رژیم صهیونیستی. بیل لی permitless حمل لایحه تنظیم برای تقویت مجازات برای سرقت اسلحه

ایستاده در یک ساختمان ممنوع است که اسلحه در حالی که احاطه شده توسط ده ها تن از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره Gov. بیل لی پنج شنبه اعلام کرد قصد دارد به معرفی قانونی که اجازه Tennesseans حمل سلاح بدون اخذ مجوز در حالی که افزایش مجازات برای اختیار داشتن غیر قانونی اسلحه و دزدی.

فرماندار ناگهانی پشتیبانی از چنین قانون اصلاحی از خود قبلی اظهارات قابل توجهی خروج از سلف خود و سیگنال از تنسی شیب به سمت بیشتر جناح محافظه کار حزب جمهوری خواه.

این ابتکار که لی و اوباما در مجمع عمومی سازمان ملل با اشاره به عنوان “قانون اساسی حمل” قانون اجازه می دهد برای باز کردن و پنهان حمل سلاح گرم برای افراد 21 ساله و مسن تر.

فرماندار گفت: این قانون است که با هدف ساخت سرقت از یک اسلحه گرم یک جرم یک جرم است که در حال حاضر یک بزه در تنسی است. همچنین حکم شش ماه حبس محکومیت به جرم و جنایت از زمان 30 روز مورد نیاز است.

صدور حکم خواهد بود افزایش یافته است که یک تفنگ به سرقت رفته از یک ماشین و همچنین برای ارائه یک تفنگ دستی به یک نوجوان غیر قانونی و در اختیار داشتن یک تفنگ دستی توسط یک جانی.

این permitless حمل مناسب نیز می تواند به گسترش اعضای نظامی هستند که 18 تا 20 است.

Tennesseans که از نظر قانونی می خواستم برای خرید یک تفنگ دستی هنوز به تصویب فدرال چک پس زمینه, مگر اینکه آنها را خریداری سلاح های آنلاین از طریق فروش خصوصی و یا در یک تفنگ را نشان می دهد.

کسب و کار و صاحبان مالکیت خصوصی هنوز هم می تواند ممنوعیت حمل اسلحه به عنوان طولانی به عنوان نشانه ها ارسال شده است.

هوای فضاهای عمومی مانند پارک greenways و اردو خواهد بود استثنا به permitless حمل ارائه همراه با مناطقی که حمل اسلحه در حال حاضر محدود مانند مدارس و دادگاه ها و ساختمان های دولتی.

افراد با محکومیت جنایت سفارشات از حمایت در برابر آنها و یا خشونت خانگی محکومیت نمی خواهد واجد شرایط برای permitless حمل.

فرماندار اعلام می آید فقط یک روز پس از تیراندازی و کشتار در میلواکی که در سمت چپ شش نفر کشته شدند.

این قانون پیشنهادی می رود که با یک های مالی قابل توجهی توجه داشته باشید معنی که وجود خواهد داشت هزینه های مالی به دولت است.

لی آینده اعلام سیگنال قابل تقسیم از سلف خود سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam. هنگامی که یک permitless حمل لایحه در نظر گرفته شد در سال 2016 اعضای Haslam دولت از جمله رئیس تنسی گشت بزرگراه مخالف این اقدام بود که شکست در کمیته.

بیشتر Lee تصمیم نه تنها در آغوش اما حمایت از یک permitless حمل اندازه گیری خروج قابل توجهی از آنچه که او گفت: در طول سال 2018 فرمانداری مبارزات انتخاباتی.

در مصاحبه با WPLN در اکتبر سال 2017, Lee پرسیده شد که آیا Tennesseans باید قادر به حمل یک تفنگ دستی بدون اخذ مجوز.

“من فکر نمی,” او گفت: در آن زمان. “در درجه اول به خاطر من که با گوش دادن به اجرای قانون و آنچه آنها باور دارند و اجرای قانون است که بسیار در برابر آن است.”

اما لی بعد روشن که او را نشانه permitless حمل پیشنهاد اگر آن را مصوب قوه مقننه است.

جان هریس مدیر اجرایی تنسی سلاح گرم انجمن گفت: لی قبلی اظهارات پیشنهاد فرماندار “حمایت کردن این مسئله است.”

Leeann هیولت داوطلب با Moms Demand Action لی گفت: تصمیم این است که یک “سیلی” به Tennesseans.

او گفت: “بی پروا لوایح” مانند permitless حمل اندازه گیری اجازه می دهد اسلحه در مکان های که در آن کودکان بازی. “به عنوان یک پدر و به عنوان یک Tennessean که چیزی نیست من می خواهم,” او گفت:.

به طور کلی هریس اشاره کرد در این سال قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نشان داده اند آنها بیشتر پذیرای با عبور permitless حمل قانون نسبت به گذشته.

“به ما گفته شده است به مدت دو هفته در حال حاضر توسط برخی از قانون گذاران ما که حامیان سازمان ما…است که وجود دارد و شاخص وجود دارد که می توان عمده اعلام, به زودی,” او گفت:.

در میان موانع قبلی که permitless حمل اسکناس مواجه شدند مالی مفاهیم. دولت را از دست دادن درآمد تولید شده توسط تفنگ مجوز.

از جمله افزایش مجازات برای کسانی که سرقت اسلحه را می تواند کمک به جبران برخی از هزینه های از دست رفته مجوز درآمد. اما دولت هزینه ها را نیز افزایش می دهد اگر بیشتر مردم زندانی هستند.

“ما همیشه انتظار می رود که آن را یا رفتن به مجبور می شود در یک فرماندار گفت:” هریس. “یا فرماندار را به پشت آن با بودجه خود را.”

مانع دیگری permitless انجام اقدامات مواجه شده اند در گذشته شامل اپوزیسیون از دولت در اجرای قانون مقامات. در سال 2016 و سپس تنسی گشت بزرگراه سرهنگ تریسی Trott مخالف چنین قانون. این معلوم نیست که آیا سرهنگ درک استوارت مخالف این پیشنهاد است.

در ضمن دیگران شده اند سریع به انتقاد فرماندار حرکت می کند.

“Permitless حمل یک ایده بد است که می تواند هر Tennessean,” سناتور. Raumesh اکبری D-ممفیس در بیانیه ای گفت:. “آیا شما زندگی می کنند در یک شهر و یا حومه هیچ خانواده ساخته شده است امن تر توسط قوانین که بیشتر تشویق ندیده و بدون مجوز مردم به حمل کشنده سلاح گرم است. Tennesseans پشتیبانی 2nd Amendment, اما آنها همچنین بر این باورند بصورتی پایدار و محکم در مسئول مالکیت اسلحه و سیاست مانند اجباری چک های پس زمینه که ترویج پاسخگویی.”

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>