مادر بزرگ از دست رفته, تنسی, دختر ساناز Boswell می گوید سرقت خودرو و اتهام ساختگی

مادر بزرگ گم شده Sullivan County کودک گفت: یک قاضی در روز چهارشنبه که دادستان ها در حال تلاش برای ایجاد یک پرونده جنایی از “مدنی مهم است.”

مقامات تحقیق در مورد ناپدید شدن ساناز مای Boswell در زمینه سرقت خودرو و مسئول در برابر مادر بزرگ دختر آنجلا Boswell, 42 و مادر بزرگ, دوست پسر, ویلیام McCloud به عنوان وسیله ای برای دریافت هر دو پشت میله های زندان برای بازجویی.

در آن زمان ساناز 18 ساله, مادر, مگان Boswell ادعا کرد او مادر آنجلا Boswell — تا به حال نقش مهمی را در کودک ناپدید شدن اما مگان Boswell شده و به اتهام دروغ گفتن به مقامات.

آنجلا Boswell و McCloud دستگیر شدند Feb. 21 در ویلکس County North Carolina در سرقت خودرو شارژ — چند روز پس از آنجلا Boswell شوهر جدا گزارش ساناز رفته و به گفته مقامات این کودک دیده شده بود از اواسط ماه دسامبر.

McCloud نیز محکوم شده است از زمان. آنجلا Boswell ارسال شده در اوراق قرضه. مقامات نزدیک به حل رمز و راز از ساناز ناپدید شدن و هر دو McCloud و آنجلا Boswell شد به نظر می رسد روز شنبه در شهرستان سالیوان به طور کلی جلسات دادگاه برای یک جلسه مقدماتی در سرقت شارژ.

اما آنجلا Boswell گفت: قاضی Klyne Lauderback روز دوشنبه او را باور نمی کند دادستان شواهد کافی از سرقت به سوار شدن در یک پرونده جنایی علیه او.

“اگر شما به عنوان خوانده شده استشهاد آن را به وضوح مدنی در ماده” آنجلا Boswell گفت: قاضی Lauderback.

Lauderback پاسخ داد: “شما بوده ام به تماشای بیش از حد تلویزیون. آیا شما باید یک وکیل؟”

“نه” آنجلا Boswell پاسخ داد.

“شما می رویم به استخدام یک وکیل ؟” قاضی ادامه داد. “برای شما ارسال شده از اوراق قرضه خود را.”

او جواب داد: “من کار بر روی آن است. من به صحبت در مورد چهار. من کار بر روی آن است. من در تلاش برای پیدا کردن یک وکیل است.”

McCloud, 33, در حال حاضر یک وکیل — ریکی Curtis.

کورتیس تحت فشار قرار دادند دوشنبه برای یک جلسه مقدماتی در شارژ اما Sullivan County دستیار دادستان منطقه عمومی جاش رز گفت که او آماده نیست برای یک.

“او فقط دستگیر و چند روز پیش” رز اصرار داشت. “ما نیاز به برخی از زمان.”

Lauderback فشرده “او در زندان و شما آماده برای یک جلسه مقدماتی?”

قاضی در نهایت توافق به reschedule شنوایی برای مارس 24.

‘I love you’

سرقت حکم می گوید مگان Boswell برنامه ریزی برای خرید BMW در موضوع از یکی از بستگان از دوست پسر خود پرستون شکارچی چوب برای مادرش اما هرگز امضا یک توافقنامه خرید و یا پرداخت برای ماشین.

آن را نمی کند به طور خاص متهم آنجلا Boswell یا McCloud از سرقت خودرو از یا مگان Boswell یا ثبت نام صاحب مبهم چوب. جفت شد در ماشین زمانی که آنها دستگیر شدند در کارولینای شمالی. به عنوان بخشی از کهربا هشدار برای ساناز مقامات خواسته عمومی کمک در جستجو برای ماشین و اشغال آن است.

McCloud مادر بزرگ مریم McCloud, بعد گفته مقامات McCloud آمد به خانه او در کارولینای شمالی در اولی و پرسید: برای پول است. او گفت که او بود و ادعا کرد یک لوله تا به حال پشت سر هم در یک هتل اتاق که در آن او و آنجلا Boswell باقی مانده بود. آنجلا Boswell, او گفت:, ماند در ماشین در طول نوه اش را در سفر کوتاه است.

که برخورد مسئولین نسبت به جستجو در یک حوضچه در نزدیکی مریم McCloud خانه. جستجو مشبک هیچ اما و در بازگشت به شهرستان سالیوان به صورت سرقت خودرو شارژ.

رز گفت: قاضی دوشنبه او نیاز به زمان برای جمع آوری شهود هر چند او نمی استادانه درست شده. ناکس اخبار هفته گذشته به دنبال مصاحبه مبهم چوب و مگان Boswell, دوست پسر, Preston شکارچی چوب اما هر دو را رد کرد. نه در دادگاه روز شنبه.

ویلیام McCloud منفجر بوسه در آنجلا Boswell زمانی که او راه می رفت به دادگاه از نزدیک نگه داشتن تلفن و mouthed “من شما را دوست دارم.”

ساناز هنوز هم گم شده

ساناز گذشته بود دیده می شود توسط پدر بزرگ مادر بزرگ در اواسط ماه دسامبر هنگامی که مگان Boswell او را برداشت پس از یک دیدار است. مگان Boswell زندگی کرده بود با ساناز در Blountville خانه کودک نو پا پدربزرگ تامی Boswell Sr. در ماه های پس از تولد کودک.

کودک پدر بزرگ مادر بزرگ زندگی می کند در یک خانه در Boswell خانواده ترکیب در گل آلود نهر جاده.

ناکس اخبار بررسی: عزیزم ساناز Boswell زندگی آغاز شده و در یک خانواده متصلب توسط هرج و مرج

اما روشن نیست که اگر مگان Boswell هنوز هم زندگی در گل آلود نهر ترکیب زمانی که ساناز رفت و گم شده است. تامی Boswell Sr. گفته مقامات او تا به حال دیده نشده نوه اش پس از دیدار او و دیگر “اقوام” نیست که در آینده با اطلاعات است.

این Sullivan County Sheriff با کمک از تنسی دفتر تحقیقات و اف بی آی بوده است جستجو برای یافتن سرنخ هایی در ناپدید شدن برای هفته ها در حال حاضر اما تا کنون آمده است خالی است.

مگان Boswell, مقامات می گویند که ساخته شده یک سری از ادعاهای دروغین در مورد محل نگهداری فرزند از جمله به دروغ متهم او را از گرفتن ساناز به یک اردوگاه در ویرجینیا. او همچنین ادعا کرد — دروغ با توجه به مقامات او باردار بود دوباره.

او موافقت کرد و روز شنبه به صرف یک جلسه مقدماتی در این گزارش نادرست شارژ و ارسال پرونده به هیات منصفه برای بررسی. او به دلیل در دادگاه دوباره مارس 8 و همچنان در زندان هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>