رژیم صهیونیستی. بیل لی نشانه های بحث برانگیز سقط جنین, محدودیت اندازه گیری به قانون

رژیم صهیونیستی. بیل لی در دوشنبه امضا و به قانون دولت را گسترده سقط جنین منع, قانون که تصویب برخی از ترین کشور محدود کننده سقط جنین در قوانین ،

در علاوه بر این به ممنوعیت سقط جنین پس از نقطه a جنين ضربان قلب تشخیص داده می شود که به عنوان اوایل به عنوان شش هفته این قانون که طول می کشد تا اثر بلافاصله نیز ممنوع روش:

  • اگر دکتر می داند که این زن است که به دنبال سقط جنین به دلیل کودک جنسیت یا نژاد;
  • اگر دکتر می داند که این زن است که به دنبال سقط جنین به دلیل برای تشخیص سندرم داون; و
  • برای نوجوانان در بازداشت اداره خدمات کودکان از جمله از بین بردن کنونی گزینه ای برای درخواست یک قاضی برای اجازه.

در حالی که یک استثنا وجود دارد به محدودیت اگر زندگی یک زن در خطر است وجود دارد بدون استثنا برای تجاوز به عنف یا زنای با محارم.

این قانون باعث می شود آن را یک کلاس C جنایت برای یک پزشک برای انجام سقط جنین در هر یک از این شرایط و پزشک نیز باید:

  • تعیین و اطلاع از سن حاملگی جنین;
  • اجازه می دهد به شنیدن ضربان قلب جنين و توضیح موقعیت جنین در داخل رحم;
  • انجام سونوگرافی و نمایش تصاویر به مادر و
  • ارائه یک توضیح از جنین در ابعاد و خارجی که قطعات بدن و اندام های داخلی وجود دارد و قابل مشاهده است.

تحت قانون کلینیک سقط جنین نیز نیاز خواهد بود برای ارسال یک نشانه در انتظار منطقه و در اتاق بیمار اطلاع رسانی به مردم است که آن را ممکن است برای معکوس کردن یک ماده شیمیایی سقط جنین. عدم انجام این کار می تواند در نتیجه $10,000 خوب برای درمانگاه هر چند که بخشی از قانون جدید طول می کشد تا اثر Oct. 1.

لی پخش امضای خود را از اندازه گیری در Facebook در روز دوشنبه گفت: این قانون است “مسلما بیشترین محافظه کار طرفدار زندگی قطعه ای از قوانین در کشور است.”

“این مسئولیت ما را برای محافظت از آسیب پذیر ترین در جامعه ما” فرماندار گفت: او به عنوان امضا اندازه گیری از داخل دفتر خود. “با امضای این لایحه تنسی یکی از مهمترین و نرم افزار-زندگی در امریکا.”

این قانون به تصویب رسید پس از نیمه شب 19 ژوئن در سنا در مجمع عمومی نهایی ساعت جلسه برای سال در حال حاضر مواجه با چالش قانونی.

ساعت بعد برنامه ریزی والدین اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر سقط جنین گروههای حقوق واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر قانون در ایالات متحده دادگاه منطقه در نشویل.

آنها همچنین خواسته یک قاضی فدرال برای صدور موقت سفارش محدود به جلوگیری دولت از اجرای قانون هر چند چنین دستوری نمی تواند صادر شود تا این لایحه به قانون امضا شده بود.

مشابه شش هفته ممنوعیت زده شده در می سی سی پی, اوهایو و کشورهای دیگر

در حالی که این لایحه به تصویب رسید پیش از آن روز در خانه بود و قرار داده شده در اتاق های اینتر و رهبری برای هفته گفته بود آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای برداشتن ممنوعیت سقط جنین شده و پشتیبانی توسط فرماندار با توجه به همه گیر.

جمهوری خواهان مجلس سنا در نهایت توافق کردند که به پاس این اقدام به عنوان بخشی از بودجه و گو با خانه. آنها تایید شده آن را با هیچ اعضای عمومی در حال حاضر به عنوان سنا گالری بسته بود به بازدید کنندگان است.

جوئل ایبرت کمک به این گزارش.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>