رژیم صهیونیستی. مایک پارسونز احساساتی عدم پاسخ به بحران در معرض شکاف فرهنگی

در 19 مارس به طور کامل هشت روز پس از سازمان بهداشت جهانی صادر رسمی خود اعلام می کند که COVID-19 جهانی همه گیر میسوری فرماندار مایک پرشن ادا گذاشتن کلمات:

“من فکر نمی کنم وجود دارد روز قیامت برای ایالت میسوری و یا ایالات متحده بیش از COVID-19,” پرشن گفت: کانزاس سیتی استار. “این چیزی است که ما باید نگران. اما سعی کنید برای قرار دادن که به ترس دسته اشتباه است. این مثل این است که ویروس های ما در برخورد با قبل.

“این را به ما برخی از زمان قادر به درمان است که ویروس و آمد تا با یک واکسن در برخی از نقطه” پرشن گفت. “اما اگر مردم را به دنبال دستورالعمل های ساده آنها می توانید مطمئن شوید که این روند آهسته از COVID-19.”

Alrighty پس از آن.

پرشن خواسته شده بود برای پاسخ به چربی کلمات تف بر کف میسوری خانه کاریکاتور کاترین قو (R-کیپ ژراردو) به عنوان بخشی از حزب مخالف به یک اندازه گیری دموکراتیک پس از دیگری به عجله به کمک بیشتر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“من نشسته ام اینجا برای چند ساعت و من کمی نا امید کمی خسته از روز قیامت تصویر است که در حال نقاشی” سوان گفت. “همه ما می دانید مته: شستن دست های خود را نمی صورت خود را لمس نمی شود در اطراف افرادی که بیمار هستند, اگر شما بیمار هستید و تماس با پزشک خود اگر شما نیاز به رفتن به بیمارستان, به بیمارستان بروید. من فکر می کنم ما می خوانند و کسانی که در خواب ما در این نقطه است.” اما که او babbled در کافی است.

آنچه در واقع قابل توجه در مورد این حماقت مطلق است که آن را فقط روزمره خود را مطلق حماقت از دولت و قانونگذار. قو یک ناجور, پرستار. فقط تصور کنید او خشم زمانی که هشت روز بعد میسوری انجمن پرستاران خواستار به فایده که کشیش بخش شروع یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

از دیدگاه سنت لوئیس شهری منطقه “ترس رده” واضح است که کشیش بخش خواهد بود بهتر است در خدمت به عنوان Polk County sheriff او به عنوان یک بار بود و نه به عنوان فرماندار دولت از 6 میلیون نفر به عنوان او در حال حاضر می کند. او فقط نمی توانید آن را.

از تمام حساب های پرشن خوب است آقایان با بهترین نیات. اما در حالی که ریشه های خود را به عنوان یک county sheriff به سختی رد صلاحیت نیست تا با آرامش است که او به نظر می رسد یک محصول از هومر سیمپسون مدرسه پیشرفته پزشکی در این بحران است.

بر خلاف بسیاری از هموطنان فرمانداران پرشن عمل کرده است مانند کسی که واقعا معتقد است “این است که مانند ویروس ها ما در برخورد با قبل است.” شاید او با اشاره به آنفلوآنزای اسپانیایی 1918 که در آن سنت لوئیس شد برای آن فوق العاده smart response تحت رهبری بزرگ حداکثر Starkloff. شاید نه.

در میان غیر اقدامات کشیش بخش است بسته مدارس (او منتظر تا زمانی که همه آنها را از آن خود) را صادر کرد دولت در خانه سفارش (و نه حتی نزدیک) و نه خواستار آن شدند که قوه مقننه عمل فوری به دریافت کمک های بودجه به, از جان گذشته متخصصان مراقبت های بهداشتی (هنوز هم اتفاق افتاده است) و لازم نیست غیر ضروری کسب و کار به ایالت (و نه نقش دولت).

پارسونز اخیر غیر اقدام به اعلام آخرین جمعه است که او تا به حال “بسیج” گارد ملی البته با هیچ خاص استقرار یک هدیه-برای-به-گام بارز است که به سختی منعکس لحن غم انگیز است که با فرماندار اقدام به رابجای دیگری جا زدن یک رهبر. در همان کنفرانس خبری فرماندار خواسته شد تا زمانی که دولت خود را ممکن است در اطراف برای انتشار محقر 40 میلیون دلار ($33 میلیون نفر از آن در عبور از طریق فدرال دلار) اختصاص داده شده در مارس 19 توسط دولت و مجلس نمایندگان.

هیچ عجله. حتی اگر پرشن تنها می تواند پراکنده بودجه پس از میسوری در مجلس سنا تصویب مجلس را تصاحب او خوب به نظر می رسید با انتظار تا زمانی که سناتور بحال گردش راه رفتن به دولت کاپیتول مدتی این هفته است. او اضافه — بدون قصد طنز — که “رها کردن مرده” تاریخ به عمل آمده مارس 24.

من نمی دانم اگر هر کس دیگری در رسانه ها متوجه غیر عمدی جناس. من.

درست به آن شهرت خوبی سزاوار به بالای اسکله قانونگذاری دلقک ماشین سنا نمی تواند مشکل به قطع آن رخصتی بهار به بازگشت به شهر جفرسون با عجله و کمک به فرماندار. برای خانه است و حتی آن را به عنوان یک پاشیده insultingly کوچک 7 میلیون دلار در دولت خرده برای مراقبت های بهداشتی ما, قهرمانان, این اکثریت جمهوری خواه مجلسی حاضر به اعتماد به فرماندار خود را با اضافه اضطراری-بودجه تخصیص قدرت.

همانطور که من نوشتن این, در روز یکشنبه, مارس 29 میسوری به تازگی تجربه 600 درصد افزایش در تعداد از تایید coronavirus موارد در یک هفته به عنوان St. Louis Post-Dispatch گزارش شده است. دولت کل موارد شناخته شده است 902 با دوازده مرده است. آن بالاتر خواهد بود زمانی که شما آن را بخوانید. آنچه را نمی کند به اندازه کافی توجه این است که حداقل دو سوم از این تعداد می آید از خیابان و شهر کانزاس. شهرستانها کلمبیا و Springfield حساب برای بیشتر از بقیه.

اگر شما بازدید شگفت انگیز COVID-19 نقشه جهان به روز رسانی آنلاین روزانه توسط دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه شما می توانید زوم کنید و ببینید که بخش های بزرگی از مناطق روستایی ایالت میسوری یا هیچ مورد تأیید و یا فقط یکی. در اینجا نهفته است یک مشکل اساسی. هر چند coronavirus می داند هیچ مرزهای فیزیکی و نه سیاسی و نه جدول زمانی آن را به طور کلی احساس شده اکثر شدت و گسترش بیشتر به سرعت در مکان های بیشتر با تراکم جمعیت.

به همین دلیل به گسل از هیچ یک آمریکایی ها حساس متفاوت به کروناویروس بر اساس جایی که آنها زندگی می کنند. متأسفانه در دولت مانند میسوری این بدان معناست که مردم شروع به شکستن از هم جدا همراه روستایی در مقابل خطوط شهری مانند آنها در مسائلی مانند اسلحه ها و توله سگ میلز و گسترش مدیکید. ما لازم نیست که زمان برای چنین مزخرف در حال حاضر.

ساخت بدتر تست برای این ویروس است که تقریبا وجود ندارد و در جوامع روستایی حتی پس از تحت آزمایش مناطق شهری است. این scandalously عقب در همه جا در آمریکا به لطف بی کفایتی و مسائل شخصی از عاشق-in-chief. و مردم در مکان هایی مانند Rep. قو را کیپ ژراردو شهرستان فقط نمی احساس مشکل است.

در 26 مارس وجود دارد که سه مورد در کیپ ژراردو. روز بعد پنج وجود دارد. که صدا نمی خواهم خیلی در شهرستان 78,000 مردم است. اما اگر آن را نگه می دارد در حال رشد به نصف و یا دو سوم هر روز آن را دوست دارم بیش از حد بسیاری از مکان ها دوباره در چند هفته و دیدن آنچه ریاضی به شکل دراورده شده. بیایید امیدواریم که آن را نمی کند. اگر آن را ندارد, ما ممکن است گرد هم می آیند به عنوان یک دولت — بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر — اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آن بسیاری از مناطق روستایی مردمی را به سنت لوئیس به دنبال بهترین در مراقبت های پزشکی.

همانطور که برای پرشن یک مرد که صداقت تردیدی نیست اگر او چک برگشت به خانه با مردمی در Polk County, که در آن او بود که کلانتر یا در درخت گردوی امریکایی شهرستان که در آن او در یک مزرعه بزرگ شد آنها به او بگویید که هیچ چیز برای دیدن اینجا نه در همه موارد. درست مانند “ویروس ما در برخورد با قبل است.”

اما در کشوری که تولید هری ترومن او از “جفتک انداختن در اینجا متوقف می شود” شهرت بقیه از ما نمی توانیم به انسان نئاندرتال با آرامش مشاهده است که باک ندارد حک شده و در عین حال خود را در غار.

ری هارتمن تاسیس Riverfront بار در سال 1977. تماس با او را در [email protected] و یا گرفتن او در سنت لوئیس در این می دانم که با ری هارتمن از 9 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه در KTRS (550 هستم).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>