رژیم صهیونیستی. بیل لی won’t back Anderson County رهبران در مبارزه با بیش از TVA سمی زغال سنگ خاکستر زباله

Anderson County رهبران به دنبال حمایت از خود در نبرد با Tennessee Valley Authority بیش سمی زغال سنگ خاکستر زباله را پیدا خواهد کرد آن را در دفتر فرماندار.

رژیم صهیونیستی. بیل لی قرار دادن ایمان خود را در تنسی وزارت محیط زیست و حفاظت از محیط زیست است که اجازه می دهد مالیات بر ارزش افزوده به بررسی خود و اصرار Anderson County رهبران قدرت بیش از ابزار زغال سنگ خاکستر افسردگی. خاکستر ذغال سنگ است که محصول جانبی از سوزاندن زغال سنگ برای تولید برق در امکانات مانند مالیات بر ارزش افزوده را در نزدیکی Bull Run گیاه.

“دولت طول می کشد بسیار جدی اثرات بهداشتی و زیست محیطی که خاکستر ذغال سنگ به شمار” گفت: سخنگوی Gillum فرگوسن در یک بیانیه نوشته شده است. “تنسی قوی و علمی دفاع رویکرد پرداختن به احتراق زغال سنگ باقیمانده و به طور فعال کار می کند به کاهش اثرات بهداشتی و زیست محیطی از خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض.

“ما با اعتماد به نفس در TDEC رویکرد و ادامه کار به صورت شفاف و موثر ارائه نظارت نظارتی از خاکستر ذغال سنگ امکانات.

ساکنان رهبران را فشار دهید برای تغییر

برای بیش از یک سال در حال حاضر Anderson County ساکنان شده اند لابی TDEC برای جلوگیری از مالیات بر ارزش افزوده از آزادسازی بیش خاکستر ذغال سنگ در اطراف آن گاو اجرای گیاه.

ساکنان تبدیل شده اند تا در اعداد بزرگ در TDEC و TVA مرجع تخصصی و همچنین Anderson County, جلسات کمیسیون, بالا بردن نگرانی های بهداشتی در مورد زباله های رادیو اکتیو و سوال TDEC تصمیم به اجازه می دهد مالیات بر ارزش افزوده به ترک بیش از 5 میلیون تن از آن را پشت سر زمانی که آن را می بندد این کارخانه در سال 2023.

TVA فعلی زغال سنگ خاکستر افسردگی در بول رون – واقع در کنار زمین بازی کودکان و ورزشی زمینه و در داخل یک مایل از Claxton مدرسه ابتدایی – در حال نشت آلاینده ها از جمله آرسنیک و حداقل یکی مستغرق در آب های زیرزمینی.

یکی Anderson County, زن و شوهر است که تحت پیگرد را دارا ادعا فرزندان خود بودند بیمار توسط قرار گرفتن در معرض به خاکستر ذغال سنگ گرد و غبار.

وقتی Anderson County کمیسیون به دنبال به استناد قانون دولت شناخته شده به عنوان Jackson قانون است که به مقامات محلی تایید قدرت های جدید افسردگی زباله هر دو را دارا و TDEC اصرار ابزار معاف به دلیل وضعیت منحصر به فرد یک شبه خصوصی آژانس فدرال.

هنگامی که کمیسیون قانون پیشنهادی برای تجدید نظر در جکسون قانون به طور خاص اعمال مالیات بر ارزش افزوده و آن زباله افسردگی TDEC مقامات گفت: دولت Rep. جان Ragan که نشان دهنده Anderson County, این یک ایده بد است.

در اسناد به دست آمده توسط Knox, اخبار TDEC با اشاره به Ragan که TVA منحصر به فرد وضعیت معاف از آن از کنترل دولت های محلی حتی با Anderson County کمیسیون پیشنهاد تغییرات به جکسون قانون است.

آژانس همچنین ابراز نگرانی در مورد “صنعت” پاسخ به هر گونه پیشنهاد برای تغییر جکسون قانون شامل خصوصی نگهداری محل های دفن زباله زباله های سمی.

“ما گمان این صنعت را یک موضوع را با این لایحه” به TDEC پاسخ می گوید.

Ragan است معرفی هر قانون از طرف Anderson County رهبران در مبارزه خود را برای نظارت بر مالیات بر ارزش افزوده زغال سنگ خاکستر افسردگی. او در میان قانونگذاران را دارا بوده است معاشرت با ناهار در بول رون گیاه در حال رشد در میان عموم ناراحت بیش از خاکستر ذغال سنگ.

TDEC تغییر رادیولوژی اقدامات

ناکس خبر داد ممکن است که TDEC تغییر آن گزارش را دارا عظیم 2008 خاکستر ذغال سنگ نشت در آن Kingston فسیلی گیاه بدون اطلاع رسانی عمومی و یا امداد رسانی کارگران است.

تغییر گزارش به شدت کاهش رادیولوژی تهدید ناشی از مالیات بر ارزش افزوده زغال سنگ خاکستر آورده و TDEC را رادیولوژی خوانش در خط با اقدامات را دارا و آن پیمانکار Jacobs Engineering.

ناکس اخبار نیز نشان داد در ماه مه خود را مطالعه کینگستون خاکستر ذغال سنگ انجام شده توسط دانشگاه دوک است. نتايج نشان داد رادیولوژی تهدید ناشی از مالیات بر ارزش افزوده زغال سنگ خاکستر است که بیش از سه برابر بیشتر از ادعا های TDEC, TVA و Jacobs.

ناکس اخبار کاوشگر: دانشگاه دوک تست نشان می دهد کینگستون خاکستر ذغال سنگ اورانیوم در سه گانه گزارش سطح

در جریان بررسی: Kingston خاکستر ذغال سنگ نشت کارگران به عنوان ‘expendables,’ طرح دعوی در دادگاه توسط بیمار و در حال مرگ معتقد

به عنوان یک نتیجه Anderson County کمیسیون در ماه ژوئن رای به استخدام یک کارشناس مستقل برای به دست آوردن و تست نمونه را دارا است Bull Run خاکستر ذغال سنگ.

TDEC در حال حاضر با فشار دادن اندرسون رهبران به اعتماد آژانس و اجازه می دهد آن را به کمک به آنها را در تلاش های تست و مالیات بر ارزش افزوده اعلام کرده است حذف در حال حاضر برنامه ای برای خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در Claxton.

Anderson County کمیسر کاترین Denenberg که رهبری کمیسیون خاکستر ذغال سنگ مبارزه گفت: ناکس اخبار او باقی مانده حاصل از TDEC و مالیات بر ارزش افزوده نمی شود و منصرف از دنبال مستقل نمونه برداری و آزمایش است.

TDEC مقامات به نظر می رسد قبل از Anderson County کمیسیون در 6 p. m. 20 ژوئیه در اجرا به کمیسیون جلسه به طور منظم که همان شب در Anderson County Courthouse در کلینتون.

مالیات بر ارزش افزوده نیز خواهد بود لابی رهبران محلی در یک جلسه خصوصی از انجمن Tennessee Valley دولت – یک TVA گروه حمایت – جولای 22 در اوک ریج. دستور کار این نشست شامل یک سخنرانی با TVA رابط دولت برت رابینسون و زمینه سفر به کینگستون گیاه.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>