رژیم صهیونیستی. مایک کشیش بخش اعلام وضعیت اضطراری; میسوری COVID-19 مورد افزایش

برای بزرگنمایی کلیک کنید Governor Mike Parson says the state is working with universities to ramp up testing. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • فرماندار مایک پرشن می گوید دولت در حال همکاری با دانشگاه ها به سطح شیب دار تا تست.

فرماندار مایک پرشن با اعلام وضعیت اضطراری به عنوان تعدادی از موارد از coronavirus افزایش یافته و به چهار در میسوری.

در یک کنفرانس خبری در این شب فرماندار گفت: آنها همچنین همکاری با دانشگاه میسوری و دانشگاه واشنگتن به سطح شیب دار تا توانایی خود را به آزمون برای COVID-19 و آنها در حال گرفتن اقدامات دیگر مانند محدود کردن بازدید از زندانها برای 30 روز.

“ما می دانستیم که این آمد و ما در حال گرفتن هر احتیاط ما می توانیم” پرشن گفت.

میسوری آزمایش قرار گرفته است و 94 نفر به عنوان امروز است. اولین تست مثبت بود و در سنت لوئیس کانتی و دوم در شهرستان گرین در جنوب غربی میسوری. فرماندار گفت: آنها هنوز هم در حال ساخت اطلاعیه برای آخرین دو تست مثبت که فقط امروز. او گفت که او هیچ اطلاعات بیشتر در مورد این موارد.

میزوری در حال حاضر می تواند اجرای 68 آزمون در هر روز و می تواند آن را افزایش دهد به یک زن و شوهر از صد بدون مشکل زیادی, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

کشیش می گوید: این بیانیه یک اقدام پیشگیرانه است که باید حدود 7 میلیون دلار برای کمک به دولت تلاش های خود را به سرعت گسترش ویروس.

“من فکر می کنم ما باید به آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین” پرشن گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در COVID-19 رفتن به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات بیشتر در محلی پاسخ به وب سایت ها برای این شهرستان در بخش بهداشت و سنت لوئیس شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>