رژیم صهیونیستی. بیل لی permitless حمل تلاش پیشرفت در خانه کمیته

رژیم صهیونیستی. بیل لی permitless حمل قوانین پیشرفته دوباره در مجمع عمومی سازمان ملل روز سهشنبه با عبور از یک خانه فرعی پس از قانونگذاران شنیده طولانی بحث و نظرات از ده نفر است.

خانه بیل 2817 تصویب شد 5-2 دریافت “هیچ” از آرا Rep. مارتین دانیل R-ناکسویل و تشکر. بو Mitchell, D-نشویل.

دانیل گفت که او با رای دادن علیه این اقدام به دلیل نگرانی در مورد این لایحه با ترکیبات خود را که همچنین حمایت از جریان فرایند اجازه.

“این است که بسیار متفاوت روز هنگامی که ما یک فرماندار است که همکاری با ما, مجلس, برای گسترش آزادی” گفت: خانه اکثریت ویلیام Lamberth که حمل این لایحه به کنتراست لی رویکرد به موضوع با سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam.

Haslam مخالف بود به permitless حمل که قبلا شکست خورده در قوه مقننه و قابل توجهی دریافت کرده مقاومت مواجه از اجرای قانون و دادستان.

این قانون اجازه می دهد برای باز کردن و پنهان حمل اسلحه برای افراد 21 ساله و مسن تر بدون مجوز و همچنین برای اعضای نظامی سن 18 تا 20.

آن را نیز افزایش می دهد مجازات برای برخی از تفنگ جنایات.

TBI صحبت می کند در برابر لایحه

در این کمیته اتاق پر از تفنگ و حقوق هواداران که تا به حال روز را صرف لابی گری در کنگره در میان کسانی که صحبت کردن در برابر این لایحه به مجلس عدالت کیفری فرعی بود یک نماینده از تنسی دفتر تحقیقات.

وقتی پرسید که توسط میچل که آیا به اعتقاد او قانون را به مخاطره می اندازد اجرای قانون جیمی Musice TBI ارشد مشاور سیاست گفت به اعتقاد او این امر حداقل کار خود را بیشتر نامشخص است.

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و ادعا می شود کمی مرغ و به شما بگویم که در آسمان در حال رفتن به سقوط” Musice گفت. “من نمی دانم که از آن خواهد شد. در برخورد با اجرای قانون خواهد آن چیز را بیشتر متزلزل? من فکر می کنم احتمالا.”

TBI دیوید Rausch در اوایل روز شنبه گفت: Tennessean که گروه او خواهد بود “آموزش” قانونگذاران در مورد نگرانی های خود را با این لایحه. او گفت که او بیان کرده است و موقعیت خود را به فرماندار.

“ما فکر می کنیم که داشتن برخی از راه از بررسی به تصویب یک فرد است که بهترین راه برای انجام این کار با اسلحه” Rausch گفت. “اینجا جایی است که ما ایستاده فلسفی.”

این لایحه افزایش سرقت از یک اسلحه گرم از بزه به جنایت و همچنین حکم شش ماه حبس محکومیت به جرم و جنایت از زمان 30 روز مورد نیاز است.

جیم یک دولت-گواهی سلاح گرم استاد در مورفریزبورو صحبت در حمایت از این تلاش است. او گفت که چند سال پیش او در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و آتش بازگشت.

“تنها چیزی که از او متوقف شده بود یک پسر خوب با یک تفنگ” مرد گفت. “یک جنایتکار همیشه پیدا کردن یک راه برای گرفتن یک تفنگ بدون توجه به آنچه در قوانین ما منتقل می کند.”

لیندا McFadyen-Ketchum که به طور منظم به طرفداران کنترل اسلحه اقدامات در تنسی با Moms Demand Action ادعا که Tennesseans شد OK با زمان اجازه به سیستم است که نیاز به در نظر گرفتن یک کلاس.

سال گذشته مجلس تصویب لایحه اجازه دادن به افراد برای انتخاب کردن برای یک مقدار کوتاه تر کلاس آنلاین برای دریافت یک پایه مجوز به جای یک روز در فرد ،

“ما از شما درخواست برای حفظ یک سیستم است که اجازه می دهد تا شهروندان می دانم که یک فرد حامل اسلحه است برخی از دانش از قانون است و نه یک, جنایی” McFadyen-Ketchum گفت.

پیشرو در اجرای قانون مقامات و دادستان ها در سراسر کشور شده است در میان کسانی که همچنین صحبت کردن در مورد قانون.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>