ایران با پهنای باند حمله رعد اسا تساوی برخی از تشویق

تنها-معرفی بسته ویژه حمایت پهنای باند اسکناس جلب جمعیت در واشنگتن روز شنبه (25 ژوئن).

با توجه به این که صورتحساب خواهد ساده بی سیم پهن باند زیرساخت های برج siting آن را هیچ جای تعجب است که FCC کمیسیون برندان Carr به آن دست. Carr شد deputized توسط FCC رئیس Ajit Pai برای نظارت بر FCC تلاش در چنین ساده به عنوان بخشی از Pai رسانه نوسازی deregulatory ابتکار.

مرتبط با: FCC روشن بی سیم Buildout جریان قوانین

“جمهوری خواه از اعضای کمیسیون انرژی مجلس و تجارت کمیته باید در کنار هم قرار هوشمند و جامع مجموعه ای از زیرساخت اصلاحات” یابند. “خود را متفکر اصلاحات را خانواده ها در سراسر شکاف دیجیتال و گسترش بیشتر امریکا رهبری در 5G با کمک به سرعت بخشیدن به ساخت از اینترنت با سرعت بالا خدمات. ایده های خود را از جمله قانونی که مقابله با اجازه تاخیر که بماند اینترنت ایجاد شده در زمین های فدرال را تفاوت فوری برای جوامع روستایی در سراسر کشور است.”

وجود دارد بیشتر از یک دوجین صورتحساب هدف قرار دادن buildouts در سرزمین های فدرال به عنوان بخشی از حزب جمهوری خواه بسته هر چند چشم انداز آن در یک دموکرات-کنترل خانه مشکل ساز هستند.

USTelecom که نشان دهنده عمده مخابرات Isp ها بود به همان اندازه خوشحال است.

“نمایندگان [گرگ] Walden [باب] Latta و اعضای انرژی و تجارت کمیته در حال تمرکز بر نقش مقررات منسوخ آهسته مصوبات و حقوق-از-راه اختلافات در برگزاری پهنای باند ساخت و ساز و استقرار” گفت: رئیس جمهور جاناتان Spalter. “بیش از حد اغلب ما شبکه نوآوران دست انداز به نوار قرمز و قوانین است که این زیرساخت اساسی پروژه های آهسته تر و گران تر و یا تقریبا غیر ممکن است. که نمی تواند کمک به مصرف کنندگان به ویژه کسانی که در گوشه و کنار کشور است که باید – و سزاوار – قرن 21 اتصال.”

“من خوش آمدید تلاش بیشتر از کنگره برای بستن شکاف دیجیتال و گسترش بی سیم پهن باند خدمات و تشکر از رهبران جمهوری خواه والدن و Latta برای کار خود را برای تولید این جامع بسته های قانونی گفت:” رقابتی حامل رئيس جمهور انجمن استیون K. بری. “تبلیغ جدید زیرساخت های استقرار با کاهش موانع غیر ضروری روشن فدرال و ایالتی و محلی منطقه بندی مقامات و پرورش رقابت خواهد شد در نتیجه برنده-برنده-برنده برای مصرف کنندگان, صنعت, صنعت و اقتصاد است. در زمانی که مصرف کنندگان با تکیه بر تلفن همراه خدمات باند پهن تر از همیشه قبل از, این یک واقعی مثبت است که سیاستگذاران در حال تمرکز بر حصول اطمینان از پهنای باند می تواند مستقر در unserved و مناطق محروم. تشکر میکنم از اعضای خود را برای کار بر روی این مسائل مهم و CCA آمادگی خود را برای همکاری با کنگره برای حفظ حرکت رو به جلو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>