فرفره دنده پرده خانه کنفرانس/صفحه سبز


زمین آن را به عنوان ایده آل برای اقامت در خانه پخش مجریان و تصویری conferees

پخش AV شرکت فرفره دنده می داند یک فرصت بازاریابی هنگامی که آن را می بیند نه به ذکر نام جاذب.

این ممکن است نگاه کنید بیشتر شبیه به یک وسیله جانبی برای ستارگان کشتی کاپیتان صندلی از برای شاه آرتور صندلی در میزگرد اما فرفره دنده به تازگی منتشر Cam-a-Lot (ما می دانیم که آن را برای تلفن های موبایل کمی عجیب و غریب) یک ویدئو کنفرانس روی صفحه نمایش است که تسمه بر روی یک صندلی می گویند یک آشپزخانه صندلی subbing برای یک لنگر صندلی و یا حتی یک صندلی تاشو شرکت اشاره می کند. آن را فراهم می کند “پاک” پس زمینه برای تماس های تصویری و یک صفحه نمایش سبز در سمت تلنگر, آماده به جای هر مجازی پس زمینه.

“صفحه نمایش ایده آل برای تلویزیون و روزنامه نگاران رادیو و تلویزیون از خانه و همچنین ویدئو کنفرانس و دیگر جلسات مجازی در حال حاضر برگزار می شود در سراسر جهان با توجه به اقامت در خانه سفارشات” گفت: این شرکت است.

خانه نشین روزنامه نگاران در حال دادن معنای جدید به موضع یو پی اس و کنترل از راه دور به عنوان آنها می آیند با هم, جدا, برای انجام این خبر.

صفحه 57 اینچ در قطر و چین به 22 اینچ به پاپ را به آن (شامل) حمل و نقل کردن کیسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>