فرماندار پشتیبانی از رستوران فروش خرده فروشی به زنجیره تامین در حال حرکت

فرماندار ابوت اعلام کرد در اوایل امروز حمایت خود را از رستوران به فروش خرده فروشی محصولات به طور مستقیم به مصرف کنندگان است. این ابتکار به ریاست دکتر Emily Williams, شوالیه, مدیر عامل شرکت تگزاس انجمن رستوران و دولت نماینده قهوهای مایل به زرد پارکر (R-گل تپه) که مشغول به کار با فرماندار و کلیدی سازمان برای ایجاد دستورالعمل موثر امروز با توجه به آزادی مطبوعات.

پس از رژیم صهیونیستی است. ابوت با حکم اجرایی در 19 مارس که محدود تگزاس رستوران ها برای حمل کردن و ارائه خدمات تنها اخراج و از دست دادن شدید در درآمد را فلج بسیاری از موسسات و توقیف ، آن دسته از رستوران ها که باز باقی می ماند تحت محدودیت های فعلی در سمت چپ به مبارزه با اسکلت کارکنان متشکل بیشتر از حقوق و مزایای کارکنان و درهم به تغییر مدل های خود را.

هر رستوران هنوز هم در عمل شده است. حداقل باید آنها را هر روز در جهت آن را به شناور باقی می ماند مالی— 2000 $در یک روز برای رفتن مواد غذایی به تنهایی سخت است انجام دهد. فروش الکل ضروری است, به عنوان این است که هر آنچه در آن طول می کشد فقط در هفته گذشته چندین هوستون رستوران شروع به فروش اقلام مانند کاغذ توالت تمیز کردن لوازم و آرد برای کمک به خط پایین خود را به عنوان رستوران در لس آنجلس چند هفته قبل از.

Cuchara خوب سگ, هوستون, غذاهای محلی و برنی برگر, اتوبوس, به, نام, چند, آغاز شده بود در اواخر هفته گذشته به ارائه بیشتر در راه از اقلام مانند تخم مرغ تازه و با حوله کاغذی— که همچنین ارائه یک کمتر متراکم تنظیم برای خرید از یک سفر به فروشگاه مواد غذایی. با توجه به آزادی مطبوعات این تلاش را نیز ارائه کمک به غرق فروشگاه های مواد غذایی و همچنین به عنوان نگه داشتن زنجیره تامین در حال حرکت بود که به طور موثر حمایت توقف از اتاق ناهار خوری سرویس.

کل زنجیره تامین از کشاورز به توزیع کننده به رستوران احساس اثرات ویرانگر در راه است.
آزادی مطبوعات نام رستوران زنجیره تامین و توزیع کنندگان مانند Sysco بن E. کیت و جیک بهتری غذاهای میان دیگران به عنوان کسی است که نفع و همچنین کمک به تامین رستوران. دیگر هوستون خاص توزیع کنندگان است که می تواند به نفع و متاثر شده اند عبارتند از: DR ظرافت Euromid انتخاب غذاهای خوب نه به ذکر است مزرعه به جدول برادر را تولید و سیاه تپه گوشت تگزاس صنایع.

بنابراین به عنوان قفسه بندی فلزی جایگزین میزبان می ایستد و جدول اتاق ناهار خوری در حال حاضر خدمت به برگزاری کاغذ توالت و خشک لینگوئینی با پوند—از آنجا که این موجود خالی مربع عاری از ناهار خوردن در مشتریان نیست اضافه کردن به خط پایین به هر حال—همیشه-انعطاف پذیر رستوران با عجله به وفق دهند. خرده فروشی اقلام به سرعت خود را به قیمت مناسب و وارد رستوران نقطه ای از فروش; باقی مانده کارکنان آموزش دیده بودند به سرعت در پروتکل جدید.

رئیس sanitarian از هوستون در بخش بهداشت و درمان کریستوفر جرقه اظهار داشت: در هفته گذشته است که برای یک عملیات خرده فروشی به فروش محصولات بسته بندی و یا در حالت اصلی خود را از آنها نیاز به نگه داشتن یک تولید کننده با مجوز تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی.

در حال حاضر رستوران ها و یا “دارای مجوز خرده فروشی foodservice میلادی” ممکن است اهدا و یا فروش مواد غذایی به طور مستقیم به مصرف کنندگان ارائه شده از جمله مواد غذایی هستند که در آن وضعیت اولیه و بسته بندی و یا به عنوان دریافت شده توسط خرده فروشی foodservice دارنده مجوز.”

دستورالعمل ها را می توان در این وب سایت: Texas Department of State خدمات بهداشتی و تگزاس انجمن رستوران.

در مورد فروش الکل در مارس 18, فرماندار ابوت صادر چشم پوشی است که اجازه تحویل و فروش آبجو و شراب و نوشیدنی مخلوط با خرید از مواد غذایی که شامل تمام رستوران ها برگزاری یک مخلوط نوشیدنی مجوز. سردرگمی در گرفت آن را به عنوان کشف شد که تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون اجازه نمی دهد برای فروش مخلوط نوشیدنی یا “قبل از مخلوط” کوکتل.

به عنوان اعلام شده توسط Texas در انجمن رستوران که از هم اکنون در اینجا قوانین جدید:

“تگزاس رستوران با یک مخلوط نوشیدنی (MB) می توانید اجازه اقامت در حال حاضر ارائه مشروبات الکلی با شرایط زیر:
• شما باید یک مدرک معتبر مخلوط نوشیدنی (MB) اجازه.
• توجه داشته باشید: مواد غذایی و نوشیدنی (FB) گواهی مورد نیاز نمی باشد.
• الکل باید دستور همراه با مواد غذایی آماده در رستوران.
• از مشروبات الکلی باید در اصلی تولید کننده ظرف مهر و موم شده.
• همه مقطر ارواح در خدمت تولید کننده-ظرف مهر و موم شده است که 375 میلی لیتر یا کمتر است.

شما نمی توانید فروش به صورت منظقه برای رفتن و نه تحویل زیر;
• قبل از مخلوط کوکتل
• Growlers یا crowlers”

تگزاس انجمن رستوران را آغاز کرده است یک پلت فرم برای مردم را به ارتباط با نمایندگان و همچنین از فرماندار و تگزاس نوشیدنی الکلی کمیسیون به گسترش چشم پوشی به طوری که کسانی که با مخلوط نوشیدنی مجوز می توانید ترکیب و مهر و موم مشروبات الکلی و فروش آنها را تحت محدودیت های فعلی. این تلاش نیز می توان تحت رسانه های اجتماعی فشار #Freethemargs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>