سابق رژیم صهیونیستی. لایحه Haslam و دولت او به طور فعال مشغول به کار به پمپ ترمز در صورتحساب او تلقی مشکل در بسیاری از نقاط رسیدن به طور مستقیم به قانونگذاران اجازه می دانم که او مشغول به کار بود در برابر آنها.

جانشین او رژیم صهیونیستی است. بیل لی گرفته شده یک رویکرد متفاوت در طول سال اول خود را در دفتر پله به عقب و به مجلس راه گریز بیشتر.

لی مدیریت معکوس Haslam سیاست از ارسال نامه به قانونگذاران به طور مستقیم به چالش کشیدن درک مشکلات با صورتحساب خود را. و کمتر صورتحساب پرسش شده است در پشت صحنه.

یکی زود نتیجه ممکن است منعکس شده در دادگاه.

سیزده ماه به لی دوره اول حداقل هفت دعاوی را هدف قرار داده اند به تازگی تصویب قانون. دولت وکیل مدافع باید از این قوانین در دادگاه ترک مالیات دهندگان به پای این لایحه است.

فرماندار سخنگوی Gillum فرگوسن گفت: لی “به عنوان متفکر که ممکن است وقتی که می آید به قانون می شود که نزدیک به میز خود را برای امضای خود را.”

لی “وزن هر یک لایحه در آن شایستگی و اینکه آیا یا نه او فکر می کند آن را در بهترین منافع Tennesseans,” فرگوسن گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

اما طیف گسترده ای از قوانین لی امضا شده در سال 2019 هستند رو موشکافی شدید در دادگاه.

قوانین ثبت نام رای دهندگان مزایده آنلاین, شناسنامه, مراسم ازدواج به سر می برند و در حال حاضر مدرسه کوپن به چالش کشیده شده.

قضات باید متوقف, برخی از این قوانین از جمله محدودیت های جدید برای ازدواج officiants و ثبت نام رای دهندگان مقررات — در حالی که استدلال های حقوقی ادامه خواهد داد.

با تشکر از شما برای اینکه یک مشترک. حمایت شما باعث می شود داستان مثل این یک واقعیت است.

مقامات و کارکنان می گویند لی یک دست-رویکرد

به عنوان او مبارزه برای اتاق لی گفت: outsider وضعیت و تجربه در دنیای کسب و کار به ارمغان بیاورد جدید بهره وری به دولت.

اما مصاحبه با زمان سابق و مقامات منتخب و اعضای هیات نشان می دهد که لی دولت را بیشتر احترام استقرار با قوه مقننه اجازه داده است مشکل ساز لوایح به تصویب از طریق سیستم انتخاب نشده است.

کریگ Fitzhugh سابق مجلس دولت که منجر دموکراتیک حزبی در خانه تا زمانی که بازنشسته شد در سال 2019 گفت: وجود “فقط به نظر نمی رسد مانند وجود دارد که ارتباط بین قوه مجریه و قوه مقننه” در اوایل روز از لی مدت است.

“من نسبت به آن نا آشنا بودن با روند سیاسی” او گفت:.

Fitzhugh گفت تنسی و رئیس سابق بث Harwell نیز یک جمهوری خواه خواهد وزن در اغلب موارد برای اطمینان از وجود یک “عملی, عملی دلیلی برای قانون.” گاهی اوقات آنها را به بت بازگشت جنجالی اقدامات حتی اگر آنها به حال عمیق محافظه کار پشتیبانی می کند.

لی نشان داده است برخی از تمایل به انشعاب از مجمع عمومی در ماه های اخیر.

او بی اعتنا از انتقاد جمهوریخواهان از مدرسه خود را کوپن پیشنهاد هفته گذشته است. و او موافقت کرد برای ادامه اجازه می دهد پناهندگان در ایالت تنسی با وجود اشاره به عقب براند از قانونگذاران در حزب خود.

ناظران در دو طرف طیف سیاسی موافق لی می تواند تبدیل به قوی تر به عنوان او همچنان در دولت است.

“آن را فقط یک زمان کمی قبل از آن اتفاق می افتد” Fitzhugh گفت.

Haslam دولت مشغول به کار در برابر صورتحساب حتی برخی که محبوب بودند

در طول tenures, تنسی, Harwell و دیگر رهبران حزب جمهوری خواه squelched یک سری از لوایح به عنوان آنها را از طریق کار قوه مقننه است.

فرماندار سابق مخالف محافظه کار و تلاش را مقدس, دولت, کتاب, به, نوار, عمومی, مدرسه, معلمان, از بحث در مورد همجنسگرایی و برای جلوگیری از تغییر جنسیت دانش آموزان از استفاده از حمام خود را انتخاب.

در دومی دو مورد مقامات از Haslam را وزارت آموزش و پرورش رفت و به کاپیتول هیل به شهادت در برابر لوایح, تلاش برای متوقف کردن آنها قبل از آنها ساخته شده آن را به میز خود را.

Haslam وتو مقدس لایحه با وجود این واقعیت است که آن را به حال امن حمایت اکثریت در هر دو مجلس. وی به مسائل مربوط به قانون اساسی است که بالا برده و احتمال دادگاه به چالش بکشد. و او در نهایت جان سالم به در خانه-led چالش وتو — چیزی است که تنها نیاز به یک اکثریت ساده در تنسی است.

“ما با دیدن برخی از چیزهایی که بتن آن است که دولت انجام داد” Chris Sanders, مدیر اجرایی, تنسی, برابری, پروژه گفت: از Haslam زمان در دفتر.

ساندرز گفت که او امیدوار لی را به یک نقش فعال پس از “در حال توسعه روابط خود را با قانون گذاران” در طول سال اول خود را در مدت.

“به عنوان کسب و کار گفتگو تشدید ممکن است شما با دیدن یک مطلب جدی دخالت از لی دولت” ساندرز گفت: با اشاره به کسب و کار است که لابی علیه اسکناس دیده می شود به عنوان تبعیض علیه جامعه همجنسگرایان.

“من امیدوارم که کمک خواهد کرد که حرکت فرماندار مکالمه رو به جلو و خار بیشتر اقدام” ساندرز گفت.

در این سال Lee, کسب و کار نادیده گرفته اعتراض و امضا لایحه اجازه تصویب سازمان به انکار خدمات به زوج اگر به آنها اتخاذ خواهد خود را نقض اعتقادات مذهبی.

برخی از سازمان های ملی هستند و با توجه به چالش قانونی که در قانون جدید ساندرز گفت: اگر چه هیچ وجه مناسب واصل شده اند.

دعاوی انتظار می رود در برابر یک آینده لایحه محدود کردن دسترسی به سقط جنین در ایالت تنسی که لی تبلیغ به عنوان یکی از اولویت های. لی گفت: این قانون شامل مقررات است که برنامه ریزی برای آنچه اتفاق می افتد زمانی که این لایحه است در دادگاه به چالش کشید.

قوانین جدید به چالش کشیده و در یک سرعت سریع تر تحت لی

آخرین قانون جدید را به دولت به دادگاه است و لی پیشنهاد برای ایجاد آموزش و پرورش حساب پس انداز. رهبران در نشویل و ممفیس شکایت کرد دولت در اوایل این ماه گفت: این قانون در نقض آشکار تنسی اساسی است.

مجلس کامرون سکستون R-Crossville گفت: تهدید به اقدام قانونی نباید منصرف کردن قانونگذاران از تصویب قوانین.

“من فکر می کنم شما منتقل می کند چه, سیاست خوب,” او گفت:. “اگر کسی می خواهد به شما شکایت شما نمی توانید آنها را متوقف کند. شما امیدواریم که دادگاه پیدا نفع با شما.”

حجم خالص از چالش های قانونی دولت با آن مواجه است بیش اخیرا به تصویب قانون است بیش از در سال های اخیر قانونی جلسات. اما Haslam دولت بود و نه مصون از دفاع از خود در دادگاه در طول هشت سال ،

قضات در سطح فدرال و ایالتی را رد اصول 2011 قانون محدود کردن خسارت است که می تواند اعطا در دعاوی مدنی.

در سال 2015 Haslam دولت و مجلس مواجه شده طرح دعوی در دادگاه بیش از یک قانون است که نیاز به 48 ساعت زمان انتظار برای زنان به دنبال سقط جنین.

در سال 2017, چهار, عروسی, لزبین, ارتباط جنسی, شکایت دولت بیش از یک قانون است که اختصاص داده شده “طبیعی و عادی به معنای” به نظر دولت در قانون استدلال اندازه گیری نمی توانیم حمایت از همجنسگرایان. یک قاضی فدرال بعد از اخراج مورد.

همچنین در سال 2017, یک مرد همجنسگرا از شرق تنسی شکایت دولت بیش از یک قانون است که اجازه می دهد تا مشاوران به مشتریان امتناع خود را بر اساس اعتقادات شخصی. مورد اخراج شد سال گذشته است.

وقتی تنسی قوانین در دادگاه به چالش کشیده دادستان کل هربرت Slatery است وظیفه به نمایندگی از دولت است. دفتر او نیست و پیگیری تعدادی از موارد در برابر قوانین جدید ساخت آن را دشوار است به منظور برآورد هزینه های که کار می کنند.

اما Slatery یافت و این روند در طول لی اول سال توجه کافی به نقطه در طول یک ماه دسامبر دیدار با هیئتی از قانونگذاران.

“جالب توجه است,” او گفت: “حدود چهار اساسنامه که به چالش کشیده شد و تقریبا بلافاصله پس از پایان جلسه.”

رسیدن به Joel ایبرت در jebert@tennessean.com یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

رسیدن به آدم Tamburin در atamburin@tennessean.com و 615-726-5986. او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im