با وجود صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته با هدف ارائه 12 هفته از مرخصی خانواده به 38,000 کارمندان دولت رژیم صهیونیستی است. بیل لی اتحادش را تغییر دوره کرد و گفت او باید به جای تصویب قانون برای اجرای پیشنهاد.

لی از اعلام روز شنبه.

“پس از مشورت با قانونی رهبران ما احساس می کنیم بهترین عمل این است برای اجرای مرخصی خانواده از طریق قانون به جای فرمان اجرایی” فرماندار گفت. “ما پیشنهاد می کنیم در قانون که عطف به ماسبق 1 مارس سال 2020 به طوری که هیچ کارمند دولت است منفی تحت تاثیر این تغییر در دوره.”

این تصمیم یک روز پس از قانونگذاران سنا فشرده لی مدیریت مالی تاثیر سیاست تغییر دهید.

فرماندار آخرین حرکت نشان می دهد و لی ممکن است تا به حال قدرت را به تغییر سیاست از طریق فرمان اجرایی به دلیل هزینه به مالیات دهندگان.

یک دولت رسمی گفت: آنها احساس می کرد که بیشتر سازنده به جای دنبال کردن سیاست تغییر با قانون.

تغییر در دوره می آید تنها چند روز قبل از لی اجرایی جهت راه اندازی شد به اثر ارائه یک شکست به فرماندار. به طور گسترده تر حرکت می تواند تداوم سوالات در مورد مدیریت ارتباط با قوه مقننه است.

تجزیه و تحلیل: رژیم صهیونیستی است. بیل لی ارائه شده است کارکنان دولت 12 هفته مرخصی خانواده. چگونه است که پشته ؟

پس از Lee اعلام کرد که تصمیم رژیم صهیونیستی است. سرهنگ سفت McNally و مجلس کامرون خادم گفت: در اظهارات جداگانه این یک حرکت عاقلانه است.

McNally اشاره کرد دستور اجرایی را می توان معکوس با آینده فرمانداران.

“با قانون اگر هر گونه تغییر در سیاست های ساخته شده آنها خواهد بود دائم,” او گفت:. “روند قانونی خواهد اطمینان حاصل شود که هزینه ها و منافع این سیاست را می توان به طور کامل تایید.”

خادم گفت: به دنبال قانون را به “اجازه می دهد همه به یک صدا در این روند است.”

لی اعلام کرد FMLA تغییر سیاست در ژانویه

لی اولیه اعلام شد ستایش دموکرات به خود جلب کرد اما نگرانی در میان قانونگذاران جمهوری خواه در بخش با توجه به تاثیر مالی. جمهوری خواهان شد تا ولرم به این ایده است که زمانی که فرماندار برجسته پیشنهاد خود را در دولت خود را از دولت بیان بسیاری از قانونگذاران خودداری از کف.

فرماندار پیشنهادی $40.8 میلیارد بودجه نیست در کنار هر پول برای تغییر سیاست تولید اضافی موشکافی از قانونگذاران که نگران داشتن به کنار پول و یا خطر عصبی کارکنان دولت اگر آنها scuttled این طرح است.

زمانی که او در ابتدا اعلام کرد که تغییر سیاست در طول یک Jan. 7 اخبار کنفرانس لی گفت: آن را در هیچ هزینه اضافی در حالی که ساخت تنسی دولت برای اولین بار در کشور به اتخاذ چنین تغییر.

بعد در روز لی بستری تغییر می تواند برخی از جزئی هزینه در حدود $900,000.

“در مقایسه با کل دولت حقوق و دستمزد بودجه آن را اساسی” فرماندار به خبرنگاران گفت: در نشویل.

سیاست تغییر مواجه سوالات بیش از هزینه های

روز سه شنبه در دو مجلس سنا کمیته قانونگذاران فشرده مقامات از بخش های مالی و اداری و نیروی کار و توسعه نیروی کار در مورد پیامدهای مالی از سیاست جدید.

قانونگذاران گفته شد در سال گذشته حدود 100 کارکنان امور مالی تا به حال مورد استفاده دولت ترک سیاست به طور متوسط حدود 11 روز است. سیاست فعلی اجازه می دهد تا کارکنان دولت را تا 16 هفته مرخصی بدون حقوق.

سناتور. Joey Hensley, R-Hohenwald خواسته مالی و اداری معاون کمیسر یوجین Neubert اگر دولت تا به حال هیچ پیش بینی در مورد سیاست جدید.

“این سخت است برای پیش بینی آینده,” Neubert گفت. “من نمی دانم که من باید یک توپ کریستال برای پیش بینی اینکه آیا ما می خواهم که بیشتر یا کمتر و یا به همان تعداد از کارکنان که به این.”

سناتور. بو واتسون, R-Hixson کمیته, رئیس, فشرده, بیشتر, بالا بردن شک و تردید در مورد ادعا می کند که این تغییر را بدون تاثیر مالی در دولت است.

“اگر شما برای پرداخت FMLA و سپس شما در حال رفتن به پرداخت مردم برای تعطیلات خود را و یا بیمار (روز) من نمی دانم چگونه آن را افزایش نمی دهد هزینه های خود را” واتسون گفت. “که آنچه را به ما معرفی شده اند.”

گفتگو در مورد FMLA سیاست همراه با دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه کمیته در نهایت led پنل برای به تاخیر انداختن تصویب سازمان و بودجه.

واتسون در ادامه سوالات خود را در روز بعد زمانی که دولت و وزارت کار و توسعه نیروی کار به نظر می رسد در مقابل سنا تجارت و کار این کمیته است.

پس از واتسون با اشاره به دولت نیست نیاز به استخدام کارکنان موقت برای پر کردن در برای کارکنان که در زمان استفاده از مرخصی سیاست کمیسر جف McCord گفت: غیبت پوشانده شد و با منابع موجود.

“این مستلزم آن نیست که اگر شما قادر به پوشش آن با بازده در بخش, آیا شما نیاز به تعدادی از پرسنل که شما داشته باشد؟” واتسون خواست.

McCord گفت: دولت می تواند “قطع در آن وجود دارد برای سه یا چهار هفته … برای دریافت بیش از یک قوز” بعد استدلال لی تغییر سیاست کمک خواهد کرد که جذب و حفظ کارکنان.

خواسته سهشنبه در مورد سوالات مطرح شده در طول دو کمیته لی تصریح کرد مالی تاثیر خواهد بود “نسبتا کم هزینه برای دولت است.”

“من همیشه فکر می کردم که من باید یک تعهد به عنوان فرماندار اجرایی برای ایجاد یک محیط که جذاب به کارگران,” او گفت:.

لی اولیه اعلام FMLA تغییر سیاست با هدف ارائه پوشش به 38,000 از دولت در امور اجرایی شعبه کارکنان. حدود 3,000 باقی مانده کارکنان دولت را تحت پوشش اگر مجلس به تصویب یک لایحه است.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه لی به دنبال تغییر از طریق قانون. قابل تصور است او را به سادگی اصلاح خود را در حال حاضر ثبت FMLA لایحه ای که هنوز در نظر گرفته شود در قوه مقننه است. با توجه به قوه مقننه اولیه شک و تردید در مورد پیشنهاد نمایندگان مجلس انتظار می رود به اصلاح لی طرح است.

الیزابت Gedmark معاون رئیس جمهور از یک تعادل بهتر ملی حقوقی سازمان حمایت است که حمایت برای پرداخت خانواده و پزشکی را در ایالت تنسی گفت که او نا امید شده بود توسط لی تغییر در دوره.

“تنسی کار خانواده از جمله کسانی که در بخش دولتی به شدت نیاز به پرداخت می شود خانواده و مرخصی درمانی به منظور مراقبت از خود و عزیزان خود را بدون به خطر انداختن امنیت اقتصادی” او گفت:.

Gedmark گفت که او نگاه به جلو به کار کردن با لی و مجلس در این مسئله است.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در jebert@tennessean.com یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im