رژیم صهیونیستی. بیل لی: به عنوان بستری شدن در بیمارستان افزایش بسته شدن تنسی اقتصاد دوباره روی میز

در حالی که شفاعت با Tennesseans به پوشیدن ماسک و افزوده است که انجام این کار است نه یک بیانیه سیاسی — رژیم صهیونیستی. Bill Lee روز سه شنبه گفت: بازگرداندن محدودیت است که یک بار دیگر مانع اقتصاد کشور است که هنوز از روی میز.

“من در هر نقطه با توجه به بسته شدن اقتصاد به پایین” لی گفت: با توجه به وجود “اهرم و گزینه” به جلو و اطراف گسترش مراقبت های بهداشتی با ظرفیت.

برخی از کشورهای دیگر از جمله تگزاس بازگشته بازگشت به مراحل قبلی از محدودیت به عنوان coronavirus موارد همچنان به کوه.

در عوض فرماندار گفت: اعضای بیمارستان سیستم در تنسی نشان داده اند تمایل به رهبری جلوتر از دولت در ظرفیت حل مسائل.

لی و تنسی وزارت بهداشت کمیسر دکتر لیزا Piercey گفت: دولت همچنان به ظرفیت کافی در بیمارستان ها. Piercey گفت: در طول یک بد فصل آنفولانزا دولت بیمارستان ظرفیت می تواند کاهش به تک رقمی. روز سه شنبه دولت گزارش به عنوان بسیاری از 2,600 از 12,300 بیمارستان کف تخت در دسترس باقی می ماند.

در حالی که 870 نفر در حال حاضر بستری در بخش دولتی با coronavirus Piercey گفت: نرخ ICU پذیرش و استفاده از ونتيلاتور به حال افزایش یافته است به شدت به عنوان بستری نرخ کلی که او به نام “یک اعتبار به چیزهایی که ما آموخته اند که در طول چند ماه گذشته.”

آنها گفتند که دولت دریافت کرده بود 8,000 واحد remdesivir از دولت فدرال یک “امیدوار کننده مواد مخدر استفاده می شود که در بدحال از بیمار” که توزیع شد و به بیمارستان های سراسر کشور. بیشتر است انتظار می رود به آسانی در دسترس بعد از این تابستان.

Piercey گفت: هیچ بیمارستان در کشور است که در “حالت بحران” با توجه به کمبود تخت اما گفت: بیمارستان ها در این ایالت در مناطق شهری به طور خاص ممفیس و Nashville هستند “شروع به احساس فشار از افزایش بستری شدن در بیمارستان و ICU نرخ.”

روز سه شنبه دولت گزارش 1,500 موارد جدید COVID-19 در تنسی آوردن مجموع به بیش از 66,700 از اوایل ماه مارس. تنسی دیدم یکی از بزرگترین واحد-روز افزایش می دهد در بستری شدن در بیمارستان پس از همه گیر شروع به 94 بیشتر شد به گزارش روز سه شنبه.

بیش از 767 Tennesseans فوت کرده اند از COVID-19.

لی همچنین تبلیغ اقدامات ایمنی در محل به صورت یک شنبه شب مسابقه نسکار در بریستول است که انتظار می رود به منظور جلب ده ها هزار نفر از مردم — از جمله هزاران نفر از ماسک های اهدا شده توسط شرق تنسی کسب و کار. او گفت: در این مسابقه می تواند در هموار کردن راه برای بازگشت به, هوای آزاد, رویدادهای ورزشی, این سقوط.

“شده است وجود دارد خیلی افتضاح سیاسی بحث در مورد ماسک” لی گفت: برگزاری یک “بریستول قوی” ماسک او گفت که او قصد دارد به پوشیدن در مسابقه روز شنبه. “این ماسک درست در اینجا است که نه محافظه کار است و نه لیبرال. بشود کسی برای پوشیدن یک ماسک و یا بشود کسی برای پوشیدن یک ماسک است و نه فقط چیزی که Tennesseans باید در کسب و کار انجام می دهند.”

در حالی که قبلا در جلسه لی خواست ساکنان دولت به پوشیدن ماسک هر زمان که امکان پذیر است از جمله زمانی که آنها سر به پای صندوق های رای در هفته های آینده او منحرف وقتی پرسید که آیا او می خواهم برای دیدن بیشتر قانونگذاران و سیاستمداران دیگر مجموعه ای به عنوان مثال در پوشیدن ماسک.

به عنوان دولت جمهوری قانونگذاران و دو جبهه در حال اجرا کدام یک از کاندیداهای اصلی برای آمریکا باید مبارزه کرد و با حضور در رویدادهای سیاسی در طول تابستان چند ماسک پوشیده اند.

“من فکر می کنم من بسیار روشن است که من um,” او گفت: پس از توقف خواسته بودن در مورد همکار جمهوری خواه به مقامات منتخب نیاز به تنظیم یک مثال است. “من فکر می کنم که من هرگز می خواهم به کسب و کار دوباره و یکی از راه هایی که ما می توانید انجام دهید این است که با کاهش گسترش ویروس. و وجود دارد خیلی خوب است شواهدی وجود دارد که با پوشیدن ماسک کاهش گسترش است که virus. بنابراین من تشویق هر Tennessean به شرکت در پوشیدن ماسک.”

دموکرات ها انتقاد لی رویکرد به ویروس کاهش

لی ادامه داد: دفاع از تنسی COVID-19 رویکرد می آید به عنوان دموکرات ها افزایش یافته و انتقاد خود را در روز سه شنبه.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران دیابت جف Yarbro D-Nashville ارائه شده تیز انتقادات لی در حالی که خواستار دولت به طور کامل دوباره ارزیابی رویکرد خود را.

“مشکل ما در تنسی درست مانند آن است که در کشور این است که آیا ما مایل به انجام آنچه ما می دانیم این نسخهها کار میکند و یا اینکه آیا ما در حال رفتن به باید صبر کنید و رسیدن به حتی یک سطح عمیق تر از بحران قبل از ما پاسخ مناسب” او گفت:.

با استناد به افزایش اخیر در موارد بستری و مرگ و میر Yarbro گفت: هر متریک نشان می دهد تنسی است که رهبری در جهت اشتباه است.

“آن زمان که ما رها واهی که این فقط رفتن به دور و آن را نیز در زمان اذعان کرد که این پاسخ از تنسی دولت کار نمی کند,” او گفت: برای تغییر جهت از لی دولت.

“در پایان روز شما نمی توانید به مردم منجر شود اگر شما در حال حاضر به سطح با آنها. و همه ما در تنسی نیاز لایحه لی به سطح با ما و اذعان کرد که وضعیت موجود کار نمی کند. ما نیاز به یک ایالت طرح و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

سناتور. Raumesh اکبری D-ممفیس به نام برای دولت را به توجه به توصیه های کارشناسان پزشکی بیش از آن را انجام داده است تا کنون, استخدام بیشتر تماس با ردیاب و صدور ایالت ماسک قیمومیت.

“بیایید این سیاست از آن اجازه بدهید تمرکز بر سیاست و بیایید کمک به ایجاد دولت ما سالم,” او گفت:.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>