خدا اسلحه و تراژدی ساترلند چشمه کاوش در کتاب جدید

در 5 نوامبر سال 2017, جو Holley شد شدت امضای کار خود را در تگزاس جشنواره کتاب در آستین و شنیده بود کسی اشاره ای چیزی در مورد تیراندازی در جایی در نزدیکی سن آنتونیو. به عنوان او سوار به سمت هوستون سی ان ان گزارش رادیو شروع به trickling کردن جزئیات بیشتر: یک کشتار با چند مرگ و میر و تلفات. در داخل یک کلیسا در یکشنبه سرویس. در Sutherland, چشمه, Texas.

در هوی و هوس و با خبرنگار غریزه – Holley تبدیل ماشین خود را در اطراف و آغاز شده در I-35 به سمت این شهر او هرگز از شنیده می شود قبل از. و در زمان او رسیده او را مکیده درست در وسط از یک گرداب غم شمع vigils یک ظاهر توسط فرماندار تگزاس یک توسط, عجیب و غریب, تصادف—خود را خبرنگار روزنامه پسر در کار است.

“من سفر در سراسر کشور و غرور خودم را در شناخت هر شهر کوچک در تگزاس است. زمانی که من در واشنگتن پستمن دوستان سعی خواهد کرد برای از بیخ و بن من و نام یکی که من نمی دانم” Holley می گوید. “اما ساترلند چشمه befuddled من. به عنوان یک خبرنگار, من احساس کردم که اگر من رفتن نیست من هنوز فرصت برای یادگیری و انتقال چیزی در مورد این وحشت است که این کشور چهره به صورت دوره ای.”

چه اتفاقی افتاد که روز 26 ساله Devin پاتریک کلی که زندگی یک مناجات از خشم و الکل و سوء مصرف مواد مخدر مختصری نظامی حرفه ای pockmarked با هشدارها و تخلفات و بود که یک محکوم داخلی مصرفکننده وارد اولین کلیسای باپتیست که خانواده همسرش به طور منظم حضور داشتند.

قفل شده و جهتدار او فورا شروع فروزان دور با نیمه اتوماتیک, سلاح, کشتار بی هدف. جوانترین قربانی یک کودک متولد نشده و قدیمی ترین 77-سال-پدربزرگ. بسیاری از قربانیان به ضرب گلوله کشته شدند نقطه سفید در سر.

هنگامی که قتل عام شد و بیش از 26 نفر وضع کشته و 20 زخمی شدند. پس از دو مرد به تعقیب یک برخورد کلی دو بار با تفنگ خود را – قاتل شات خود را در ماشین خود را در حالی که فریاد می زند هنوز هم ریختن از pews. از امروز آن است که پنجم مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ ایالات متحده است.

ماه آینده Hachette کتاب منتشر خواهد شد Holley به احتمال زیاد قطعی را در این حادثه این شهر و مردم در Sutherland چشمه: خدا اسلحه و امید در شهر تگزاس. Holley مسلما مرکزی مصاحبه واجد شرایط برای این داستان. به عنوان “بومی تگزاس” ستون نویس هوستون کرونیکلاو به طور منظم پروفیل های کوچک تگزاس شهرهای تاریخ خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. او نویسنده شش کتاب تا حد زیادی در تگزاس افراد و تم. و او یک سال 2017 فینالیست جایزه پولیتزر را برای سرمقاله در کنترل اسلحه و تگزاس تفنگ کشت.

“Guns? I love ’em!,” said church member David Colbath, after a bullet blasted a hole through his right forearm.

“اسلحه ؟ I love ’em!,” گفت: عضو کلیسا دیوید Colbath پس از یک گلوله لعنتی یک سوراخ از طریق ساعد راست.

عکس لیزا Krantz-San Antonio Express-News/حسن نیت ارائه میدهد از Hachette کتاب

اما برای این داستان Holley بلافاصله می دانستند که او نمی تواند بگوید این داستان با “چتر نجات روزنامه نگاری است.” که در آن خبرنگاران فرود بر صحنه از یک تراژدی چوب خود را به نوت بوک ها و دستگاه های ضبط در چهره عزادار و قربانیان و سپس ناپدید می شوند فقط به عنوان به سرعت به فایل داستان های خود را.

در عوض, Holley شروع فقط در Sutherland چشمه طولانی بعد از جنایت نوار گرفته شده بود و محراب که به میزبانی قتل عام بود تمیز و بی عیب.

او یک نگاه آشنا در رستوران ها, ایستگاه های گاز و فروشگاه ها. او همچنین با حضور نمرات از خطبه های نماز مجالس رسمی گلدان شانس suppers و مطالعات کتاب مقدس با محله های کشیش نشین از اولین باپتیست.

“من تا به حال به چوب در اطراف به دلیل من نمی توانستم درک داستان و یا به دست آوردن اعتماد مردم اگر من فقط اویختن” Holley می گوید. “ماه اول من حتی نمی هر یادداشت و یا درخواست سرزده سوالات, اما فقط می خواهد خود را معرفی. و مردم می دانستند که من یک روزنامه نگار.”

Holley احساس او تا به حال از طریق شکسته و به دست اورد اعتماد جماعت هنگامی که بحث در مورد “lamestream رسانه” و غیر رسمی همکاری blacklist که شامل مردم , مجله, Telemundo و سن آنتونیو ایستگاه های تلویزیون, First Baptist کشیش فرانک Pomeroy نگاه Holley مربع در چشم و بانگ زد: “جو آن چیز شخصی!” اما در آن زمان Holley شده بود بیرون کشیدن خود را به دفترچه یادداشت و مردم شروع به باز کردن به او را به عنوان او ساخته شده است این کتاب روایت است.

Pastor Frank Pomeroy speaks from the pulpit during a private service for church members, survivors, and victims’ families.گسترش

کشیش فرانک Pomeroy صحبت می کند از منبر در طول خصوصی خدمات برای اعضای کلیسا بازماندگان و خانواده های قربانیان.

عکس لیزا Krantz-San Antonio Express-News/حسن نیت ارائه میدهد از Hachette کتاب

از تمام زندگی واقعی شخصیت در این داستان هیچ یک دستگاه بزرگتر از Pomeroy. او بعید است سر از یک کلیسا که به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک سخت دوچرخهسواری – و در واقع روش سوارکاری با Bandidos پیش از آن در زندگی خود را در حالی که زندگی در هوستون و پاسادنا. با اصلاح سر فرمان Doobie Brothers سبیل, خالکوبی و مستقیم صحبت او با این وجود معشوق گله خود را.

جالب اینجاست که کشیش فرانک بود و نه موعظه در منبر در آن سرنوشت ساز جمعه. او دور بود که آخر هفته در نظر گرفتن یک دوره آموزشی به کسب گواهینامه از انجمن ملی تفنگ برای آموزش اسلحه ایمنی به کودکان و نوجوانان در باپتیست اردوگاه. در واقع Pomeroy و چند محله های کشیش نشین معمولا عینک اسلحه بر روی باسن خود را در طول خدمات. Holley استدلال می کند که کشیش فرانک که به احتمال زیاد شده کلی اولین قربانی ایستاده در یک محل برجسته. اضافه کردن به این فاجعه بود که فرانک و شری را نوجوان, دختر, زن قحبه, یکی از قربانیان.

و در آن نهفته است تعجب آور ترین چیزی که Holley کشف شده در نوشتن این کتاب. که در آنجا سرمایه گذاری به عنوان ساترلند چشمه تا به حال در خدا و اسلحه قبل از فاجعه آن تنها افزایش پس از آن. Holley اشاره می کند که یک کارولینای شمالی وزیر پروتستان و حتی ابداع یک اصطلاح مذهبی حرارت شور و شوق برای سلاح گرم: Gundamentalism.

Church member Rod Green walks past the original church, now a memorial, with his granddaughter. Green and his wife, Judy, who run the church’s food pantry, were late for services on that tragic Sunday.

عضو کلیسا میله های سبز پیاده روی های گذشته اصلی کلیسا در حال حاضر یک یادبود با نوه اش. سبز و جودی که اجرا کلیسا شربت خانه مواد غذایی بودند در اواخر برای خدمات که یکشنبه غم انگیز.

عکس لیزا Krantz-San Antonio Express-News/حسن نیت ارائه میدهد از Hachette کتاب

“من فقط فرض آن را تکان ایمان خود را و آنها خواهد بود عصبانی یا خشمگین در تیرانداز یا خود خدا. که چه اتفاقی افتاده است [بسیاری] در هولوکاست که در آن مردم خود را از دست ایمان است. اما این مورد در اینجا. و من آنها را باور نمی کند در زمانی که آنها به من گفت:” Holley می گوید.

او قرار می دهد و حتی آن را بیشتر موجز در کتاب در مورد چگونه جامعه کنده به خود و باورهای خود را: “در شرایط سخت و غیر قابل پیش بینی خود را کوچک محکم گره جماعت ارائه آرامش و احترام متقابل و همبستگی اجتماعی,” Holley می نویسد. “به من گوش به موعظه و درس هفته بعد از هفته متوجه شدم که کلیسا ارائه وضوح در یک مبهم و اخلاقی جهان پر هرج و مرج جهت در حال تلاش برای جلوگیری از شر و خطا – در محل کار, در خانه, در روابط است.”

اما کسی با او ملاقات کرد و او را تحت تاثیر قرار بیش از سارا Holcombe Slavin که از دست ژرف و نه اعضای خانواده در آن روز. او شاید تنها اجتناب سرنوشت خود را فقط به این دلیل که بعد از او و او 2 سال در حال اجرا در اواخر برای خدمات. در مورد بحث نیز فرسوده کلیشه “وجود دارد اما به فضل خدا رفتن من….”

“او من را برای مدت زمان طولانی. اما هنگامی که او صحبت کردم او خیلی صریح در آن او تا به حال بسیاری از سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است” Holley می گوید. “اما او تصمیم گرفت او تا به حال به این باور. بسیاری از آنها گفت: چیزی مشابه. آنها نمی تواند تصور کنید که در حال رفتن بدون ایمان خود را.”

در علاوه بر این به طور کامل جزئیات تیراندازی و پیامدهای آن, کتاب لمس در جغرافیا و تاریخ ساترلند چشمه تگزاس باپتیست تفنگ فرهنگ و سیاست در اطراف آن و حتی علم – مانند آنچه که دقیقا تاثیر انرژی بالا گلوله به بدن انسان است. وجود دارد همچنین در زمینه زندگی تیرانداز خود را به قربانیان و بازماندگان.

هر چند او یک سابق تحریریه نویسنده Holley تنها اجازه می دهد تا او احساس شخصی در مورد قوانین اسلحه – و سیاستمداران که یا تصویب و یا سعی کنید برای جلوگیری از آنها – واقعا شناخته شده در اواخر روایت است.

او پرسش که چرا قبل از تیراندازی فرماندار گرگ ابوت می نوشتن در توییتر او “خجالت” که در تگزاس افتاده بود به شماره 2 در کشور در جدید فروش تفنگ به فلوریدا اندرز همکار خود را تگزاسی به “انتخاب کنید تا به سرعت.”

و هنگامی که Holley لیست خود بی احترامی رول تگزاس مبتنی بر تفنگ های مربوط به قتل عام بیش از سال: UT برج Luby را تریا در کیللین سانتافه, دبیرستان, El Paso, Wal-Mart و میدلند-اودسا ماشین داد و بیداد او رو برخی از افکار در مورد نقش دولت در آن است.

“من فکر می کنم تگزاس است بیشتر مستعد ابتلا به [تیرباران های دسته جمعی] و من واقعا نمی تواند توضیح دهد که چرا دیگر از ما به نوعی محافظه کار سیاست است که رشد یک حس فردی و پیشگام [فکر] ‘ما می توانیم آن را در خود ما است.’ که ترجمه را به مالکیت اسلحه و دولتی ماندن از زندگی ما,” او مبالغ بالا. اگر او همچنان امیدوار فعلی وضعیت موجود همیشه نمی تواند در این مورد حتی به عنوان ایالت تگزاس مقننه در سال 2019 تصویب قوانین به آن را آسان تر برای حمل سلاح گرم به اماکن عمومی از جمله کلیساها.

“من فراموش طرف در این کتاب حتی اگر من یک روزنامه نگار هستم. این احساس طبیعی و عادی برای من است. اما امروز تفنگ ایمنی و کنترل اسلحه گروه به من داد برخی از امید است که در تگزاس در حال تغییر است به عنوان آن می شود بیشتر شهری است. من فکر می کنم ما خواهید بود معقول تر در مورد اسلحه. روزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>