گوگل را محدود می کند Android TV مجوز از همچنین با استفاده از Amazon Fire TV: گزارش


حرکت این گزارش بلوک های آمازون از یکپارچه سازی آن OTT اکوسیستم در تلویزیون های هوشمند شش از 10 بزرگترین تولید کنندگان در میان دستگاه های دیگر

گوگل محدود تولید کنندگان تلویزیون و تلویزیون پرداخت اپراتورها که مجوز آن تلویزیون اندروید پخش آنلاين پلت فرم از هم با استفاده از آمازون آتش تلویزیون اکوسیستم در دستگاه آنها را به فروش برساند.

این می آید از یک گزارش در نشریه جدید پروتکل با عنوان “چگونه گوگل kneecapped آمازون تلویزیون های هوشمند تلاش است.”

“آنها نمی تواند انجام دهد تلویزیون اندروید و آتش تلویزیون به طور همزمان” ناشناس “ارشد کارمند یک تلویزیون بزرگ تولید کننده” گفت: انتشار.

همچنین بخوانید: گوگل در حال توسعه اندروید TV-بر اساس Chromecast خود را با کنترل از راه دور: گزارش

گوگل معاملات با شش از بالا 10 تلویزیون های هوشمند تولید کنندگان به ادغام Android TV به مجموعه خود را. گوگل همچنین دارای تلویزیون اندروید ترتیبات با بیش از 140 پرداخت اپراتورهای تلویزیون که در حال یکپارچه سازی پلت فرم خود را به نسل بعدی مجموعه-تاپ.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

نقض اصطلاح “آندروید سازگاری تعهد” قرارداد می تواند در نتیجه میدهد که قادر به ادغام Google Play Store و همچنین گوگل, دستیار, به دستگاه های خود را. اینها مزایای کلیدی برای صدور مجوز تلویزیون اندروید در وهله اول.

این منبع توضیح داده شده به ترتیب به عنوان “کاملا منحصر به فرد” در OTT نرم افزار کسب و کار.

به عنوان پروتکل اشاره کرد گوگل و آمازون یکی از بحث انگیزترین روابط در عرصه تکنولوژی.

“آنچه ما را نگه می دارد در شب بیدار است آمازون” گفت: Google Android TV رئیس Shalini Govil-Pai, در مصاحبه اخیر است.

آمازون آتش تلویزیون پیشرو OTT دستگاه اکوسیستم جهانی, شمارش 40 میلیون کاربر. و دوم آن تنها به Roku در ایالات متحده استفاده می شود. اما آن جهانی و موقعیت رهبری نیست منعکس شده در تلویزیون های هوشمند نرم افزار یکپارچه سازی که در آن Roku آمازون و گوگل در حال رقابت برای سلطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>