رژیم صهیونیستی. بیل لی: تنسی شرايط تورنادو و coronavirus اما طوفان است که با گذشت بیش | نظر

نظر

یک ماه بعد از من تحویل دولت من دولت آدرس و بازیگران یک چشم انداز برای سال 2020 گردباد در سمت چپ مسیر تخریب در سراسر شش شهرستان به سرقت برده و زندگی 25 Tennesseans.

دو روز بعد جهانی همه گیر رسما وارد کشور ما با اولین مورد تایید شده از COVID-19.

وعده های یک سال دیگر به سرعت benched به عنوان مارس تحویل پانچ یکی پس از دیگری برای سختکوش Tennesseans.

بدون شک ما در زندگی از طریق غیر معمول فصل در تنسی تاریخچه و همچنین تبدیل نامشخص صفحه در تاریخ آمریکا است. اما من می خواهم به فکر می کنم که در تنسی ما به جای در نظر گرفتن یک صفحه از یک سرودی: با شجاعت ما Tennesseans خواهد شد سفر در روز به دلیل طوفان تخریب و بیماری خواهد شد بیش از.

همسایه صدمه زدن شد اما آنها هنوز هم با هم آمد

این گردباد wreaked ویران شهری و جوامع روستایی به طور یکسان در ساعت اندکی از صبح. در عین حال شجاعت Tennesseans نشان داد و قبل از نور برای اولین بار از اولین پاسخ دهندگان کار از طریق باد و باران به همسایگان کوهنوردی از طریق آوار به حساب برای هر یک از دیگر.

یک شنبه گردباد نمی تواند متوقف اعضای Mt. Bethel, Missionary Baptist Church از کشیدن هم خدمات روز یکشنبه در سخت ضربه شمالی Nashville با جوامع از بنتون به Putnam County نشان دادن اقدامات مشابه از وفادار تمرد در میان نابودی است.

در حالی که COVID-19 نیست با آن را نمایش تکان دهنده از سقوط, خانه و محو کسب و کار آن را باعث شده است که زندگی عادی به screech به توقف در همه جوامع ما.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و تفکر برانگیز ستون.

تنگ گره Tennesseans در حال حاضر باید “انجام بخشی خود را با ماندن از هم جدا” که ما کار feverishly به کاهش گسترش نامرئی بیماری مؤثر مردم در سراسر جهان.

اما دوباره Tennesseans در پاسخ با ناگهانی از شجاعت. ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر برای مراقبت از Tennesseans که بد افتاده.

در درست تنسی مد ما نیست فقط درمان COVID-19 ما پیشرو در نوآوری برای درک این بیماری با قدرت Oak Ridge National Laboratory ابر.

فقط پایین من-40 دانشمندان در واندربیلت در حال بررسی آنتی بادی علیه COVID-19 در حالی که دکتر کالین Jonsson و دانشگاه تنسی سلامت همکاران سیستم در حال آزمایش داروهای برابر آن در ممفیس.

شجاعت نشان داد تا در تنسی مجمع عمومی به عنوان قانونگذاران کنار گذاشتهشدن سیاست به سرعت به تصویب بودجه برای ما فیزیکی ایمنی و اقتصاد در پی COVID-19. شجاعت نیز زنده است و به خوبی در تنسی جامعه کسب و کار به عنوان شرکت در آغوش جایگزین مدل های کسب و کار برای حفظ مشتریان امن است.

‘ضرورت COVID-19 واقعی است’

دولت ما این آب گرفتگی شده است با ارائه می دهد از تنسی مبتنی بر تولید کنندگان که شنیده های ما تماس های فوری برای تجهیزات حفاظت شخصی و مایل به تغییر تولید را نجات ماسک ، روپوش و دستکش و ماسک.

شجاعت نیز نشان داده شده است تا در راهرو از فروشگاه های مواد غذایی ما به عنوان ضروری کارکنان کار خستگی ناپذیر تا قفسه و معده هستند. سازمان های غیر انتفاعی و کلیساها پله تا برای ارائه همه چیز را از مراقبت از کودک به حمایت مالی برای بیکاران.

ضرورت COVID-19 واقعی است و آن را برای رفتن به نیاز به هر Tennessean به گام در مبارزه است. روال باید تغییر و عادات اجتماعی مانند فاصله و افزایش شستن دست همه اقدامات اساسی است که ما می توانیم به راحتی در آغوش به شخصا مسئول در متوقف کردن گسترش ویروس.

من درخواست Tennesseans به خصوص کسانی که زیر 40, به پیوستن به این مبارزه به خاطر زندگی و معیشت بستگی دارد سویفت شکست COVID-19.

زمان نامشخص به این معنی نیست نامشخص مردم و Tennesseans همچنان به نشان می دهد که نه تخریب و نه بیماری تغییر خواهد کرد که ما که هستیم.

تنسی دارای اب و هوای مارس قرن اما طوفان عبور بیش از حد و به عنوان مزمور 71 می گوید: “من همیشه امیدوارم.”

لایحه لی 50th فرماندار تنسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>