رژیم صهیونیستی. بیل لی سفارشات Tennesseans به ماندن در خانه به عنوان دولت همچنان به مبارزه با گسترش coronavirus

روز پس از صدور یک فرمان اجرایی اصرار Tennesseans به ماندن در خانه در میان مداوم coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. بیل لی در حال حاضر دستور عمل.

دفتر والی گفت: در انتشار اخبار او خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه.

منظور موثر خواهد بود بلافاصله گفت: Gillum فرگوسن فرماندار سخنگوی. آن را از طریق حداقل مارس 14.

این حرکت در می آید و پس از یک رشد کر Tennesseans و پزشکان از جمله اخیرا سابق سناتور مارک کرک لایحه فرست خواست لی به حرکت فراتر اخیر خود به اصطلاح “امن تر در خانه” سفارش.

فرماندار تصمیم یک روز پس از شبیه حرکت ساخته شد در دیگر ایالت های جنوبی از جمله می سی سی پی و فلوریدا. کسانی متحده با صدور چنین حکم روز چهارشنبه با فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis با استناد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “تغییر رفتار” مرتبط با این بیماری همه گیر.

همانطور که از پنجشنبه مقامات دولتی گزارش 2,800 ساکنان شده بود آلوده COVID-19 با 32 تلفات و 263 بستری شدن در بیمارستان.

فرماندار ایالت قیمومیت قویترین اقدام به امروز در مورد این بیماری همه گیر در حال انجام. از آن می آید فقط یک روز پس از او و اعضای دولت او به قانونگذاران گفت او پیش بینی کمبود تخت و دستگاه تهویه مصنوعی در هفته های آینده به عنوان تنسی چهره یک “له” از موارد جدید است که می تواند نیروی دولت برای استفاده از امکانات دیگر مانند کالج خوابگاه ها و مراکز کنوانسیون به خانه بیماران.

روز چهارشنبه لی گفت: دولت به دنبال مدل سازی از یک دانشگاه است که در بر داشت به عنوان بسیاری از 3200 Tennesseans می میرند در ماه اوت.

کمتر از دو ساعت قبل از Lee اعلام پنج شنبه, Chattanooga شهردار اندی Berke صادر پناهگاه در محل سفارش برای شهرستان به میزان قابل توجهی محدود کردن فعالیت است. دیگر شهرستانها عمده در کشور از جمله Nashville, ممفیس و Knoxville قبلا صادر شده “امن تر در صفحه” سفارشات.

در بیانیه ای لی گفت: دستور لازم بود با وجود کاهش در جنبش در سراسر ایالت تنسی در هفته های اخیر.

“با این حال در روزهای اخیر ما را دیده اند داده نشان می دهد که جنبش ممکن است افزایش است و ما باید این اعداد روند بازگشت,” او گفت:. “من در به روز رسانی قبلی من فرمان اجرایی به وضوح نیاز است که Tennesseans در خانه بماند مگر اینکه آنها در حال انجام فعالیت های ضروری.”

قبل از لی پنج شنبه دستور او بارها و بارها با انتقاد توسط پزشکان و مقامات دولتی در سراسر کشور از جمله در رسانه ملی برای توقف کوتاه از آنچه مورد نیاز است.

در بیانیه خود لی گفت دولت او تجزیه و تحلیل داده های تلفن همراه و الگوهای ترافیک برای رسیدن به این نتیجه چنین دستور لازم بود. دولت گفت: داده ها نشان داد در حالی که وجود شیب دار رها کردن در خودرو حرکت بین 13 مارس و آوریل 29, اخیرا, سفر به trended به سمت بالا.

لی مشترک برخی از ترافیک داده ها بر روی رسانه های اجتماعی شنبه بعد از ظهر.

لی تصمیم به اجرای این حکم پس از او بارها گفت: هیچ اقدام است لازم بود که او به تعادل بهداشت عمومی و حفاظت از آزادیهای شخصی. او همچنین گفت: کارشناسان در جامعه پزشکی باقی مانده تقسیم در مورد این مسئله.

“این است که یک موظف ‘پناهگاه در محل سفارش به دلیل آن عمیقا برای من مهم برای محافظت از آزادیهای شخصی,” لی روز دوشنبه.

قبل از دوشنبه اجرایی سفارش لی اصرار ایالت دستورات دشوار برای به اجرا درآوردن گفته او ترجیح داد به توصیه های اجتماعی فاصله به جای الزامی آن است.

کارشناسان پزشکی با انتقاد فرماندار در حالی که امضای بر روی یک طومار آغاز شده و تنها چند هفته پیش توسط Nashville-منطقه متخصص پوست جنیفر مارتین خواستار ایالت دستور. از صبح روز پنجشنبه بیش از 31,000 مردم — از جمله هزاران نفر از متخصصان پزشکی.

لحظات پس از فرماندار تصمیم به نیاز Tennesseans به ماندن در خانه بود اعلام کرد یک گروه از پزشکان که مبارزه برای اقامت در خانه سفارش با صدور بیانیه ای گفت: این محدودیت های جدید خواهد زندگی را نجات دهد.

دکتر آرون Milstone یک Williamson County, دکتر, سازمان, کمپین ستایش هزاران نفر از پزشکان که در امضا طومار برای تحت فشار قرار دادن فرماندار.

“بسیاری از این خط مقدم بهداشت و درمان کارگران که خطر زندگی خود را هر روز نیز به خطر انداخته مشاغل خود را برای صحبت کردن — و ما نمی توانیم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” Milstone گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. وی افزود: بعد از آن: “این جنبش نشان داد که با وجود تفاوت های ما — زمانی که مردم گرد هم می آیند و ما را می توانید تغییر دهید که موجب صرفه جویی در زندگی می کند.”

ناتالی آلیسون و برت Kelman کمک به این گزارش.

این است که در حال توسعه داستان.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>