مادر بزرگ از دست رفته تنسی کودک نو پا ساناز Boswell است که انتظار می رود آمریکا به عنوان مقامات در ادامه به بررسی کودک را مخدوش ناپدید شدن.

آنجلا Boswell, 42, از Kingsport شنبه در شهرستان سالیوان زندان صبح روز سه شنبه و به نظر می رسد برای arraignments در دو دادگاه از طریق ویدئو کنفرانس.

او و دوست پسر او ویلیام McCloud هر دو دستگیر شدند فراری حکم ویلکس در ایالت کارولینای شمالی پس از آنکه مقامات آنها را در بر داشت در یک ماشین به سرقت رفته در روز جمعه. Boswell بود تحویل به تنسی در روز دوشنبه در حالی که McCloud باقی مانده در کارولینای شمالی.

Boswell شد arraigned در بریستول دادگاه روز شنبه به اتهام سرقت اموال بیش از 2500 دلار در اتصال به خودرو به سرقت رفته. یک قاضی خود را تنظیم اوراق قرضه در $5,000 با وضعیت او پوشیدن مچ پا مانیتور و مجموعه ای دیگر از تاریخ دادگاه برای 4 مارس.

اما Boswell نیست در بیرون از زندان. قبل از اینکه او می تواند پیوند, یک ضامن باطل او پیوند از قبلی نامربوط مورد با توجه به سالیوان شهرستان کلانتر دفتر سروان. اندی Seabolt.

“او باقی خواهد ماند زندانی بدون در نظر گرفتن هر چیزی در بریستول کلی جلسه دادگاه که در آن او تا به حال یک پیوند این مجموعه صبح” Seabolt گفت.

همچنین سه شنبه Boswell شد arraigned در Kingsport دادگاه در چندین نقض آزادی مشروط اتهامات یک منشی دادگاه گفت. او یک جلسه برنامه ریزی شده وجود دارد پنج شنبه.

مقامات بر این باورند Boswell نوه, 15-ماه-پیر ساناز از Blountville, از بین رفت مدتی در ماه دسامبر. اما کودک نیست گزارش از دست رفته تا فوریه. 18 در انتخابات گفت: زمانی که ساناز پدربزرگ گفت: اداره خدمات کودکان است که برخی از اعضای خانواده تا به حال دیده می شود او در دو ماه.

مورد ارجاع شد به Sullivan County Sheriff که تحقیقات با کمک تنسی دفتر تحقیقات و اف بی آی است.

“ما ارائه شده عوامل به کمک هوش پشتیبانی و ادامه خواهد داد برای کمک به آنها را به عنوان مورد نیاز” FBI سخنگوی Jason بسته نوشت: در یک متن سه شنبه.

ساناز اعضای خانواده — از جمله 18 ساله, مادر, مگان Boswell — داده اند متضاد تغییر به اظهارات مقامات. با کمی دیگری به روی محققان در حال التماس هر کسی با اطلاعات در مورد تماس با شماره) 1-800-TBI-پیدا کردن.

در فوریه. 19 TBI صادر کهربا هشدار به افزایش آگاهی در مورد ساناز ناپدید شدن است.

در فوریه. 20 یک Blountville خانمی به نام ملیسا چوب گزارش داد که آنجلا Boswell به سرقت رفته بود ماشین او یک سال 2007 BMW با توجه به دستگیری و استشهاد.

“اولی بود که بنا به گزارش رفتن به فروش می رسد مشکوک دختر مگان Boswell اما هیچ توافق از خرید ساخته شده بود در اولی و هیچ پولی رد و بدل شد” نوشت: کارآگاه رابرت Clemons از Sullivan County Sheriff ، “خودرو بود که برای خریداری او مادر آنجلا Boswell. خانم چوب نمی تواند تماس را با آنجلا Boswell و خودرو بازگشت نیست.”

صبح از Feb. 21 TBI پست شده در رسانه های اجتماعی گفت: عوامل آن بودند جستجو برای اولی. آن شب یک کلانتر کارآگاه در ویلکس County North Carolina, خال خال, ماشین, رانندگی در یک جاده کشیده و آن را بیش از. McCloud بود در صندلی راننده در حالی که آنجلا Boswell بود و مسافر با توجه به حکم.

McCloud, 33, ادعا در دادگاه اولی بود هدیه ای از مگان Boswell.

“من تا به حال هیچ ایده هر چیزی که تا به حال اشتباه رفت و با ماشین او گفت:” در استرداد او شنوا و دوشنبه. “ظاهرا (مگان) تا به حال پرداخت برای ماشین. نه از ما بود و آگاه از هر چیزی در مورد آن.”

از TBI گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که بیش از 500 نکات ارائه شده در جستجو برای ساناز. اما این سازمان اضافه شده اند وجود دارد هیچ معتبر رؤیت است.

Seabolt این سالیوان شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی گفت که او تا به حال هیچ به روز رسانی اضافی را فراهم کند.

محققان هنوز در تلاش برای تعیین زمانی که ساناز گذشته بود دیده می شود — که آیا آن را Dec. 10, 11 یا 26, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im