Glenn Jacobs لینک اپیدمی خاموش شدن و مرگ با خودکشی, اما داده نمی بازگشت او

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یا کسی که شما می دانید در برخورد با افکار خودکشی تماس National پیشگیری از خودکشی نجات در 800-273-8255.

زمانی که کریس توماس دیدم هشدار دهنده دو روز افزایش مرگ و میر با خودکشی در شرق تنسی پزشکی قانونی مدیر نقل مکان کرد و به سرعت برای بدست آوردن کلمه را در مورد سلامت روان منابع برای مردم در پریشانی. او به نام Knox County شهردار Glenn Jacobs, امید Jacobs خواهد با استفاده از قدرت و موقعیت خود را به برجسته پیشگیری از خودکشی منابع است.

یعقوب را که دقیقا … و خیلی بیشتر.

این Knox County شهردار ساخته شده است که هیچ راز خود را در مورد مخالفت گسترده کسب و کار خاموش شدن ناگهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. در علاوه بر این به گفتن مردم در مورد سلامت روان منابع او گنجانیده مرگ با خودکشی سنبله به خود در جریان مبارزات انتخاباتی برای متقاعد کردن مردم است که بهترین استراتژی این است که اجازه دهید هر کس اما آسیب پذیرترین بازگشت به زندگی به عنوان معمول است.

“قبل از COVID-19 ایالات متحده تا به حال رکورد بیکاری پایین بنابراین انتظار داریم که افزایش خودکشی چیزی که ما در حال حاضر تجربه ما در Knox County پزشکی قانونی منطقه ای مرکز” جاکوبز گفت. “که تعدادی (نه خودکشی) به طور کامل تکان دهنده و باعث می شود من تعجب می کنم اگر چه ما در حال انجام در حال حاضر است که واقعا بهترین رویکرد است.”

توماس پزشکی قانونی مرکز رئیس می گوید مرگ محققان هیچ نظری ندارم که چرا وجود دارد نه مرگ با خودکشی در سراسر دو روز: مارس 25 و 26 مارس است. وجود دارد یک مرگ خودکشی شش روز پیش از آن. شده اند وجود دارد پس از سه.

“ما نمی دانیم که چرا” توماس گفت. “ما در حال پایین سال-به-تاریخ در واقع در تعداد خودکشی گزارش شده است. ما به طور متوسط هر هفته چهار سال گذشته است.”

در ضمن Jacobs’ نظرات به خودکشی آمار در حال حاضر ذکر شده است بارها و بارها توسط سازمان های خبری در سراسر کشور و استفاده تعداد بیشتری از سیاستمداران به استدلال می کنند یک بیماری همه گیر درمان است که مستلزم تعطیل کسب و کار است که کشتار بیشتر مردم از COVID-19.

اما حقایق را پشتیبانی نمی کند که نتیجه گیری.

“من اینجا نشسته در دفتر من با دیدن تماس بگیرید و پس از تماس در آینده” توماس گفت. “من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از پارانویا در مورد سناریو رفتن … اما من می خواهم حقایق است. من نمی مانند هیستری جمعی.”

بررسی پزشکی قانونی مرکز سوابق در آن مرگ خودکشی را نشان می دهد:

  • وجود دارد هیچ اشاره ای COVID-19 یا اقتصاد در هر یادداشت خودکشی.
  • هیچ یک از قربانیان ابراز کرده coronavirus مربوط به نگرانی های قبل از مرگ خود.
  • روش مرگ در هر یک از موارد متنوع قابل توجهی است.
  • برخی از مرگ با خودکشی به دنبال استدلال با عزیزان; دیگران نیست.
  • چند قربانیان چپ یادداشت های توضیحی; دیگران نیست.
  • همه یادداشت ها بودند که به سمت چپ اشاره شده احساس بی کفایتی و پشیمانی; تنها یک اشاره دست دادن شغل.
  • یک خودکشی صحنه شامل مدارک و شواهد از “روز قیامت شاخص های فعالیت” را قربانی خانه اما هیچ اشاره ای به کروناویروس در یک توجه داشته باشید.

توماس گفت: خطر مرگ با خودکشی افزایش می یابد در زمان استرس, بدون توجه به منبع و او می خواست Jacobs به استفاده از خود را قلدر منبر برای تشویق مردم به دنبال علائم هشدار دهنده در خود عزیزان.

“من می خواهم مردم را به توجه به (علائم هشدار دهنده) و رسیدن به خود و خانواده و دوستان و اعضای کلیسای” توماس گفت. “است که قطعا چیزی است که من فکر می کنم سزاوار شهردار توجه است.”

Jacobs, اگر چه موج آمار به آنچه او سرود: don’t kill the اقتصاد در تلاش برای نجات از COVID-19.

Jacobs اشاره به سنبله در مارس 27 تصویری جلسه.این ویدئو به طول انجامید و بیش از نه ساعت. او صرف یک دقیقه در این شهرستان در پاسخ به COVID-19 اعلام کرد قصد دارد به ارائه رایگان تست واجد شرایط بیمه Knox County ساکنان و تلاش برای پیدا کردن یک محل برای ذخیره هر گونه ماسک های اهدا شده برای استفاده در این بیماری همه گیر.

Jacobs هشدار داد در برابر اقتصادی shutdown برای بقیه ویدئو. او با اشاره به افزایش شدید بیکاری ادعا می کند در زمینه پی گیر و پیش بینی وضعیت بدتر خواهد شد اگر “پناهگاه در محل” سفارشات در حال گسترش است.

“تا کنون ما در واکنش به COVID-19 شده است به قربانی کردن اقتصاد جهانی” او ادامه داد. “در واقع من شنیده ام مردم می گویند چیزهایی مانند” شما هم می توانید یک اقتصاد سالم یا سالم مردم است.’ این دوگانگی کاذب است. حقیقت این است که یک اقتصاد بیمار تولید افراد بیمار.”

Jacobs اذعان COVID-19 “خطرناک است” اما استدلال راه حل این است که “مسئولیت شخصی است.”

“ما می توانیم افراد سالم و اقتصاد سالم,” او گفت:. “ما باید یک اقتصاد سالم اگر ما به افراد سالم است.”

او با اشاره به مرگ با خودکشی دوباره در روز پنج شنبه در یک Facebook live تصویری پاسخ به لی تصمیم به تعطیل کردن کسب و کارهای غیر ضروری در سطح ایالت از طریق مارس 14.

“من درک می کنم این است که یک بحران اما بحران اقتصادی نیز بافندگی با میلیون ها نفر از مردم از کار و هیچ راهی برای به دست آوردن یک زندگی. بسیاری از آنها را با توجه به فرمان دولت خاموش شدن ناگهانی” جاکوبز گفت.

“ما همچنین یک بلندی بهداشت روان در بحران به افراد در مبارزه با افسردگی و احساس ناامیدی و انزوا و تشدید از دست دادن شغل — بعضی از آنها در حال حاضر زندگی خود را” جاکوبز گفت.

روز جمعه Jacobs در دفاع از خود ارتباط از سنبله به ترس از اقتصادی shutdown.

“من فکر می کنم زمانی که شما نگاه کنید در زمان من فکر می کنم آن را بیش از عادلانه می گویند که” جاکوبز گفت: ناکس اخبار. “این که آیا آن را COVID-19, از دست دادن شغل و یا استرس واقعا این محیط زیست ما در حال حاضر در. من فکر می کنم این پیام برای همه است نمی برداشت.”

شهردار گفت که او انجام توماس ” هدف از پخش پیام در مورد سلامت روان منابع است.

“ما دیده ایم خیلی بیشتر تماس به خودکشی خطوط تماس ویژه پس از من به آن اشاره” او گفت:. “و این یک چیز خوب است. به این معنی مردم رسیدن. من دوست ندارم از واژه ” اجتماعی فاصله.’ من مانند اصطلاح ” فاصله فیزیکی.'”

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و مطلع با آخرین به روز رسانی در مبارزه با کروناویروس

لی که تکرار Jacobs’ views نیاز به تعادل بین اقتصاد و امنیت عمومی به تصویب رسید و تن های مختلف جمعه پیش بینی افزایش coronavirus موارد در تنسی و نیاز به هر دو ایمنی و آمادگی.

Jacobs نیست دعوا لی پیش بینی. او گفت که او درگیر در فرایند حفاظت از مردم از Knox County است.

“این یک وضعیت دشوار تمام راه را در اطراف و من فکر می کنم ما فقط نیاز به آگاه از همه چیز که در اقتصاد ما,” او گفت:. “اقتصاد ما بود که برای گرفتن آمار به هر حال. ما نیاز به مطمئن شوید که ما نگه داشتن این چیزها در ذهن از نظر سیاست. ما در حال تشویق مردم به دنبال دستورالعمل.

“انزوا برای همه بسیار دشوار است” جاکوبز گفت. “مردم نیاز به اجتماعی جذاب از طریق تکنولوژی … ما هنوز به جامعه است. ما هنوز هم نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه است.”

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>