چمن دره کسب شده توسط سیاه و سفید اژدها سرمایه تکمیل


مونترال – جولای 2, 2020 – Grass Valley اعلام تکمیل خرید آن توسط شرکت سهام خصوصی, سیاه اژدها سرمایه از Belden, Inc. اتمام معامله اعلام کرد در اوایل سال جاری قرار می دهد گرس ولی در یک موقعیت ایده آل به ادامه رانندگی نوآوری به عنوان آن منجر رسانه ها و صنعت سرگرمی را انتقال به یک ابر مبتنی بر آینده و pay-as-you-go مدل های کسب و کار.

همانطور که اشاره شد در اصل معامله مطبوعاتی, سیاه اژدها سرمایه فرض کنترل کامل علف دره و تمام دارایی های خود را. Belden حفظ منافع مالی در چمن دره و وارد چند سال انتقال توافقنامه خدمات (TSA) برای اطمینان از صاف تحویل کلید کسب و کار و سیستم های عملیاتی از Belden به سیاه و سفید اژدها. چمن دره متعهد به ادامه آن نوآوری رهبری در رسانه های فن آوری برای کمک به مشتریان و همکاران که در حال تنظیم کسب و کار خود را به بازتاب این زمان به چالش کشیدن.

با کسب کامل چمن دره ادامه خواهد داد و آن روز به روز فعالیت های تحت رهبری شرکت رئیس جمهور, تیم, شانه, بدون اختلال.

“Grass Valley نشان داده است خود را به تحول شریک برای مشتریان ما بارها و بارها منجر به راه با گذر از SDI به IP و در حال حاضر دوباره با حرکت به ابر و مبتنی بر SaaS راه حل” شانه گفت. “با اعمال نفوذ سیاه اژدها را تجربه چمن دره خواهد بود قادر به به طور موثر توسعه و ارائه راه حل هایی که منجر صنعت رسانه از طریق خود انتقال دیجیتال.”

سیاه اژدها بنیانگذار و مدیر عامل شرکت لوئیس هرناندز جونیور اظهار داشت: “Grass Valley قوی مشتری, پایگاه جامع محصول مجموعه فن آوری های پیشرفته و خدمات برجسته و شهرت و نام تجاری و موقعیت آنها را به خوبی برای سرب و الهام بخش این صنعت در طول زمان دیجیتال اختلال. ما هیجان زده می شود بخشی از خود را به مرحله بعدی همکاری نزدیک با Grass Valley تیم است.”

شانه ادامه داد: “در ماه های آینده را ببینید ما ساخت در های اخیر موفق اندازی GV AMPP ابر فعال SaaS پلت فرم ساخته شده به طور خاص برای پخش. من هیجان زده می شود در راس به عنوان ما از نزدیک کار با لوئیس و تیم خود را برای شناسایی بیشتر پایاپای راه برای پاسخگویی به نیازهای کسانی که در رسانه ها و فن آوری میباشد. وجود دارد فرصت فوق العاده ای برای رشد ما به عنوان انتقال به یک نرم افزار تعریف شده آینده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>