رژیم صهیونیستی. بیل لی می گوید: “اجتماعی, فاصله کار می کند اما قصد ندارد برای تمدید اقامت در خانه سفارش

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه گفت او با تشویق کروناویروس جدید, مدل سازی است که پیش بینی مرگ و میر کمتر و خفیف تر شیوع در تنسی اما فرماندار مرتکب نشده به تطبیق بحرانی سیاست پیش فرض در مدل توسعه اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات از طریق ممکن است.

این ویروس جدید که لی گفت: کمک به راهنمای خود را دولت به عهده می گیرد “اجتماعی کامل فاصله تا مه سال 2020 است.” اما لی اجرایی سفارشات بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و الزامی ساکنان ماندن در خانه در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به در مارس 14. مدارس تعطیل هستند حداقل تا آوریل 24.

لی گفت که در ادامه به عامل مدل سازی به خود, تصمیم گیری, اما در این زمان قصد خود را تنظیم کنید دستور اجرایی برای مطابقت با.

“من قطعا در یک محل که در آن ما با توجه به تغییرات در سیاست ما در محل در حال حاضر” لی روز دوشنبه گفت:. “پس نه ما به دنبال گسترش هر گونه تصمیم گیری ساخته ایم تا زمانی که اعتقاد ما بر آن مناسب است.”

لی در پاسخ به یک به روز رسانی coronavirus مدل از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی که یک بار پیش بینی بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه خواهد غرق شود. همانطور که از هفته گذشته در این مدل پیش بینی شده به عنوان بسیاری از 3,000 Tennesseans می میرند در ماه اوت.

اما این مدل در حال حاضر به روز شده برای عامل در یک ایالت اقامت در خانه نظم و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. به عنوان یک نتیجه از آن برآورد شیوع است که قله قبلی و هرگز تحت الشعاع بیمارستان یا مراقبت های ويژه. این مدل در حال حاضر پیش بینی کرد که کمتر از 918 نفر می میرند در ماه اوت.

“این یک خوش آمدید امداد برای دریافت برخی از خبر خوب” لی گفت: او به عنوان ارائه شده تجدید نظر مدل سازی. “اجتماعی فاصله و بهبود در اعداد است که ما امروز شاهد نتیجه گیری ما ساخته شده و دو سه هفته پیش. ما هنوز هم نیاز Tennesseans باقی می ماند خانه اگر آنها قادر به انجام این کار است.”

CORONAVIRUS: تلفن همراه داده ها متقاعد شده رژیم صهیونیستی است. بیل لی را تعطیل تنسی است. این است آنچه که او را دیدم.

از بعد از ظهر دوشنبه مقامات بهداشتی دولت تا به حال شمارش 3,802 موارد coronavirus و 65 ویروس های مربوط به مرگ و میر از جمله 21 از قبل از 24 ساعت. کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey گفت: virus اغلب طول می کشد حدود دو هفته به تبدیل شدید به طوری که افزایش مرگ و میر گزارش روز دوشنبه در نتیجه شیوع رو به رشد چند هفته قبل.

اخیرا Piercey گفت: به نظر می رسد رشد این ویروس رو به کاهش است.

“موارد جدید هر روز به نظر می رسد به کم کردن سرعت. این بدان معناست که آنچه شما انجام می دهند کار” Piercey گفت: تشویق ساکنان به ادامه اجتماعی فاصله. “این زمان به اجازه دهید تا در آن تلاش. این زمان برای نگه داشتن فشار رو به جلو است.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>