آن را مدنی مجازات fining و قدرت های دیگر به عنوان حریم خصوصی جدید کلانتر در شهر

سناتور. کریستن جیلیبرند (D-n. y.) پیشنهاد برای ایجاد یک دولت جدید دیده بان آژانس متهم با دادن آمریکایی ها کنترل داده های خود را.

سناتور ذکر لبه غول در یک رسانه پست نیاز به ناظر است.

“این غول تکنولوژی — گوگل و Facebook در میان آنها شده و با روشن برندگان ما گذار به عصر دیجیتال” او نوشت. “این شرکت ها ساخته اند عمده امپراتوری از داده ها با اطلاعات در مورد زندگی خصوصی ما. آنها در حال پردازش است که اطلاعات به طور فزاینده ای پیچیده و الگوریتم های پیچیده. و آنها در حال ساخت پول زیادی از آن.”

قانون حفاظت از داده ها را ایجاد داده های سازمان حفاظت (DPA) یک آژانس مستقل مانند FCC و کمیسیون تجارت فدرال که حفاظت از حریم خصوصی و اطمینان از عادلانه و شفاف با داده های.

در حال حاضر فدرال تجارت کمیسیون اصل حفظ حریم خصوصی مجری متمرکز بر انجام آن است یا ویروس یا ضد رقابتی. آن را فاقد عضلانی rulemaking یا مدنی fining اقتدار و باید به جای تکیه بر پر کردن مناسب و قابل توجه موافقت نامه حل و فصل.

یا DPA و یا کنگره را ایجاد حریم خصوصی قوانین و سپس DPA خواهد اجرای آنها از جمله از طریق مدنی مجازات تاکیدی امداد و داروهای دیگر.

یکی از چیزهایی که DPA خواهد گارد در برابر او گفت: “”پرداخت-برای-حفظ حریم خصوصی’ و یا ‘را از آن-یا-ترک-این مقررات در قراردادهای خدمات.” او گفت: حریم خصوصی آنلاین حق است, و یکی که نیاز به اجرا شود.

Giilibrand گفت: آمریکا یکی از تنها چند دموکراسی بدون فدرال حفاظت از اطلاعات سازمان.

“داده شده است به نام “روغن جدید” سناتور نوشت. “شرکت در حال عجله برای کشف و تصحیح آن نادیده گرفتن مقررات قرار دادن سود بالا مسئولیت و درمان مصرف کنندگان به عنوان کمی بیش از نشانه. مانند روغن رونق کمی فکر است که با توجه به عواقب بلند مدت است.

“به طوری که ما خیره کردن بشکه از تهدیدات خارجی از دشمنان در تلاش برای هدف قرار دادن اطلاعات شخصی در مصرف خانوارها و کسب و کار و سازمان های دولتی, اطلاعات حریم خصوصی در فضای باقی مانده تکمیل و کل غرب وحشی. و این یک مشکل بزرگ است” و او گفت: DPA می تواند حل کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su