دختران بازیکنان بسکتبال از دست دادن خانه و نه امید قهرمانی در پس از تنسی گردباد

باکستر – در یک شهر کوچک به اندازه کافی تیره بخت به دروغ در این مسیر از روز سه شنبه, گردباد, hoop dreams جان سالم به در برد.

اشلند Mcclelland, 17 و Torie بروکس, 16, هستند, بازیکنان ستاره برای Upperman دبیرستان بانو زنبور عسل است.

دختران اند بهترین دوستان و هم تیمی های پس از مدرسه ابتدایی. خود را مربی, تماس, آنها, جدا. آنها زندگی می کنند فقط چند بلوک از هم جدا.

دوشنبه شب پس از پیروزی در منطقه ای نیمه نهایی, Torie شد گذراندن شب در اشلند خانه زمانی که EF-4 قدرت گردباد منفجر طریق Putnam County است.

اشلند را در زمان حال تنها به فشار دادن دختران به یک گنجه کوچک با اشلند 8-ماه-پیر خواهر قبل از ویندوز خرد, اسپری شیشه و باقی مانده در همه جا.

در یک ماده از ثانیه خانه نابود شد. Torie دیوانه وار او را به نام پدر و مادر. خانه او رفته بود ، هیچ کس به شدت مجروح شد.

دو روز بعد دختران — هر دو جلو — در بازی شنبه شب منطقه 4-AA قهرمانی از دست دادن به رقیب Macon County است. سپس شنبه شب Upperman (27-6) مواجه Meigs شهرستان در یک بازی حذف.

“من به آنها گفتم آن را به شما اگر شما می خواهید به بازی گفت:” دانا McWilliams, 47 که مربی Upperman دختران تیم بسکتبال 24 سال. شوهرش بابی McWilliams, 51, مربی است Upperman پسران بسکتبال برای 26.

“این یک انتخاب آسان” گفت: Ashland یک فارغ التحصیل ارشد که نمی خواهد فرصت دیگری در دولت عنوان اجرا شود. “بسکتبال نوع یک راه آسان برای دریافت به دور از مسائل برای ما” اشلند گفت.

دختران دبیرستان بسکتبال برجسته در باکستر کوچک حومه تحت 2000 نفر فقط در غرب کوکویل که کشیده شده خانواده خود را بالا رتبه بندی مدارس و standout تیم های ورزشی.

روز پس از کشنده Putnam County طوفان ادعا 18 زندگی باکستر شهردار John Martin خواسته شده بود به توصیف جامعه خود را. او شروع به پاسخ خود را با غرور و افتخار باکستر ساکنان احساس برای بانوی زنبورها که برنده دو از سه گذشته دولت عنوان در کلاس AA رفتن 37-0 در سال 2018 است.

حتی مردم با هیچ اتصال مستقیم به مدرسه به نوبه خود برای پنج شنبه و جمعه شب بازی ها, او گفت:.

“زمانی که آنها برنده دولت در دو سال گذشته آن باور نکردنی بود که مردم در انتخابات گفت:” مارتین 73 یک فن که هنوز هم باعث می شود آن را برای گاه به گاه بازی حتی اگر نوه اش نبوده است در این تیم از او فارغ التحصیل شد چند سال پیش.

“ما به کلید شهر به همه ballplayers,” او گفت:. “ما به آنها رژه.”

تنها پس از صحبت کردن در مورد این تیم را مارتین رسیدن به شهر دیگر تعریف اخبار: $150 میلیون, سرامیک, مرکز توزیع در حال حرکت است به باکستر در یک معامله شهردار میانجیگری — بزرگترین سرمایه گذاری در باکستر در تاریخ است.

سوار طوفان

در 6 فوت قد اشلند است فرفری, تیره مو و دراز و باریک قاب; Torie را چند اینچ کوتاه تر با تیره-موی بور. آنها بوده ام در حال بازی بسکتبال با هم آنها حدس زده پس از آنها 3 یا 4 سال.

شمارش سفر تیم در خارج از دبیرستان فصل بسکتبال مصرف تقریبا هر ساعت بیداری فراتر از مدرسه است.

در شب دوشنبه با مدرسه بسته بعدی روز سه شنبه انتخابات بودند در تخت خواب در اشلند اتاق که با نزدیک شدن گردباد با کمی هشدار دهنده است.

“این واقعا ترسناک” اشلند گفت. “ما تخمگذار در بستر و تلفن های ما رفت و من و مامان شروع به فریاد ما به طبقه پایین. ما واقعا نمی دانم چه باید بکنید. …و سپس آن را بیش از و آن را مانند, ‘وای که واقعا اتفاق افتاده است.'”

Torie به نام پدر و مادر او خانه که به طور معمول قابل مشاهده از اشلند حیاط خلوت.

“من به آنها گفتم گردباد وجود دارد آیند و آنها مانند ‘نه آینده,’,” او گفت:. “آنها در نهایت و در اخبار و به عنوان به زودی به عنوان آنها آن را تماشا … آنها حتی نمی تواند در را بست و قبل از آن در زمان خاموش سقف.”

Krystal یی, Ashland, مادر فریاد زد در دختران به گنجه. او به سرعت دست اشلند عزیزم. هیچ اتاق بیشتر از هر کس دیگری در فضای کوچک.

“پنجره در حال حاضر گران” Krystal یی گفت. “باد … من می ترسم آن رفتن را به کودک. من مانند ” ما رو به درب به نگه داشتن او در آن وجود دارد با شما.’ آنها تا به حال آن نوزاد و من بسیار سپاسگزار برای آنها.

“برای Ashland برای او سخت ترین چیز بود شنیدن من گرفتن آمار با مسائل و فریاد چرا که او می شنود و همه چیز در جریان است.”

Ashland, مادر نمی شد به طور جدی مجروح شده اما خانه در قتلگاه. در حالی که Torie تلاش برای رسیدن به پدر و مادر خود را دوباره اشلند در زمان خاموش برای بررسی همسایگان خود است.

در کنار درب خانه رکس دیویس یک دانشجوی سال دوم در Upperman پسران تیم بسکتبال شد یک شمع از قلوه سنگ اما اشلند می توانید ببینید دیویس’ مامان چنگ می زنند خود را از یک روزنه کوچک. رکس در صورت خونریزی بود اما او به نظر می رسد خوب است.

اشلند برافراشتند رکس مادر بر پشت و سرش می دویم. به هنوز ایستاده همسایه خانه برای ایمنی. رکس دنبال کرد.

“اشلند در زمان خاموش در حال اجرا در Birkenstocks” مادرش گفت:. “من نمی دانم که چگونه اشلند انجام داده بود چیزهایی که او می خواهم انجام می شود و برگشتم گریه چرا که او نمی تواند جلو این مرد دیگر جاده ، گفتم آن را OK. شما انجام داده ام بسیار است.”

Torie شد و هنوز هم در تلاش برای رسیدن به پدر و مادر خود را. مدتی بعد آنها راه می رفت تا تپه برای دیدار با او.

هنگامی که آنها می دانستند که آنها امن, Ashland, نام مربی او است.

“من از رفتن به رختخواب. من نمی دانم هر چیزی اشتباه بود” McWilliams گفت. “او گفت:” مربی که در آن شما هستند ؟ همه چیز OK?'”

McWilliams خوابیده بود. وجود دارد هیچ قدرتی در خانه اش و او تا به حال هیچ ایده گردباد تا به حال از طریق شهر.

دانا و بابی McWilliams شروع به پریدن کرد در ماشین خود را برای مسابقه به محله اما نمی توانستم گذشته باقی مانده و مسدود کردن جاده ها است.

آنها را به پیدا کردن چند ساعت بعد که Upperman مدرسه هشتم کلاس Bridgett McCormick تا به حال ساخته شده است آن را در خارج از خانه فقط چند درب پایین.

بسکتبال جامعه

این Upperman دختران تیم تا به حال منطقه ای آن نهایی برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب اما مقامات در مورد توافق برای به تعویق انداختن آن تا پنج شنبه “بنابراین ما می توانیم خودمان را با هم” McWilliams گفت.

“اولین روز ما آمد ما خیلی صحبت کردیم” McWilliams گفت. “من با آنها صحبت کردیم. صد در صد من به آنها گفتم آنها را به بازی. آنها هر دو پیامک من و گفت: آنها می خواستند به بازی.”

Ashland بود که در این تیم به دو قهرمانی دولتی گفت که او امیدوار به زمین سومین عنوان قبل از شروع سال آینده در بسکتبال کمک هزینه تحصیلی در کالج برایان. Torie بود و برای هدف دوم خود را.

اما McWilliams, که به نام خودش “رقابتی ترین فرد شما همیشه پیدا کردن” کوچک, کاهش, کردن در تمرین ساعت.

“این واقعا قرار می دهد این بازی در چشم انداز و این چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم” او گفت:. “ما آن را نگه داشته است بسیار سبک این هفته است. حتی برای خودم نمی آماده شدن همان. مثل همیشه فقط ذهن من بود و من می دانستم ایشان بود بیش از حد.”

آن را فقط اشلند و Torie و رکس که McWilliams فکر کردن در مورد. بیش از 400 سازه های آسیب دیده بودند در Putnam County, بسیاری از آنها خانه های تک خانواده.

و در یک رویداد تکان دهنده ربطی به طوفان Upperman دبیرستان زبان انگلیسی, معلم, لیزا براون در بیمارستان بستری شد زمانی که او با یک ماشین تصادف در یک ایستگاه گاز پارکینگ روز پس از طوفان است. بسیاری از دختران در زمان یکی از کلاس های McWilliams گفت.

“این سخت بود,” او گفت:. “منظورم این است که هیچ اشتباه است. من در مورد آن صحبت نمی قبل از بازی. ما فقط تصمیم ما قصد داریم به بحث در مورد آن. آن شده است بنابراین شیوه های ما شده اند و نور بسیار سست است.”

“این مطلب فقط با هم از انجام بازی بسکتبال,” او گفت:.

بنابراین در روز پنج شنبه شب, دختران بر روی سرش می دویم. دادگاه در تنسی فناوری Eblen مرکز به ایستاده اند. آنها با پوشیدن تازگی چاپ پیراهن سفید با سیاه و سفید و زرد تصویر را طلسم خود را در مرکز دور با کلمات “ما Upperman. زنبور عسل قوی است.”

تیم مقابل از Macon County High School عینک با پیراهن آبی حروف هجی کردن “دعا برای پوتنام.” در غرفه طرفداران از تیم مقابل به تن همان.

گوینده خواسته برای یک لحظه سکوت “به افتخار و منعکس کننده تمام کسانی که تحت تاثیر گردباد در سه شنبه” قبل از سرود ملی پخش شد.

در غرفه تشویق شد بسیاری از اعضای Upperman پسران بسکتبال تیم از جمله رکس. شب قبل از زنبورها را شکست داد, Cumberland County برای پیشبرد به منطقه 4-AA نهایی که آنها می خواهم از دست دادن 62-57 جمعه به نیویورک موسسه. Upperman (29-3) بازی خواهد کرد در هوارد در دوشنبه شب مقطعی دور.

یک دانشجوی سال دوم گارد کسی که بازی به طور منظم دقیقه بازی در این فصل رکس گفت: او در بازی “فقط به ذهن من همه چیز است.”

“من شده است بازی بسکتبال, همه زندگی من گفت:” رکس که 16. “در اینجا این است که خانواده من است.”

به عنوان زنگ به صدا در پنجشنبه 37-28 دست دادن به Macon County, Torie راه می رفت خاموش دادگاه, در, اشک, نقشه کشی, پیراهن او بالا است. او نا امید شده بود او بعدا گفت: “آن عمدتا در مورد نتیجه بازی. من عاشق برنده شدن است.”

پس از بازی Torie و اشلند رهبری به صرف شب در یک هم تیمی ،

“ما نمی سمت چپ هر یک از دیگر” اشلند گفت.

شنبه شب Torie Ashland و بقیه تیم رهبری به Decatur دنیاست. جایی که آنها را شکست داد Meigs شهرستان ببر 44-42 در دو وقت اضافه درآمد یک محل در حالت مسابقات.

“Putnam County, این یکی را برای شما!!!!” این تیم گفت: در یک صدای جیر جیر.

رسیدن به آنیتا Wadhwani در [email protected]; 615-259-8092 یا او در توییتر دنبال کنید @AnitaWadhwani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>