جمهوریخواه دولت سناتور. ریچارد بریگز — جراح — می گوید زندگی موضوع در حال حاضر بیش از آزادی

ریچارد بریگز یک جراح قلب و جمهوریخواه دولت سناتور از Knoxville کرد و گفت: این سیاستمداران هستند که بیش از حد متمرکز بر حفاظت از آزادی های مدنی در حالی که مبارزه با کروناویروس غلط هستند.

“یکی از چیزهایی که من شنیده ام برخی از رهبران می گویند که آنها می خواهند برای حفاظت از حقوق مدنی و اساسی و آزادی شهروندان” Briggs گفت ناکس اخبار. “من فکر می کنم مهم ترین چیزی که رهبران سیاسی می تواند انجام دهد که ما باید همه گیر است که برای حفاظت از سلامت مردم است. این نوع اظهارات من نمی دانم که من با آن موافق آنجا که آزادی نیست آیا شما یک مقدار زیادی از خوب اگر شما مرده است.”

هر دو رژیم صهیونیستی است. بیل لی و Knox County شهردار Glenn Jacobs تاکید کرده اند باورهای خود را در مورد اهمیت حفاظت از آزادیهای شخصی در حالی که با توجه به اقدامات به سرعت گسترش ویروس در تنسی است.

روز دوشنبه Lee دنبال کرد یک دسته از دیگر فرمانداران در صدور ایالت “امن تر در خانه” سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در سراسر ایالت تنسی. او قبلا در برابر تماس از پزشکان و شهرداران به تصویب اقدامات سخت تر به سرعت گسترش coronavirus و او مواجه انتقاد کرد و گفت او ترجیح توصیه های بیش مقرر.

“این است که یک موظف ‘پناهگاه در محل سفارش به دلیل آن عمیقا برای من مهم برای محافظت از آزادیهای شخصی,” لی گفت: در حالی که اعلام سفارش.

Briggs گفت که به عنوان یک پزشک بخواهد لی را صادر سفارش هفته پیش. سناتور متوقف کوتاه از انتقاد فرماندار خود را با این حال گفت که به عنوان یک سیاستمدار او را درک لی به احتمال زیاد رو فشار از همه طرف در حالی که از آمدن به تصمیم گیری خود را.

“من فکر می کنم صرفا از نظر پزشکی من آرزو می کنم ما بیشتر انجام داده اند هر چه زودتر و آن را شاید مسطح منحنی” Briggs گفت: با اشاره به تلاش های ناگهانی برای جلوگیری از سنبله در coronavirus موارد تا سیستم مراقبت های بهداشتی است نه ضعف.

بریگز با اشاره به کنتاکی به عنوان مثال از یک دولت است که در زمان عمل را از قبل شناسایی کرده کمتر از موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear خود را در زمان شات در لی در هفته گذشته زمانی که تنسی بود گزارش از 1200 موارد به کنتاکی را 300. Beshear گفت: او در زمان مراحل تهاجمی برای جلوگیری از گسترش ویروس “اما همسایگان ما از جنوب در بسیاری از موارد نیست.”

Briggs اذعان کرد که اختلاف در تایید موارد می تواند محصول از عوامل متعددی مانند کنتاکی تست مردم کمتر و کمتر شهرستانها از تنسی است. اما او هنوز هم را دوست دارند که زودتر ایالت اقدامات و اجرای سختگیرانه تر از آن اقدامات برای کمک به جلوگیری از این ویروس در اینجا.

“در حال حاضر ما نیاز به واقعا جدی در مورد آن” Briggs گفت. “این هنوز هم به اوج رفتن برای یکی دیگر از سه هفته احتمالا اما ما واقعا نیاز به متوقف کردن گسترش در حال حاضر. من یک پیر مرد, و اگر آنها سفارش داده و سپس سفارش نیاز به اجرا و انجام شده است.”

Briggs گفت مقامات باید متفرق کردن جمعیت و این که Knox County Health Department باید به زور نزدیک کسب و کار مانند Knoxville, عمده فروشی, مبلمان, که مخالف حکم از محلی و مقامات دولتی. دکتر مارتا Buchanan, مدیر Knox County Health Department اذعان کرد که قدرت در یک کنفرانس خبری دوشنبه.

سناتور اضافه شده که باید ناکسویل منطقه دیدن سنبله در COVID-19 موارد او معتقد است که بیمارستان های محلی آماده هستند. او گفت: مدیران باید به او گفت این امکانات باید 60-70 ٪ از تخت خود را در دسترس است که آنها به شدت فاقد منابع.

“من امیدوار هستم نیویورک و برخی از این مکان های دیگر ممکن است اوج و در واقع در رکود زمانی که ما در اوج” Briggs گفت. “کمک خواهد کرد که ما از بسیاری از آنجا که ما قادر خواهد بود به انباشتگی هر گونه تجهیزات — هر فن و شاید حتی پرسنل — به جایی که ما به آن نیاز دارید.

“من امیدوار هستم که با این اقدامات ما گرفته اند اگر هر کس به سهم خود که ما می توانیم بلانت این قله است.”

ایمیل تراویس Dorman در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @travdorman. اگر شما لذت بردن از تراویس’ پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>