رژیم صهیونیستی. مایک کشیش بخش در نهایت مسائل میسوری اقامت در خانه سفارش

برای بزرگنمایی کلیک کنید Missouri Governor Mike Parson addresses reporters in September 2018. - TOM HELLAUER

  • تام HELLAUER
  • فرماندار میسوری مایک پرشن آدرس خبرنگاران در سپتامبر سال 2018 است.

رژیم صهیونیستی. مایک پرشن محترم از صادر کرده است یک ایالت اقامت در خانه سفارش ظاهرا تصمیم گیری که coronavirus است و به اندازه کافی گرفته شده نگه دارید در میسوری.

“ماندن در خانه میسوری” پرشن گفت: در طول مختصری در کنفرانس خبری روز جمعه بعد از ظهر.

نظم در ضربات در 12:01 صبح روز دوشنبه اجرا می شود و تا 11:59 بعد از ظهر, مارس 24.

فرماندار قبلا سفت مسلح درخواست برای یک سفارش از جمله whiners می دانند که هیچ چیز به عنوان میسوری فصل American Academy of Pediatrics, میسوری انجمن پرستاران و میسوری انجمن بیمارستان.

دو هفته پیش پرشن دستور اجتماعی فاصله و او صادر ایالت ممنوعیت تجمع بیش از ده نفر اما جهنم اگر او از رفتن به دنبال نمونه ای از بیش از سی دیگر ایالت میسوری بزرگ استان ها و شهرهای سنت لوئیس و کانزاس سیتی یا کوچک روستایی, استان ها مانند Gasconade و کرافورد — همه از آن صادر شده و سفارشات خود را.

“در پایان روز از آن می گذرد به مسئولیت شخصی است که برای رفتن به یک بخشی از آینده از آنچه که ما در حال انجام برای مبارزه با coronavirus” پرشن گفت: قبلا یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

او بارها اشاره کرد که وجود ندارد یک تن از موارد شناخته شده در مناطق روستایی بخش هایی از دولت که غلظت مثبت آزمايشات در شهرستانها و مترو شهرستانهای استان است. انتظار برای این ویروس به شما آمده است درس های بسیاری گرفته اند به دور از تماشای جهانی همه گیر آلوده بیش از یک میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 50,000 اما کشیش بخش است گفت: بستن میسوری پیش از آن بیش از حد پیچیده است.

فلوریدا و می سی سی پی, دو, دیگر دیرین holdouts موفق به کار با آن در روز چهارشنبه بود اما ظاهرا هنوز هم یک پازل در اینجا تا جمعه.

پیشرو در این کشور بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci سی ان ان گفت در روز پنج شنبه هر دولت باید در صدور اقامت در خانه سفارش دهید.

“من درک نمی کنم چرا که اتفاق می افتد” Fauci گفته سی ان ان اندرسون کوپر.

بیش از 2100 مورد تأیید و نوزده مرگ و میر مربوط به COVID-19 گزارش شده در میسوری.

پرشن اذعان کرد که او شده است برای انتقاد نیست صدور سفارش زودتر اما گفت که او واقعا تلاش می کرد با قدرت به “انتخاب برندگان و بازندگان” با تصمیم گیری که شغل ضروری بود یا غیر اصل اساسا کسانی که هنوز هم می تواند به کار برود و چه کسی تا به حال به ماندن در خانه.

او گفت: در برخی موارد کسب و کار است که اجازه داده شد برای باز بماند طریق استثنا به دیگر stay-at-home سفارشات تا به حال تبدیل شدن به “باغ زمستان” برای coronavirus انتقال و سفارش خود را به ارائه یک چارچوب مشخص برای چه کسب و کار است که همچنان باز هستند و به کار گیرند.

“این دولت ساخته شده است تا از برندگان” پرشن گفت. “برای پیروزی در این نبرد در برابر COVID-19 آن را به هر یک از ما انجام بخشی از ما و قرار دادن بهترین های ما. اعمال ما امروز آینده ما را تعیین خواهد کرد. پس به خاطر همه Missourians شود هوشمند بر عهده دارد و به دنبال این منظور. اقامت در خانه, Missouri. خدا به شما برکت دهد خدا برکت بزرگ ایالت میسوری و خداوند ایالات متحده آمریکا است.”

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>