مداوم مایل به خر خر کردن همه چیز و بررسی این ترتیب او صرف مقدار زیادی از زمان خرناس” گفت: McGee.

“او را با استفاده از چنگال خود را. او دارای دو پنجه های تیز در جلوی پا که او می خواهید استفاده کنید به حفاری و ابتدا در مسائل به بررسی آن, بنابراین در واقع, او شده است هزینه های زیادی از زمان گرفتن احساس برای هر گوشه و از شکاف دیوار جدید زیستگاه و سپس هنگامی که او را در حال بررسی و یا وعده در رژیم غذایی خود او می خوابد.”

در حال حاضر تیانا تنها در زندگی داخل زیستگاه. هنگامی که هوا آفتابی و درجه حرارت به طور مداوم بالاتر از 40 درجه او می خواهید به اکتشاف, هوای آزاد, زیستگاه, با توجه به McGee.

او را به خوردن مورچه ها در باغ وحش ناکسویل

رژیم غذایی معمول برای یک غول anteaters در وحشی متشکل از موریانه ها و مورچه ها و آنها معمولا خوردن حدود 30000 نفر در روز است.

تیانا رژیم غذایی خود کمی متفاوت است به عنوان یک غول anteater در یک باغ وحش است. او دارای یک حاوی حشره خوار رژیم غذایی ساخته شده با غلات و ویتامین ها و مواد مغذی و مواد معدنی است که غول anteaters از حشرات در طبیعت با توجه به McGee.

کارکنان باغ وحش مخلوط له غلات با آب گرم پس از آن یک جو-مانند قوام برای anteaters که اصلا دندان و تکیه بر دو پا طولانی, زبان مهم برای خوردن.

“ما نمی توانیم آن را بیش از حد آبریزش و یا بیش از حد خشک من حدس می زنم … ما باید برای به دست آوردن آن را فقط حق به طوری که فقط مانند گلدیلاک” گفت: McGee.

تیانا خورد دو کاسه از غلات و حبوبات در روز اما او لذت می برد دیگر تنقلات از جمله آووکادو و ماست و تخم مرغ آب پز.

چگونه او را برای تنظیم به باغ وحش ناکسویل

پس از ورود در باغ وحش Knoxville, کارکنان شده اند کمک تیانا استفاده می شود به مردم رعایت او. او نه بر روی صفحه نمایش در باغ وحش نشویل به دلیل آن anteater منطقه است باز به صورت عادی مشاهده báthory.

“در حالت ایده آل هر زمان که ما را در یک حیوان جدید ما می خواهیم آنها را به زمان خود را تنظیم کنید قبل از ما بزرگ پرده برای مهمانان ما فقط بنابراین ما می توانیم نوع سهولت آنها را به چیزهای مختلف و دریافت آنها استفاده می شود به زندگی روزمره خود را با خود حافظ کارکنان گفت:” مک گی.” ما می توانید مانیتور خود را یکی یکی قبل از او را پس از آن را برای همه برای دیدن.”

تا کنون تیانا شده است تنظیم خوب با توجه به McGee.

“این واقعا هیجان انگیز است چرا که همه ما در حال یادگیری یک حیوان جدید و سپس رسیدن به او را می دانم عادات و رفتارهای گفت:” مک گی.

“او شده است جای تعجب واقعا به خوبی سازگار بنابراین ما فکر می کردیم شاید باید کمی حساس تر و همه چیز را کندتر اما او طوری تنظیم سرعت است که ما هر روز در حال اضافه کردن در برخی از قرار گرفتن در معرض سر و صدا و بوی و چیزهای مختلف است که می خواهم به او استفاده می شود به مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>