خبر خوب! باغ وحش ناکسویل اعلام کرد اولین شامپانزه بارداری در 13 سال

پس از یک سال است که تنها می تواند به عنوان موز, باغ وحش ناکسویل مقامات مشترک برخی از اخبار خوب در روز سه شنبه.

کارکنان باغ وحش اعلام کرد که Jambo, یک دختر 14 ساله, شامپانزه, حامله است با او اولین نوزاد و Knoxville, اولین نوزاد شمپانزه در 13 سال است.

باغ وحش ناکسویل در انتظار ورود جدید در اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه.

برنامه ریزی برای نوزاد

کارکنان باغ وحش شده است نظارت Jambo و نوزاد خود را پس از او آزمایش مثبت در مارس 17. به عنوان بخشی از مراقبت های دوران بارداری کارکنان آموزش Jambo به طوری که آنها می توانید انجام تصویربرداری سونوگرافی در طول بارداری.

دامپزشک تیم در دانشگاه تنسی دامپزشکی نیز با نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی Jambo سلامت.

“ما در حال ساخت مطمئن Jambo بهترین مراقبت های دوران بارداری برای یک بارداری سالم. … من فکر می کنم همه ما می تواند استفاده از برخی از اخبار خوشحال برای شروع کردن 2021,” باغ وحش Knoxville, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لیزا جدید گفت: در آزادی مطبوعات.

صرفه جویی در گونه

باغ وحش ناکسویل مقامات شده اند امید برای نوزاد شمپانزه پس Jambo آمد از باغ وحش مریلند در سال 2018 است.

Jambo وارد در ناکسویل به عنوان بخشی از شامپانزه گونه طرح بقا یک گروه از 35 باغ وحش ها در سراسر کشور اختصاص داده شده به صرفه جویی در شمپانزه ها را از انقراض.

شامپانزه ها در معرض خطر هستند به گزارش صندوق جهانی حیات وحش. باغ وحش های معتبر توسط انجمن باغ وحش ها و آکواریوم ها از جمله باغ وحش Knoxville, در حال کار با یکدیگر برای حفظ جمعيت سالم از شمپانزه ها در سراسر جهان است.

ریپلی و Jimbo دو نفر از باغ وحش ناکسویل نر شمپانزه ها نشان داده اند پرورش رفتار با Jambo بنابراین باغ وحش برنامه ای برای اداره یک تست DNA زمانی که نوزاد متولد شده است برای تعیین پدری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>