رژیم صهیونیستی. بیل لی: تنسی خانه های سالمندان باید تست هر کس برای coronavirus

رژیم صهیونیستی. Bill Lee روز چهارشنبه اعلام کرد یک تلاش جدید برای تست هر ساکن و کارمند تنسی خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات افزایش تلاش ها برای کنترل این بیماری همه گیر به عنوان او در آسانسور محدودیت در کسب و کارهای دیگر برای احیای اقتصاد است.

خانه های پرستاری خواهد بود خواست به انجام این آزمایشات اما دولت نه در این مرحله مورد نیاز آنها را به انجام این کار.

اما برای تشویق مشارکت مقامات دولتی ارائه خواهد شد تست لوازم و تجهیزات حفاظتی و کارکنان به عنوان مورد نیاز گفت: کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey.

“با بیش از 700 مجوز بلند مدت امکانات در تنسی ما متوجه است که این یک تعهد بزرگ با پیامدهای قابل توجهی برای دراز مدت مراقبت از شرکای” Piercey گفت.

خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت مراکز را تبدیل به مناطق خطر در طول coronavirus همه گیر و لی دولت جدید تست کمپین همچنان یک الگوی افزایش تمرکز بر این امکانات. همانطور که از شنبه, دولت, مقامات بهداشتی باید شمارش 478 coronavirus موارد و 44 ویروس های مربوط به مرگ و میر در 25 تنسی امکانات. بیست و یک نفر, درگذشت, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی در Sumner County — یکی از شدید ترین شیوع بیماری در دولت است.

در اواخر مارس, Lee دولت شروع نیاز به تمام خانه های سالمندان به هشدار مقامات بهداشتی دولت اگر آنها شناسایی دو یا بیشتر از دو مورد از این ویروس در میان ساکنان و یا کارکنان. هفته گذشته دولت نورد از یک “طرح اقدام” که دقیق یک ساعت-توسط-ساعت پاسخ به هر گونه اطلاع رسانی از خانه سالمندان.

طرح اقدام نیاز به مقامات بهداشتی دولت به مشورت با گزارش مرکز ظرف چهار ساعت پس از آن تعیین اگر گسترده آزمایش مورد نیاز است در ظرف شش ساعت. در عرض 24 ساعت به مقامات دولتی قرار است برای تعیین اگر خانه سالمندان باید بسته شود و ساکنان منتقل شده به بیمارستان.

لی و Piercey گفت: پرستاری جدید تست صفحه اصلی مبارزات انتخاباتی آغاز خواهد شد با ملی بهداشت شرکت که داوطلب شده بودند به میان برای اولین بار به آزمایش هر کس در آن 38 تنسی امکانات. چهار نفر از این امکانات باید تست کامل این هفته اما ایالت تست تلاش است که انتظار می رود برای چندین هفته طول بکشد.

خانه سالمندان تست کمپین می آید به عنوان دولت برطرف محدودیت در بسیاری از کسب و کارهای دیگر. لی مجاز رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی در بسیاری از دولت برای باز کردن در نیمی از ظرفیت در روز دوشنبه و چهارشنبه بود. ورزشگاه اجازه خواهد داشت به دوباره باز کردن در روز جمعه. آرایشگاه و سالن می تواند باز در مارس 6.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>