رژیم صهیونیستی. Bill Lee امتیاز به COVID-19 تست اعداد در پاسخ به فرماندار کنتاکی تماس برای جلوگیری از تنسی

روز پس از کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به نام برای ساکنان در دولت خود را برای جلوگیری از سفر به تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی, کوتاه متوقف انتقاد از همتای خود اما اشاره کرد که تفاوت معنی داری در coronavirus تست بین این دو است.

هفته گذشته Beshear گفت: دولت خود را گرفته بود “بسیار تهاجمی مراحل” برای توقف گسترش coronavirus در کنتاکی و اضافه میکند: “اما همسایگان ما از جنوب در بسیاری از موارد نیست.”

Beshear یک دموکرات گفت Kentuckians به “رفتن به تنسی” فراتر از کار, کمک به یک دوست یا گرفتن مواد غذایی است.

در مورد خواسته Beshear نظرات Lee شنبه به خبرنگاران گفت: “ما تست شهروندان ما سه برابر بیشتر از سرانه از ایالت کنتاکی است.”

لی یک جمهوری خواه گفت که او نه انتقاد کنتاکی. “من فقط گفت: ما می دانیم که کل مقدار زیادی بیشتر در مورد جامعه ما از آنجا که ما در حال آزمایش تا به آسانی در این حالت” لی گفت: در طول یک بعد از ظهر جلسه.

زمانی که او در ابتدا در مورد خواسته Beshear نظرات لی اجتناب از هر گونه مستقیم نظر خود را در مورد همسایه فرماندار.

به جای لی گفت: او به فرمانداران سراسر کشور در نزدیکی صورت روزانه.

“این یک منبع بزرگ برای من و برای یک دیگر,” او گفت:, و اضافه کرد که او صحبت نکرده بود با Beshear.

در اولین لی کاهش یافته است به پاسخ به Beshear اظهارات. “من واقعا با تمرکز بر تنسی و چگونه از آن است که ما تست به شدت در اینجا,” او گفت:.

اما در پاسخ به سوال دیگری در مورد مکالمات او با فرمانداران از آرکانزاس و می سی سی پی لی با اشاره به اختلاف بین coronavirus تست در کنتاکی و تنسی.

از شنبه تنسی و کنتاکی به حال مورد آزمایش قرار 27,300 و 7,500 ساکنان بود. که به معنی تنسی با جمعیت حدود 6.8 میلیون نفر انجام شده است حدود 4000 آزمون در هر 1 میلیون نفر است. کنتاکی با جمعیت حدود 4.5 میلیون دلار انجام شده است حدود 1,700 آزمون در هر 1 میلیون نفر است.

“من می خواهم بگویم به هر فرماندار در هر دولت و در اطراف اگر آنها می خواهم به می دانم که چگونه از آن است که ما در حال انجام چنین کار بزرگی را با تست ما خواهد بود خوشحال به انجام این کار” Lee روز سه شنبه گفت.

“من می خواهم به ارائه کمک به کسانی که فرمانداران اما من قطعا نمی خواهید به انتقاد از آنها” لی گفت.

فراتر از COVID-19 تست زمان بندی شده است یکی دیگر از تفاوت بین کنتاکی و تنسی. مثلا Beshear امضا فرمان اجرایی در مارس 25 درخواست از ساکنان برای باقی می ماند در خانه های خود را فراتر از فعالیت های ضروری. لی امضا جهت مشابه در روز دوشنبه.

به طور کلی لی گفت: نبود مولد به مقایسه متحده فراتر از نگاه “بهترین شیوه است.”

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>