طلا دست و پنجه نرم Foodie جوایز 2020: دریافت سرخ شده

هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان معروف است برای بسیاری از چیزها است. دنباله سواران و گوسفند-bustin’. فروخته کنسرت ها و کارناوال سواری بسیار است. و تعداد زیادی از حیوانات آنها به دام و یا حزب مردم است. مهمتر از همه این رویداد سالانه را مطرح کرده است 500 میلیون دلار از سال 1957 برای بورسیه های تحصیلی برای جوانان تگزاس از دانشمندان است. در حال حاضر 2,300 افراد جوان در حال بهره گیری از آن بودجه در 80 متفاوت تگزاس کالج ها و دانشگاه ها.

علاوه بر همه خوب آن برای آموزش و پرورش و جامعه HLSR نیز به ارمغان می آورد لذت آشپزی با بازار مال فروشان Uncorked بهترین گزش مسابقه کباب و اخیرا طلا دست و پنجه نرم Foodie جوایز این گذشته پنج شنبه. این یک رویداد است که ویترین برخی از نمایشگاه برگزیده و معرفی غذاهای جدید از فضل فروشندگان که نگه داشتن جشنواره را برانگیخت سیرچشم و خوشحال است. من خوش شانس بود به یک قاضی برای رقابت کردم و برای نمونه به برخی از این بیش از حد بالا و خلاق طعم که این سال را به فروشندگان در فروشگاه برای شرکت کنندگان در بازار مال فروشان.

The one that got away.گسترش

The one that got away.

عکس Lorretta دکتر ruggier

پس از فشردن من وانت به یک فضای پارکینگ در بین بسیاری از را انتخاب کنید تا کامیون برخی از duallys بسیاری ورزشی, پنجره مشبک, نگهبانان, من خوش شانس برای دریافت whisked به NRG مرکز شاد گلف سبد خرید راننده. با وجود شلاق باد در اطراف ما او را خندان و پر حرف. هنگامی که در محل من گذشته راه های متعدد بوت و hatted کمیته داوطلبان و شرکت کنندگان به سمت انتهای سالن که در آن جوایز برگزار می شد.

من اولین قاضی می رسند (من را بررسی کنید-در زمان بسیار جدی) و گفته شد برای انتخاب هر صندلی. جداول برگزار بطری آب صدف شیرینی و ترشی و انگور است. کام پاک کننده ما گفته شد. دیگر قضات شروع به چکه در بیشتر مواد غذایی نویسندگان وبلاگ نویسان رادیو و تلویزیون شخصیت. من جدول آمپول شامل کریس شیکاگو میزبان برای NGEN یک مسیحی پاپ و هیپ هاپ ایستگاه رادیویی واقع در فروتن و سه جوان وبلاگ نویسان از GrubClubHTX: Vicheka, Im, فرح Linson و نیل Lescano.

The Ribeye Steak Sandwich is classic.گسترش

این Ribeye ساندویچ استیک های کلاسیک است.

عکس Lorretta دکتر ruggier

ما دو جدول کاپیتان کیمبرلی و پاملا خود را معرفی. کیمبرلی جانباز بازار مال فروشان داوطلب پس از انجام آن شانزده سال با وجود سن جوان خود را. آن را اجرا می کند در خانواده است. پدر او نیز درگیر با تجاری نمایشگاه کمیته. پاملا بود یک تازه وارد به این رویداد است. من به او گفتم تا I. ما همه را برای درمان.

تشریفات هری میلر کردم این حزب آغاز شده و با وجود صرف زمان کمی در Willie Nelson اتوبوس شب قبل. میلر نیز جانباز کمیته فرد و در خدمت در هیئت مدیره برای HLSR. او هشدار داد که قضات به “سرعت خودتان” در حالی که غذاهای مختلف شروع به راه خود را به شش جداول. وجود هشت بندی و استراتژی بود و کمی تغییر در این سال با جداول مختلف قضاوت غذاهای مختلف به منظور ساده کردن روند و نه پایمال کردن هر فرد با 80 موارد به نمونه.

Corn dogs with a little something extra.گسترش

ذرت سگ با چیزی کمی اضافی.

عکس Lorretta دکتر ruggier

ما جدول اولین مطلب دقیقا آنچه که من انتظار می رود بازار مال فروشان مواد غذایی می شود. این یک overlarge corn dog صدر با سس پنیر و Flamin’ داغ Cheetos. به عنوان هری میلر اظهار داشت: “داغ Cheetos جدید بیکن”. تند Cheetos نیز ساخته شده راه خود را بر روی یک ترکیه پا. هر دو Flamin’ داغ Cheetos ترکیه پا و ذرت سگ از Biggy BBQ در زمان خانه جوایز آن روز شاید میلر راست. من شخصا می تواند بدون Cheetos و پنیر به دلیل سوسیس داخل سگ ذرت خوشمزه بود. این بود که بی بنیه وینر. ما را به یک شروع خوب.

Saltgrass delivered value with its $12 Ribs and Sausage Platter.گسترش

Saltgrass تحویل ارزش آن 12 دلار دنده و سوسیس صفحه گرامافون.

عکس Lorretta دکتر ruggier

جدول ما خدمت کرده بود یک فلفل قرمز ساندویچ سوسیس با, وفل, سیب زمینی سرخ کرده و در ظرف دیگری که ایستاده بود به دلیل ذرت پودینگ. سپس تبدیل همه چیز کمی خوب خسته کننده است. ما دریافت صبحانه tacos سپس ذرت کتری. هر دو کاملا محترم موارد اما وقتی که شما شنیدن جدول دیگر دریافت دنده و سوسیس حاوی سیب زمینی پخته و پوتین هیولا سبز چشم از مواد غذایی رایگان حسادت پرورش می دهد سر خود را. پس از ما دریافت جدول تند, مهره های مخلوط, کریس شیکاگو گفت: “من فکر می کنم ما در حال گرفتن پانک می خواهم.” اما کیمبرلی به زودی بازگشت و با یک Ribeye ساندویچ استیک از برتون سوسیس. قرار داده است که ما در یک مشرب تر از خلق و خوی. خوشمزه, اصلاح کرده, ribeye در صدر بود با کاراملی پیاز و قارچ را در یک تست مستی با یک طرف از سس باربیکیو. من عاقلانه با سس چرا که ترکیبی از گوشت و سبزیجات خوشمزه بود خود را در آن.

Michelaguas will keep you hydrated.گسترش

Michelaguas را حفظ خواهد کرد شما را هیدراته.

عکس Lorretta دکتر ruggier

جدول ما کاپیتان گفت: او را به شیرجه رفتن و مبارزه برای چیزی دیدنی و جذاب است. در نهایت ما جدول رو نگاه حسادت به عنوان کیمبرلی در خدمت ما Michelaguas از Fruteria Cano. وجود دارد پنج طعم های مختلف اما همه ما توافق کردند که توت فرنگی horchata بهترین بود. اگر شما می خواهید یک طراوت غیر الکلی در بازار مال فروشان از $12 Michelaguas پر از میوه و خدمت با نی پیچیده شده در یک میوه ای رول آپ با چاشنی Tajin.

Which would you choose?گسترش

که شما انتخاب می کنید ؟

عکس Lorretta دکتر ruggier

برای بهترین مواد غذایی-در-یک-چوب میز ما بود در خدمت گردباد سیب زمینی تند, جالب spiraled سیب زمینی بر روی چوب, اما زمانی که ما شاهد بزرگ بابا بد BBQ بزرگ میله های اطراف گذشت ما کاپیتان مهربانی فرماندهی آنها را برای ما بنابراین ما می تواند دریافت یک طعم و مزه. که یک چیز خوب به دلیل آن را یکی از بهترین گزش از روز است. من نمی سعی کنید مرغ اما گوشت خوک به زیبایی پخته شده; کمی شیرین و کمی ترد کمی سوخته. کامل.

When they say loaded, they mean it.گسترش

هنگامی که آنها می گویند لود معنی آنها.

عکس Lorretta دکتر ruggier

وجود دارد چند آیتم های عجیب و غریب مانند حامله, ترشی یک معجون شوید ترشی تراشه های عمیق سرخ شده در کره بادام زمینی خمیر و مقداری با سس کره بادام زمینی. در زایمان آنها ممکن است ولع مصرف. آنها نه به عنوان عجیب و غریب مزه به عنوان من انتظار می رود بنابراین اگر شما پرماجرا آنها را امتحان کنید. مرغ بیکن سرخ شده, اما من می توانم غذا خوردن در تمام طول روز. و لود وفل سیب زمینی سرخ کرده از هلمز Steakhouse یک ضربه بود.

Hidden inside is gooey, chocolatey brownie.گسترش

پنهان در داخل است gooey chocolatey یکجور دوربین عکاسی.

عکس Lorretta دکتر ruggier

بهترین دسر رده به پایان رسید ما عادلانه foodie جشن با جدول ما دریافت Brookie یک اندازه کوکی صدر با بستنی و خامه و یکجور دوربین عکاسی بستنی سرخ شده از چه! هر دو منحط و دقیقا آنچه را که لطفا کمی cowpokes زمانی که آنها خسته از سواری و گوسفند نوازش. شکر و کربوهیدرات خواهد آنها را زنده کند. یا پدر و مادر خود را.

Burton Sausage took top honors for its Ribeye Steak Sandwich.گسترش

برتون سوسیس در زمان افتخارات بالا برای آن Ribeye ساندویچ استیک.

عکس Lorretta دکتر ruggier

تا پایان صرف غذا سر میز ما تا به حال حل و فصل به راحتی دوستی فقط در زمان برای خداحافظی. برندگان اعلام شد, با Candace Harlon از Harlon BBQ livening این مراسم با vivaciousness. تیم با افتخار خود را پذیرفته روبان و پلاک در, منعکس, پژمرده جلال Astrodome. طلا دست و پنجه نرم Foodie جوایز سال 2020 تحت کمربند دست و پنجه نرم. یا بیش از آن در واقع.

The abandoned Eighth Wonder.گسترش

رها هشتم تعجب می کنم.

عکس Lorretta دکتر ruggier

در اینجا برندگان برای هر دسته بندی:

کلاسیک, نمایشگاه مواد غذایی:
1: Ribeye استیک ساندویچ-سوسیس برتون
2: بابا بزرگ Cheetos, پنیر, Corn Dog – Biggy BBQ
3: Harlon همه گوشت سیب زمینی شکم پر – Harlon BBQ

خلاق ترین مواد غذایی:
1: لود وفل سیب زمینی سرخ کرده با خرد گوشت خوک و یا گوشت گاو-هلمز دودخانه
2: Flamin’ داغ Cheetos پنیر ترکیه پا – Biggy BBQ
3: نیترو آب نبات پنبه لیموناد – شناور سالن

بهترین مواد غذایی-در-یک-چوب:
1: میله های بزرگ (گوشت یا مرغ)- بابا بزرگ بد BBQ
2: پا Corndog – هلمز دودخانه
3: کوکی دوغ – مهدی

بهترین ارزش:
1st: دنده و سوسیس پلاتر – Saltgrass Steakhouse
2: لود سیب زمینی پخته – Yoakum شرکت بسته بندی
3: لود سیب زمینی تنوری با گوشت – سوسیس برتون

بهترین مواد غذایی سرخ شده:
1: شیرینی ساندویچ مرغ – دریافت سرخ شده
2: سرخ شده قرمز مخملی کیک با کرم کره شکر و تخم مرغ – طوفان یا گرداب شدید را در قیف کیک
3: Nashville مرغ گرم مناقصات-بابا بزرگ بد BBQ

بهترین غذایی تخصص:
1: شاخه فرعی رودخانه بزرگ Bloody Mary ترکیب اصلی-بزرگ بایو سس کوکتل
2: شکلات پینه دوز-همه ما
3: گاو درایو ذرت تراشه غذای مرکب از گوشت وارد – PDQ وعده های غذایی

بهترین عطر و طعم جدید:
1: Deep Fried کوکی دوغ بستنی و مغز گردو – اصلی Minneapple پای
2: شور پنیر سگ-شناور سالن
3: Michelagua – Fruteria کانو

بهترین دسر:
1: سرخ شده با پنیر – مادربزرگ کیک پنیر
2: Brookie – کاملا پخته کوکی مشترک
3: یکجور دوربین عکاسی بستنی سرخ شده چه!

بهترین کابوی نام شنید: (شخصی من دسته)
1: Carson
2: بروکس
3: Carder

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>