گوگل تایوان کابل STA می شود Nod تحت آخرین تیم مخابرات’ نقد و بررسی

منتقدان از “تیم مخابرات” بررسی روند–FCC کمیسیون Michael O’Rielly قابل توجه در میان آنها–می تواند به شکستن شامپانی.

وزارت دادگستری به نمایندگی از خود و دفاع و امنیت بخش گفت: روز شنبه (8 مارس) که آنها را در مخالفت گوگل در FCC نرم افزار به طور موقت به کار یک کابل زیر دریا بین ایالات متحده و تایوان است اما مشروط حمایت خود را در امنیت و گزارش گیری را تضمین می کند. آنها گفتند که بدون آن شرایط “مستقیم کابل اتصال بین ایالات متحده و هنگ کنگ را مطرح معرض خطر غیر قابل قبول برای امنیت ملی و اجرای قانون منافع ایالات متحده است.”

با توجه به عدالت آن خواهد بود که آخرین مشورتی تحت میراث “تیم مخابرات”, ad hoc, دولت, امنیت ملی, نقد و بررسی. شده است که جایگزین جدید سطح بالا مجریه نقد و بررسی توسط کمیته مجوز FCC برنامه های کاربردی. به نقد و بررسی خارجی مشارکت در ایالات متحده شبکه و اینکه آیا اعطای مجوز خواهد بود یک تهدید امنیت ملی. که جدید کمیته تاسیس شد با حکم اجرایی رئیس جمهور در مارس 4.

گوگل گفت که تقاضا برای ویژه اداره موقت را برای دیدار با زمان بین المللی تقاضا برای ترافیک در سراسر جهان تقاضای سوخت زمان بیماری همه گیر.

اگر FCC تایید گوگل دریافت مجوز موقت به کار بخشی از اقیانوس آرام, نور, کابل شبکه سیستم اتصال آمریکا با تایوان برای شش ماه. اما این تنها زمانی که FCC نیاز به گوگل به پایبندی به تعهدات خاص.

گوگل (از طریق آن GU منابع) و آژانس توافق کردند که روز شنبه (8 آوریل) در یک موقت امنیت ملی توافق که شامل متوجه تعهدات تضمین های امنیتی و گزارش وظایف, در میان دیگران. گوگل متعهد شده است برای تنوع بخشیدن به اتصال نقاط در آسیا و ارائه ترافیک به عنوان نزدیک به آن مقصد نهایی “را به عنوان عملی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>