رژیم صهیونیستی. اندی Beshear: Kentuckians باید پوشیدن ماسک در شروع جمعه

در میان “انفجار COVID” همه Kentuckians باید پوشیدن ماسک در شروع جمعه در 5 p. m. Gov. اندی Beshear پنج شنبه اعلام کرد.

این فرمان اجرایی را امضا کردند پنج شنبه, گذشته 30 روز Beshear گفت و به اجرا گذاشته خواهد شد توسط ادارات بهداشت.

استثنا خواهد شد و کودکان زیر پنج سال مردم با تنفس سلامت و مشکلات مردم در ورزش در حالی که اجتماعی فاصله.

“از آن زمان به جدی” Beshear گفت: با استناد به سلامت مشاوره. مراکز کنترل بیماری است گفت: ماسک “به احتمال زیاد به کاهش گسترش COVID-19 زمانی که آنها به طور گسترده ای توسط مردم در تنظیمات عمومی” اما نباید فرسوده توسط کودکان زیر 2 یا هر کسی که دارای مشکلات تنفسی.

آن را اعمال می شود اما به هر کسی که در محیط های خرده فروشی یک فروشگاه مواد غذایی و دیگر محیط داخلی و یا در فضای باز که در آن یکی می تواند شش فوت از دیگران است.

“ما نمیتوانیم اجازه دهیم که در آن ما هستند — 333 موارد به نوبه خود به 3,352,” Beshear گفت. “و به این دلیل است که کنتاکی به خوبی انجام داده است و ما در زمان اوایل تهاجمی عمل است. همه ما خریداری. و ما آن را با هم. ما در همان لحظه که ما بودند اما ما لازم نیست که به بسته همه چیز را اگر همه ما به دنبال این دستورالعمل ها و پوشیدن صورت پوشش.”

دکتر استیون پشته دولت عمومی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دولت تا به حال یک فلات در وهله اول به دلیل از مردم فداکاری در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر.

“اگر شما نمی نگه داشتن چیزهای کوچک و ساده در حال حاضر ما در حال درخواست از شما به پوشیدن یک ماسک اجتماعی فاصله و تعداد انگشت شماری از چیزهای دیگر آن خواهید بود لغو شد,” او گفت:.

“این بزرگترین بهداشت عمومی – و یا حداقل بزرگترین عفونی بهداشت عمومی – تهدید که گونه ما مواجه شده است و در بیش از یک قرن” پشته گفت: در روز پنجشنبه در کنفرانس مطبوعاتی در فرانکفورت. “همه ما درخواست شما را به انجام یک عمل ساده مهربانی: پوشیدن ماسک. آیا آن را برای خودتان. آیا آن را برای مردم شما را دوست دارم.”

پس از هفته ها از فلات کنتاکی را coronavirus موارد شروع به افزایش به تازگی با یک هفت روز به طور متوسط به سابقه دولت در روز چهارشنبه. روزانه به طور متوسط موارد افزایش 87 درصد در سه هفته گذشته هفتگی و مرگ به طور متوسط به 5.3 که بالاترین سطح از ماه گذشته.

بیشتر: Beshear نکات در شرایط جدید به عنوان کنتاکی را COVID-19 اعداد نشان می دهد ‘نگران کننده’ روند

همچنین: به عنوان COVID-19 در کنتاکی در اینجا این شهرستان با بیشترین افزایش در موارد

در میان سنبله در موارد متعددی Kentucky شهرستان را تبدیل به نقاط داغ, با بزرگترین افزایش در موارد جدید سرانه طی هفته گذشته. کسانی که Carroll Shelby, بل, خاک رس, Warren, لوگان و گور.

لویی شهردار گرگ فیشر گفت: صبح روز پنج شنبه او به حمایت از یک ماسک حکم با استناد به “بسیار نگران کننده” خونتان موارد است.

Top stories: شهردار گرگ فیشر می گوید او به حمایت از یک ماسک-پوشیدن دستور اگر دولت ایالات متحده نمی step up

کنتاکی می پیوندد کشت از کشورهای دیگر به ماسک حکم از جمله California, New Jersey, New York, کارولینای شمالی, اورگان و پنسیلوانیا است.

بیشتر: آنچه آمریکا نیاز به ماسک صورت ، کانزاس و تگزاس پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای که در آن اجباری

این داستان به روز خواهد شد.

رسیدن به آخرین اخبار خبرنگار سارا Ladd در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @ladd_sarah. پشتیبانی قوی محلی نگاری با اشتراک امروز: courier-journal.com/subscribe.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>