رژیم صهیونیستی. ابوت OKs بیشتر بیماران در بیمارستان کاهش می یابد به منظور پناهگاه در محل

مشغول یکشنبه تگزاس دولتی تری ابوت با صدور دو دستور اجرایی مربوط به بهداشت و درمان و coronavirus اما او کاهش یافته است یک درخواست از شمال تگزاس بیمارستان مدیران به موضوع یک ایالت پناهگاه در محل سفارش.

یکی سفارش می گوید که تمام اعمال جراحی الکتیو و غیر اضطراری پزشکی باید به تعویق افتاد.

دیگر آزاد می گذارد تا بیشتر تخت با آرامش محدودیت در تعدادی از بیماران که ممکن است ماندن در یک اتاق بیمارستان.

در پاسخ به سوال فرماندار گفت: “نمی دانم که آیا در دولت خواهد شد در ترم آینده.

“این فقط بستگی دارد که آیا یا نه, شده است وجود دارد هر گونه کاهش در گسترش COVID-19,’ ابوت پاسخ داد.

“این غیر ممکن است برای گفتن حق در حال حاضر از آنجا که ما استانداردهای سختگیرانه تر هستند فقط در حال حاضر رفتن به اثر. آن نیاز به حداقل چند هفته از مشاهده برای دیدن اینکه آیا یا نه وجود دارد ممکن است برخی مهار گسترش COVID-19. اگر وجود دارد این امکان وجود دارد که برای آنها باز است. اگر وجود ندارد,’ آموزش کمیسر مایک Morath در حال کار بر روی ‘انعطاف پذیر, استراتژی,’ ابوت گفت. که در آن در دسترس دانش آموزان می توانند رزومه با آموزش آنلاین, او گفت:. که در آن است که در دسترس معلمان را تحویل بسته ها به خانه.

پرسید که چه آن را برای او تصمیم به سفارش یک پناهگاه در محل ابوت گفت:

“از آن خواهد شد یک تجمع از عوامل است که وزن به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه سختگیرانه تر از استانداردهای مورد نیاز,” او گفت:. سطح انطباق با روز شنبه به منظور منع اجتماعات بزرگ که اثر در زمان بیش از آخر هفته چیزی است که او باید از نزدیک, او گفت:.

“اگر ما می بینیم سخت مطابق با استاندارد فعلی که بدان معنی است که زمان استاندارد کار خوب,” او گفت:. “اگر شما لازم نیست که یک دلیل ضروری به ترک خانه خود را, شما باید خانه خود را ترک” فرماندار گفت. “این بسیار زیبا است.

“اگر ما می بینیم که فعالیت های ترویج و گسترش بیشتر COVID-19 سپس استانداردهای سختگیرانه تر مورد نیاز خواهد بود,” او گفت:.

تعاریف پناهگاه در محل به نظر می رسد متفاوت است بسته به صلاحیت اما در واقع این امر به این معنی است که دیگر از کار خدمات ضروری (پلیس, آتش نشانی, بهداشت و درمان) مردم خواهد بود محدود به خانه های خود که در آن آنها می توانند کار از راه دور. اگر آنها نمی تواند کار از راه دور و نمی شد بخشی از خدمات ضروری و سپس آنها نمی تواند کار کند. ترک محل اقامت خود را برای یک اورژانس پزشکی نیز مجاز است. در تگزاس آن را معمولا فعال شده است که وجود دارد چیزی شبیه به مواد شیمیایی خطرناک نشت در یک محله.

استخر گزارش از فرماندار کنفرانس مطبوعاتی ارائه شد توسط باب گارت از اخبار صبح دالاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>