رژیم صهیونیستی. بیل لی نمی خواهد گسترش تنسی اقامت در خانه سفارش آوریل گذشته 30

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد اقامت خود را در خانه سفارش نمی خواهد گسترش آوریل گذشته 30 هر چند او را متوقف کوتاه در سراسر-هیئت مدیره کسب و کار reopenings در ناکسویل و تنسی بزرگترین شهرستانهای استان است.

“برای خوب از ما, دولت, اجتماعی فاصله باید ادامه یابد اما ما اقتصادی shutdown نمی تواند” لی گفت: در بعد از ظهر دوشنبه جلسه.

30-عضو بهبود اقتصادی گروه منصوب لی در حال همکاری با رهبران صنعت به اطمینان حاصل شود که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی در اوایل مارس 27.

اما مقامات محلی در Knoxville, Nashville, ممفیس و Chattanooga هنوز هم باید تعیین زمانی که محدودیت می تواند کاسته شود.

“روند اخیر در ناکسویل نشان می دهد که اجتماعی ما فاصله تلاش های در حال کار” گفت: ناکسویل شهردار Indya Kincannon در بیانیه ای در روز شنبه. “اگر اعداد ادامه برای نشان دادن این “مسطح منحنی’ من حمایت بازگشایی اقتصاد ما لغو محدودیت های تدریجی در راه بر اساس اطلاعات نه خرما.”

لی گفت که آن را با ناکس Davidson Hamilton, Madison, شلبی و سالیوان استان ها — همه از آن عمل خود را سلامت بخش بر خلاف سایر 89 استان ها با دولت اجرا شهرستان سلامت سازمان — به عنوان آنها طرح خود را بازگشایی استراتژی.

“من مشتاقانه منتظر به همکاری با دولت به منظور توسعه یک طرح برای Knox County می شود که مردم به کار به عنوان با خیال راحت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است” Knox County شهردار Glenn Jacobs در بیانیه ای گفت شنبه.

آن را شناخته شده است که تنسی شهرستانها عمده طرح به آسانسور محلی خود را محدودیت در کسب و کار و فعالیت است.

“ما قصد داریم به نگه داشتن همان اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل حتی فراتر از آن و به چند هفته آینده” لی گفت: زمانی که خواسته در مورد اینکه آیا اجتماعات بزرگ اجازه خواهد داشت به رزومه در سراسر کشور.

اطلاعیه خود آمد و به عنوان فرمانداران در جورجیا و کارولینای جنوبی در بعد از ظهر دوشنبه همچنین اعلام کرد که لغو بسته شدن سفارشات در برخی از کسب و کار. لی در یک تماس شنبه با فرمانداران از این کشورها همراه با فرمانداران جمهوریخواه از ایالت آلاباما و فلوریدا می سی سی پی.

لی گفت: دفتر او هنوز مشخص نشده که چه نوع از کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی اولین هفته آینده.

“مهم ترین چیز برای من این است که مردم می توانند با بازگشت به کار و کسب و کار می توانید شروع به بازگشایی” لی گفت. “اقتصادی دشواری که ایجاد شده این است ویرانگر به دولت ما و هر چه زودتر ما می توانید شروع به تغییر این تصویر بهتر است.”

لی همچنین اعلام کرد که دولت پارک خواهد بازگشایی جمعه.

لی گفت: اگر یک موج جدید در coronavirus موارد هنگامی که دولت رزومه فعالیت عادی خود به دولت را با ادارات بهداشت محلی “برای ایجاد تنظیمات مورد نیاز در آن منطقه است.”

Jacobs تکرار است که استراتژی.

“ما در مورد خط روند باقی مانده است تخت در طول هفته گذشته و ما بهبود در حال افزایش است,” او گفت:. “بیمارستان ها در منطقه ما فقط بیش از 50% را اشغال کردند و با تشکر از تلاش های ما محلی ادارات بهداشت و بیمارستان و طمع ما به خوبی می چرخاند به جای افزایش COVID-19 بیماران باید وجود داشته باشد غیر منتظره افزایش در خط روند.”

مقامات بهداشت وزن در فرمانداری تصمیم

دکتر آرون Milstone مهم مراقبت پزشک در ویلیامسون مرکز پزشکی است که صریح در مورد نیاز به نیاز به Tennesseans به در خانه باقی می ماند گفت: تماس با ردیابی و تضمین بیشتر تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران پزشکی مورد نیاز قبل از بلند کردن اجسام ،

“عقب سلامت حمایت مانند اقامت در خانه سفارش بدون توانایی به سرعت شناسایی موارد جدید, شکستن زنجیره انتقال و محافظت از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی از عفونت تنها خدشه دار زندگی و اقتصاد” Milstone روز دوشنبه گفت:.

آلن Levine, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Ballad, بهداشت, بیمارستان های زنجیره ای در شمال شرق تنسی روز دوشنبه گفت که لی تصمیم بود “متعادل و مناسب” و که فرماندار شده بود به دنبال ورودی از کارشناسان.

روز جمعه لوین گفت: لی تا به حال یک تماس با مراقبت های بهداشتی اجرائی درخواست افکار خود را در گام های مناسب برای از سرگیری برخی از انتخابی های پزشکی است. لوین گفت که او خوشحال بود که لی ادامه داد: به استرس فیزیکی فاصله اقدامات در حالی که اعلام.

“او اعتماد Tennesseans به عمل مسئولانه و برای گوش دادن به بهداشت عمومی ارشاد” لوین گفت. “من امیدوارم که خواهد شد توجه است که تماس بگیرید.”

بازگشایی طرح شرح زیر است تظاهرات

فعالان یکشنبه در ناکسویل و خارج از تنسی کنگره آمریکا روز دوشنبه پس از یک گروه شلوغ هم در کنگره تکان دادن پرچم و فریاد برای لی به لغو محدودیت و اجازه می دهد دولت به بازگشت به کار.

اما rallygoers نه تنها آنهایی که به نام فرماندار به عمل بلافاصله پس از بازگشایی تنسی برای کسب و کار. برخی از قانونگذاران ایالتی را بیش از حد.

“من می خواهم به آن را ببینید امروز انجام می شود گفت: Rep. مارتین دانیل R-Knoxville, به عنوان او ایستاده بود و در میان حدود 100 معترض در روز دوشنبه در نشویل.

“من می خواهم برای دیدن فرماندار و دولت را از پیشنهادات و ارائه مشاوره به جای مندرج اجباری سفارشات به ما می گوید چه باید بکنید.”

دانیل گفت که او در حال حاضر در نشویل برای دیگر کسب و کار شده است در میان گروهی از جمهوری خواهان در مجمع عمومی که ابراز بی حوصلگی در طول چند هفته گذشته با ادامه محدودیت در تجارت و فعالیت در وزارت امور خارجه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

لی که حمایت خود را در انتخابات 2018 توسط یک محافظه کار پایه را تحت تاثیر قرار خود را با سیاسی خارجی وضعیت و خواستار یک سیستم کوچک دولت مواجه شده است و انتقادات در هفته های اخیر از یک گروه آوازی از مخالفان.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

هیچ قانونی رای گیری عمومی انجام شده در تنسی برای ارزیابی احساسات در اطراف اقدامات لی گرفته شده برای کاهش گسترش ویروس که شامل اجرای یک مادر اقامت در خانه دستور مارس 2, سفارش که لی بعد تمدید از طریق پایان ماه.

اما یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده یکشنبه نشان می دهد که 58 درصد از رای دهندگان در سراسر کشور گفت: آنها نگران بودند فیزیکی فاصله اقدامات ممکن است برداشته شدن بیش از حد به زودی خطر موج دوم شیوع بیماری. تنها 3 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که به اعتقاد این کشور آماده بازگشایی در حال حاضر.

خانه جمهوری پارلمانی رئیس جرمی کارولینای شمالی, R-کازبی شده آوازی در رسانه های اجتماعی مورد نیاز برای دریافت Tennesseans بازگشت به کار و فعالیت های معمول خود را.

“من دوست دارم برای دیدن ما باز تا امروز” کارولینای شمالی روز دوشنبه گفت:.

“اگر آن را به من وابسته من می باشد حاضر به خطر گرفتن COVID اگر آن را به معنای ما قادر به تنسی پشت باز و قانون اساسی ما حقوق” کارولینای شمالی گفت:. “ما می تواند اجرا دریچه گاز کامل فقط مراقب باشید و محتاط با اعمال ما.”

در حالی که در کارولینای شمالی در دفاع از فرماندار و گفت: Lee انجام داده است “به عنوان خوب به عنوان او می تواند انجام دهد” تحت شرایطی کارولینای شمالی است که احساس محدودیت در اجتماعات بوده است “decimating به حقوق اساسی.”

لی با اشاره به نیاز به امنیت عمومی.

“آنچه مهم است این است که خاموش شدن ناگهانی رخ داده است به منظور صرفه جویی در زندگی مردم” لی گفت. “Tennesseans انجام داده اند چه Tennesseans نیاز به انجام است.”

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>