رژیم صهیونیستی. بیل لی رد شدن از کاخ سفید مشاور به عمل در حال حاضر شامل COVID-19

دکتر دبورا Birx یکی از کاخ سفید را بالا coronavirus مشاوران گفت: تنسی باید بارها و محدود داخلی رستوران ناهار خوری برای جلوگیری از یک فاجعه تشدید دولت خونتان شیوع کروناویروس.

Birx گفت که او در سفر به تنسی به این دلیل که دولت teeters در یک پرتگاه از آن دیگر ایالت های جنوبی در حال حاضر کاهش یافته است و این ویروس در میان افراد جوان که به نشان دادن علائم به مناطق روستایی و آن را در حال حاضر تهدید به تشدید را به سطح جدیدی از عفونت دولت دیده نمی شود.

لحظاتی بعد Gov. بیل لی گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای به دنبال Birx توصیه. لی گفت که او نمی خواهد به طور موقت نزدیک میله ها و یا محدود کردن رستوران ها و یا به شهرستان شهرداران اقتدار به این اقدامات به صورت محلی.

لی حفظ اقتدار بیش از ادارات بهداشت در سال 89 از دولت 95 نواحی و تنها شهرداران در چند مناطق شهری باید قدرت شاتر کسب و کار بدون حمایت خود را. Knox County است که در میان شش استان ها مجاز به ایجاد قوانین خاص خود را دارد و از قدرت آن باطل است که از ناکسویل مقامات شهرستان.

“فراتر از مناطق که در حال حاضر محدودیت که یک طرح برای ما در حال حاضر. گفت: من از همان ابتدا از این بیماری همه گیر است که وجود دارد هیچ چیز را از روی میز” لی گفت. “من همچنین گفت که ما در حال رفتن به اقتصاد بازگشت و ما در حال رفتن به. اما من از توصیه های خود را و ما آنها را به طور جدی.”

Knox County رهبران پاسخ

Knox County Health Department مدیر دکتر مارتا بوکانان است که یک عضو از Knox County, هیئت, سلامت, کاهش وزن در Birx فوری توصیه های به طور مستقیم به جای به تعویق انداختن هیئت مدیره بهداشت و درمان.

“همانطور که قبلا اعلام شده این نوع از تصمیم گیری هستند آنهایی که برای Knox County هیئت مدیره بهداشت به بحث و/یا عمل. این به احتمال زیاد خواهد بود یک نقطه از بحث در این هفته نشست” یک بیانیه فرستاده شده توسط وزارت COVID-19 مشترک مرکز اطلاعات گفت.

هیئت مدیره بهداشت و درمان در دیدار شنبه شب. با وجود ناکس شهرستان صعودی اعداد و مرگ و میر اعضای هیئت مدیره باید کاهش یافته و به تصویب هر گونه محدودیت های جدید فراتر از یک countywide دستور ماسک برای فضاهای عمومی.

روز دوشنبه Knox County گزارش 1,847 فتح کند گرفته شد فعال موارد COVID-19. بیست و شش Knox County ساکنان درگذشت این بیماری است.

Knox County شهردار Glenn Jacobs است که یک عضو از انجمن بهداشت گفت: او نمی خواهد به عقب Birx توصیه های برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“همانطور که قبلا اعلام شد, شهردار Jacobs ندارد قدرت را به شما معرفی استراتژی برای کسب و کارهای محلی اما او باور نمی کند این است که حق تماس با تعطیل کردن کسب و کار” شهرستان سخنگوی صومعه هریس نوشت. “در هیئت مدیره بهداشت و درمان شهردار همیشه رای خود را در حمایت از شهروندان ما معیشت خود و آزادی شخصی.”

ناکسویل شهردار Indya Kincannon کسی نیست که قدرت به شهر میله و یا داخل سالن ناهار خوری به خاطر لی اجرایی سفارش التماس سلامت اعضای هیئت مدیره به عمل در حال حاضر برای جلوگیری از گسترش در جامعه است.

“به عنوان شهردار Kincannon گفت: در هفته گذشته, ماسک حکم کافی نیست. شهردار در ادامه به اصرار رهبران در تمام سطوح به اقدامات که منعکس کننده فوریت این بحران” شهرستان سخنگوی کریستین Farley گفت ناکس اخبار.

Knox County Schools سرپرست باب توماس سلامت است عضو هیئت مدیره به عنوان به خوبی. او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا او از Birx توصیه های محلی طراحی شده است که در بخشی به سرعت ویروس گسترش یافته به طوری که مدارس بازگشایی می در یک محیط امن تر.

به جای توماس ارائه ناکس اخبار کلی و پاسخ در مورد سیستم مدرسه خود را نه بیشتر بحران بهداشتی در مواجهه با جامعه و نقش خود در آن را به عنوان یک بهداشت عضو هیئت مدیره گفت: “امنیت ما دانش آموزان و کارکنان اولویت ما است و ما را در ادامه کار با Knox County Health Department تنسی وزارت آموزش و پرورش و اداره دولتی لایحه لی برای نظارت بر گسترش COVID-19.”

Birx بازدید به نشویل

Birx یکی از برجسته ترین اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار اغلب دیده می شود طرفین جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول روز coronavirus جلسات برگزار شده قبلی در این بیماری همه گیر. Birx دیدگاه های این ویروس است rosier تر از همکار خود دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن دارای برچسب “کمی از جنجال آفرینی.”

Birx ساخته شده او توصیه دوشنبه که تنسی نزدیک میله و محدود کردن ناهار خوری هر دو بخش خصوصی در دیدار با لی و دیگر مقامات و علنا در طی یک کنفرانس مطبوعاتی که به دنبال.

“این است که در این لحظه که در آن ما می تواند تغییر مسیر از اپیدمی قبل از آن می رود به کامل … از آنچه ما تماس بگیرید لگاریتمی گسترش دیده ایم در سراسر جنوب” Birx گفت.

“ویروس وجود دارد” Birx بعدا اضافه شده است. “شما آن را ممکن است امروز به دلیل آن هنوز هم ممکن است در افراد جوان اما آن در حال گسترش است و آن را ضربه خود را به خانه های سالمندان و آن را به آمار کسانی که عواقب جدی از این ویروس است.”

Birx: تعطیلی موثر در آریزونا

برای جلوگیری از این Birx توصیه می شود همه Tennesseans پوشیدن ماسک تمام میله های نزدیک و داخل سالن ناهار خوری در رستوران bde محدود است. اگر به طور موثر انجام شده Birx گفت: این تغییرات می تواند “به عنوان بزرگ تاثیر بر کاهش موارد جدید به عنوان آنچه که ما تا به حال از پناهگاه در محل.”

Brix گفت: این استراتژی از بسته شدن میله و محدود کردن داخل سالن ناهار خوری بود دیگر نظری به دلیل آن را به حال ثابت شده است موثر در کاهش گسترش در آریزونا.

“آنها بسته میله محدود داخل سالن ناهار خوری, 100 ٪ از جمعیت در ماسک در تمام فضاهای عمومی و کاهش گردهمایی اجتماعی” Birx گفت. “هر چند که دولت در یک محل دشوار با فوق العاده بالا تست مثبت بوده و قادر به نوبه خود در اطراف در چهار هفته گذشته.”

اگر چه لی گفت که او نمی خواهد به دنبال Birx توصیه در میله Birx حمایت فرماندار استراتژی در ماسک. لی را رد کرده است درخواست برای یک ایالت ماسک قیمومیت اما مسلم شهرستان شهرداران قدرت به تصویب مقرر خود را.

Birx روز دوشنبه گفت که او فکر نمی کنم لازم بود برای فرماندار به دستور ماسک و در عوض گفت که او امیدوار شهرستان همه شهرداران این کار را انجام دهید. Birx روشن شد به همین دلیل او ترجیح 95 شهرستان شهرداران به صدور حکم زمانی که یک فرمان اجرایی از استاندار می خواهم که همان تاثیر است.

گابریل وینسنت و تایلر Whetsone کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>