رژیم صهیونیستی. بیل لی هشدار Tennesseans یک ‘افزایش’ در حال آمدن است به عنوان COVID-19 آماده سازی سطح شیب دار بالا

یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی تصویب خود را دقیق ترین سفارش به تاریخ که خواسته های ساکنان در سراسر کشور اقامت خانه او با استفاده از استارک زبان جمعه برای هشدار دادن به Tennesseans در مورد تعداد نگران کننده ای از coronavirus موارد است که می تواند در روز های آینده.

“ما نمی دانیم که دقیقا همان چیزی است که موج خواهد بود و یا دقیقا چه زمانی که موج رخ خواهد داد اما ما نمی دانیم که وجود خواهد داشت یک خروش آیند و ما می خواهید به آماده شدن برای آن را به بهترین درجه ممکن است,” او گفت:.

لی خطاب به رسانه ها بعد از ظهر جمعه از خالی دانشگاه-کالج باروخ پردیس و گفت: این ویروس یک مشکل “مانند ما هرگز قبل از دیده می شود.”

“ما بسیار دشوار است روز بسیار دشوار هفته جلوتر از ما در این دولت اما من مطمئن هستم ما می توانیم راه ما را از طریق آن و ما انجام خواهد داد که با کمک تک تک شما,” او گفت:.

لی ملاقات با رهبران محلی و گفت: سازمان های دولتی در حال همکاری با تنسی عمده مناطق مترو به گسترش مراقبت های بهداشتی ظرفیت از جمله قرار دادن تخت بیمارستان فراتر از سنتی تنظیمات.

دولت برنامه ای برای پیدا کردن بیشتر از 7000 تخت ایالت برای زمانی که آنها مورد نیاز است. لی گفت: پیش بینی ها نشان می دهد که بسیاری از تخت می تواند یک ضرورت است. آن تخت را در امکانات مانند نشویل موسیقی شهر و ناکسویل را در مرکز نمایشگاه.

“وجود ندارد بسیاری از امکانات که برای یک چرخش سریع به دلیل وجود مقدار زیادی از کار که باید انجام شود,” او گفت:. “این سیستم های تهویه مطبوع باید تبدیل به ایجاد فشار منفی در این امکانات (و) اکسیژن, لوله کشی به توزیع امکانات وجود دارد کاملا یک مقدار زیادی از کار که باید انجام شود در یک دوره کوتاه از زمان.”

او دقیق چگونه دولت ایجاد کرده اضطراری فرماندهی است که به ارمغان می آورد با هم FEMA بخش سلامت و نظامی و شهرستان مقامات بهداشت برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. شامل در این مبارزه است که فشار بیشتری تخت هواکش و ماسک.

او گفت: تنسی سازمان مدیریت اضطراری ارائه شده است تجهیزات حفاظت فردی به تمام 95 شهرستانهای استان از طریق شهرستان اضطراری ادارات و گفت که تا به این نقطه از کشور شده است پیش از این نیاز است.

لی گفت: دولت “قابل برنامه ریزی” برای پر کردن نیاز به تجهیزات مانند هواکش. او گفت: پیش بینی ها نشان می دهد دولت نیاز 1,900 هواکش طول موج و 950 در دست با 500 سفارش و بیشتر در آینده از امکانات است که به طور معمول انجام عمل جراحی سرپایی.

لی گفت: دولت در حال کار برای کمک به کارگران که گذاشته شده و کسب و کار — کوچک و بزرگ — که در حال مبارزه و یا بسته به علت ویروس. او ذکر شده برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی مزایا و وام کسب و کار کوچک در میان چیزهای دیگر.

“این بیماری همه گیر است باور نکردنی چالش های بهداشتی (اما) آن را ایجاد کرده است یک بحران اقتصادی و همچنین … صاحبان کسب و کار کوچک را متحمل فشار است.”

“ماندن در خانه’ سفارش

لی در روز پنج شنبه دستور داد Tennesseans به ماندن در خانه در حال رشد در میان نگرانی هایی است که ساکنان نمی شد غذای خود را زودتر تماس به انجام بخشی خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus.

لی تغییر رویکرد می آید تنها چند روز پس از صدور یک فرمان اجرایی که خواست Tennesseans به ماندن در خانه. دوره جدید گفت: پس از داده ها نشان می دهد یک چشم انداز مثبت در سفر در روزهای اخیر با وجود بدتر شدن بیماری همه گیر.

فرماندار خود را امضا کرد آخرین فرمان اجرایی پنج شنبه با آن را بلافاصله پس از مصرف اثر. آن را از طریق حداقل مارس 14.

آن را تا حد زیادی منعکس کننده یک فرمان اجرایی را امضا کردند روز دوشنبه تنها با تغییرات جزئی. این حکم ادامه داد: بسته شدن غیر ضروری کسب و کار.

بعد از آن روز Knox County شهردار Glenn Jacobs گفت: این شهرستان خواهد شد و مطابق با جدید لی “در خانه ماندن” فرمان اجرایی اما هشدار داد آن را استرس محدودیت های دموکراسی است.

“من این را تحسین فرماندار به طریق زیر با اعتقادات خود و انجام وظیفه خود برای محافظت از مردم از تنسی به گفته خود بهترین قضاوت” جاکوبز گفت: در Facebook ویدئو زندگی می کنند. “اما من نمی توانم تحسین هر دولت نظارت بر حرکات خود مردم و الزامی تقریبا همه چیز ما مجاز به انجام است.

“من درک می کنم این است که یک بحران اما بحران اقتصادی نیز بافندگی با میلیون ها نفر از مردم از کار و هیچ راهی برای به دست آوردن یک زندگی بسیاری از آنها با توجه به فرمان دولت آتن” او ادامه داد. “ما همچنین یک بلندی بهداشت روان در بحران به افراد در مبارزه با افسردگی و احساس ناامیدی و انزوا و تشدید از دست دادن شغل — بعضی از آنها در حال حاضر زندگی خود را.”

وقتی پرسیده شد که در مورد Jacobs’ نظر جمعه, لی گفت: هیچ کس نمی داند که رویکرد مناسب در هنگام برخورد با این ویروس اما گفت هر رهبران همان هدف در ذهن: برای ارائه بالاترین سطح ایمنی و امنیت برای Tennesseans.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>