رژیم صهیونیستی. لی اعلام $10M در کمک به نگه داشتن بیمارستان های روستایی شناور در طول COVID-19 بحران

تنسی را اختصاص 10 میلیون دلار برای کمک به نگه داشتن مبارزه بیمارستان های روستایی عامل در طول رمان coronavirus بحران رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز دوشنبه اعلام کرد.

بسیاری از تنسی بیمارستان های روستایی شده اند در آستانه سقوط ، حداقل 12 از دولت بیمارستان های روستایی بسته شده اند پس از سال 2012 ترک جوامع مایل دور از مراقبت های اضطراری. پانزده تر شد از دست دادن پول و در خطر بسته شدن به عنوان از آوریل 2019.

به عنوان مقامات بهداشت کار برای باز کردن بیشتر تخت بیمارستان برای یک پیش بینی افزایش COVID-19 موارد بیمارستان ها در مواجهه با درآمد بیشتر از کاهش در حال حاضر به تعویق افتاد روش انتخابی. کوچک و روستایی بیمارستان آمادگی کمک های مالی به منظور کمک به این بیمارستان شناور باقی می ماند و همچنان به درمان بیماران در حالی که آنها صبر کنید برای فدرال کمک.

“کوچک و بیمارستان های روستایی مهم برای مبارزه با COVID-19 و این کمک های مالی خواهد شد کمک به تکمیل فدرال دلار کمک به اطمینان از بیمارستان ها را می توانید در ادامه ارائه مراقبت از طریق این بحران” لی گفت: در انتشار اخبار. “این سازمان ها نه تنها به ارائه مراقبت برای موجود نیاز دارد اما نیز بخش مهمی از تلاش های ما برای ایجاد و حفظ ظرفیت تخت در انتظار افزایش COVID-19 موارد است.”

وجود دارد حداقل 3,633 گزارش COVID-19 نفر در ایالت تنسی که از روز یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر با توجه به تنسی وزارت بهداشت. حداقل 328 مردم شده اند در بیمارستان بستری 295 نفر بهبود یافته اند و 44 نفر کشته شده اند.

یکشنبه, 15 از 20 تنسی, شهرستان بدون یک بیمارستان گزارش شده بود حداقل یک مورد از COVID-19 با توجه به سوابق دولت. استان ها با بیمارستان ها در آستانه بسته شدن از جمله Hardeman و Humphreys شهرستان نیز موارد گزارش شده از COVID-19. دیگران مانند Decatur County, بیمارستان عمومی در تعادل آویزان به تعداد مورد افزایش در شهرستانهای اطراف.

تنسی انجمن بیمارستان های رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت وندی طولانی تقدیر لی در بیانیه ای اعلام دوشنبه به عنوان آوردن اضافی “کمک های مورد نیاز به بسیاری از (تنسی) جامعه بيمارستان” ضربه سخت با شیب بیمار حجم و انتخابی روش کاهش است.

“این پیش بینی نشده را تهدید می کند کمبود بیمارستان زنده ماندن و توانایی پاسخگویی به نیازهای جامعه مرتبط با COVID-19 و مداوم نیازهای بهداشتی,” بلند گفت.

یک دانشگاه واشنگتن تحصیل در COVID-19 پیش بینی شرکت پیش بینی کرد که تنسی به اوج خود برسد بیمارستان استفاده از منابع آوریل 15.

لی قصد دارد به نوبه خود به بیمارستان های روستایی از جمله برخی که در حال حاضر توقیف شده است, برای تخت اضافی اگر تنسی در حال اجرا بیمارستان در حال غرق با COVID-19 مورد در هفته های آینده.

اگر اجتماعی فاصله اقدامات در محل باقی می ماند ممکن است از طریق مطالعه پیش بینی است که تنسی خواهد شد که به اندازه کافی تخت بیمارستان به ملاقات بیمار تقاضا است.

اعطای کمک های مالی که از پول اختصاص داده شده برای تنسی COVID-19 پاسخ پوش خواهد شد در $500,000 در هر بیمارستان. برنامه های کاربردی برای کمک های مالی در حال زندگی می کنند و پذیرفته می شود برای یک ماه و یا تا زمانی که همه اعطای کمک های مالی پراکنده است.

رسیدن به کاساندرا استفنسون در [email protected] یا در (731) 694-7261. دنبال کاساندرا در توییتر @CStephenson731.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>