خسته شدم بچه ها در خانه ؟ آموزش فرزندان خود را به خوبی…با راک هال EDU!

آیا شما یک معلم موسیقی و نیاز به نگه داشتن دانش آموزان و یادگیری در طول زمان همه گیر مبتنی بر تعطیلی مدارس ؟ یا رفتند Gen X پدر و مادر با موسیقی خم در تلاش برای نگه داشتن کودکان نو پا خود را با پدر و مادرش اشغال کردند ؟ و یا فقط یک سنگ و رول فن به دنبال برای یک بازی آنلاین جدید تجربه یادگیری است ؟

اجازه دهید من به شما معرفی کنم Rock and Roll Hall of Fame برنامه راک هال EDU. رایگان پلت فرم آنلاین به ارمغان می آورد با هم موسیقی راک و آموزش و پرورش در یک منحصر به فرد و راه مناسب برای شما را به hippest پدر و مادر یا معلم در فضای مجازی است.

“ما می تواند رسیدن به مراتب بیشتر مردم با یک پلت فرم های دیجیتال و قادر به استفاده از تمام محتوای بزرگ است که ما می گوید:” راک هال جمهور/مدیر عامل Greg Harris از برنامه ای است که راه اندازی در سپتامبر گذشته.

Rock Hall President/CEO Greg Harris

راک هال جمهور/مدیر عامل Greg Harris

عکس باب دکتر ruggier

“با همه این مدارس در حال حاضر انجام آموزش از راه دور و آموزش از راه دور به دلیل حوادث چند هفته گذشته ما در حال قرار دادن تاکید بیشتری بر برنامه است. و ما مردم کار زیادی برای ایجاد محتوای جدید در حال حاضر افرادی که به طور معمول خواهد بود تدریس در سالن و یا فهرست نویسی archives.” The Rock and Roll Hall of Fame خود را در کلیولند اوهایو بسته است حداقل تا مارس 27.

سالن آموزش و پرورش برنامه شروع شد و چند سال پیش با متوسط هدف. مربیان اغلب تدریس یک کلاس از طریق ویدئو کنفرانس. سالن نیز بود (و هنوز هم) دعوت از گروه های مدرسه به تسهیلات برای اجرای کنسرت و کلاس های میزبانی حدود 50000 دانش آموزان در سال است.

آسان به حرکت به وب سایت به کاربران اجازه می دهد با دقت اشاره کردن محتوا به طور خاص با دهه سطح کلاس آموزشی یا بهره (هنرهای زیبا/موسیقی مطالعات اجتماعی زبان هنر بخار). مواد شامل عکس, downloads, PowerPoints, فیلم, لیست پخش ها و فعالیت های همراه با برخی از برنامه های درسی و پژوهشی ، و همه چیز به خصوص سرپرستی راک سالن آموزش و پرورش تیم.

“آن را طراحی شده برای معلمان در کلاس, اما پدر و مادر و دانش آموزان خود را می توانید آن را به عنوان به خوبی. حتی فقط یک فن استفاده از آن می توانید برای خود مطالعه” هریس می گوید.

A children's writing and art exercise based on the Beatles' "Yellow Submarine."

کودکان نوشتن و هنر ورزش بر اساس بیتلز “زیردریایی زرد.”

راک هال EDU گرافیک

مجازی دانش آموزان می توانید یک ضربت زنی تظاهرات از E خیابان thumper حداکثر واینبرگ و یا تماشای Beastie Boys’ همکار DJ طوفان نشان می دهد که چگونه او با استفاده از “خاراندن.” شما می توانید به تماشای Joan Baez گراهام نش و جکسون براون انجام آهنگ با تم های تحت پرچم موسیقی و فعالیت های اجتماعی/حقوق مدنی. راک هال EDU معرفی کرده است, تم مانند یک بخش با تمرکز بر زن ترانه سرایان و نوازندگان برای ماه تاریخ زنان.

جدول زمانی دیگر و محتوا تمرکز بر فرد سالن مشمول هنرمندان و یا ژانرهای مانند Motown صدا. برای مجموعه جوان وجود دارد نوشتن و هنر تکالیف بر اساس اطراف “زیردریایی زرد” یا راک اند رول-مضمون نامه یادگیری است. هریس می گوید که به دلیل حوادث اخیر آنها دور تا چیز بیشتر برای اضافه کردن محتوای جدید با سرعت بیشتری داده می شود که کارکنان در حال کار از خانه. او می گوید که آنها در حال حفر عمیق به سالن وسیع مخزن آثار و ویدئوها و همچنین ایجاد جدید آنلاین-تنها عناصر آموزشی است.

“همه چیز ما کارکنان آموزش و پرورش می کند با این هم راستا با استانداردهای عمومی برای مدارس در اینجا در اوهایو و بسیاری از کشورهای دیگر. آنها مربیان با شور و شوق زیادی برای موسیقی” هریس می گوید. او همچنین روشن است که این درس موسیقی به عنوان در آموزش هر کسی که به بازی گیتار و یا نوشتن یک آهنگ.

جاری ویژه نمایشگاه در سالن سنگ EDU تمرکز بر زندگی و موسیقی بیتلز با چند رسانه سوراخ خرگوش در مورد تاریخ خود را آهنگسازی نفوذ و توسعه و البته موسیقی.

چه خبر است به درخواست تجدید نظر به یک دانش اموز دوم البته نمی خواهد به یک دبیرستان junior. بنابراین راک هال EDU تلاش برای پوشش همه گروههای سنی و تحصيلی فنر از یک برنامه آزمایشی است که درگیر فعال معلمان در سیستم مدرسه.

Students can learn about the intersection of music and the struggle for civil rights in the U.S.گسترش

دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که در مورد تقاطع موسیقی و مبارزه برای حقوق مدنی در آمریکا

راک هال EDU آنلاین گرافیک

“دانش آموزان جوان ممکن است فقط می خواهم به یاد بگیرند که چه ریتم یا نوشتن چیزی در حالی که مسن تر دانش آموزان می توانند یاد بگیرند که در مورد مسائل اجتماعی و چه نوازندگان [خطاب] کسانی که راک اند رول به عنوان صدای آزادی و چگونه موسیقی می تواند انگیزه مردم” هریس می گوید. “شما می توانید ببینید باب دیلن جوآن بائز و Chris Jackson انجام در مارتین لوتر کینگ جونیور مارس در واشنگتن و چگونه است که بسیار شبیه به آنچه Chuck D و پیامبران از خشم در حال انجام است.”

و با 40,000 آثار و بیش از یک میلیون اسناد به کلی خود را در بایگانی خود را به نظر می رسد که راک هال EDU هرگز اجرا خواهد شد از مطالب جدید. هر چند امیدوارم آنها فقط از طریق بخش کوچکی از آنها را قبل از جهان به حالت عادی برمی گرداند.

“ما امیدواریم که این کمک می کند تا دانش آموزان و معلمان سراسر کشور” هریس مبالغ بالا. “و پدر و مادر!”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سنگ سالن EDU و یا ثبت نام به صورت رایگان مطالب مراجعه کنید RockHall.com/education

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>