چمن دره IP راه حل به جاذبه رسانه های هوشمند انعطاف پذیر زندگی می کنند زیرساخت های تولید برای رویدادهای ورزشی مهم


مونترال – فوریه 10 سال 2020 – Grass Valley IP راه حل های انتخاب شده توسط گرانش رسانه ها به شکل یک کفش استاندارد مبتنی بر IP هسته ای ساخته شده است – همراه با Cisco Nexus 9000 IP سوئیچ – به عنوان بخشی از ارتقاء به آن زندگی می کنند قابلیت تولید. استقرار شامل چمن دره UCP-25/50 دروازه کارت و MV-821-IP multiviewers به عنوان بخشی از یک گسترده تر نقشه راه برای کامل IP مهاجرت توسط ارائه دهنده جهانی از مجتمع پخش زنده امکانات و خدمات تولید به صاحبان محتوا از سازندگان و توزیع کنندگان. سیستم مستقر شد در یک هشتم نهایی لیگ اروپا در باکو آذربایجان در 29 مه 2019 و همچنین تشکیل قلب زنده محیط تولید در فینال لیگ قهرمانان اروپا در مادرید در 1 ژوئن 2019. آن اخیرا مورد استفاده برای هسته یک گرند اسلم تنیس مسابقات است.

به عنوان مصرف کننده خواسته های فریبنده برای مشاهده تجربیات محل فشار های موجود بر روی baseband محیط های چمن و دره های پیشرفته IP راه حل کمک به مشتریان انتقال به انعطاف پذیر و مقیاس پذیر زیرساخت و هوشمند و چالاک گردش. به تکامل آن زندگی می کنند توانایی تولید گرانش رسانه ها شروع به مهاجرت به سمت یک زندگی مبتنی بر IP محیط تولید در یک رویداد بزرگ ورزشی در استرالیا در ماه ژانویه 2019 با استفاده از چمن دره IP multiviewers به اداره نظارت بر آن مورد نیاز است. چمن جدید ولی IP هسته را قادر می سازد جاذبه رسانه ها به اهرم قدرتمند آینده-proofed محیط تولید است که توسط agnostic در حال تحول به تولید نیاز دارد و می تواند به سرعت و حتی در طول یک رویداد.

“با در نظر گرفتن یک IP مبتنی بر رویکرد ما شده اند قادر به بسیار ساده سیستم. در حال حاضر ما می توانید تمام IP هسته ای به بالا و در حال اجرا در عرض یک روز – که بی سابقه برای یک رویداد بزرگ ورزشی” توضیح اد Tischler اقدام مدیر عامل انگلستان در گرانش رسانه ها. “به عنوان سناتور در صنعت انتقال به IP, Grass Valley بهترین شجره نامه ارائه انجام شده ترین راه حل در بازار است. خود سیستم نظارت به هیچ یک دوم است و بر خلاف راه حل های دیگر از فروشندگان که نیاز به مقدار زیادی از زمان صرف شده در راه اندازی – با گرس ولی همه چیز فقط با این نسخهها کار خارج از جعبه است.”

ذاتا طبیعت انعطاف پذیر از IP به معنی جاذبه رسانه ها به راحتی می توانید مقیاس سیستم بالا یا پایین به نیازهای طیف گسترده ای از حوادث زندگی می کنند. باز استانداردهای مبتنی بر رویکرد اجازه می دهد تا پخش ارائه دهنده خدمات یکپارچه اضافه کردن IP به عناصر زنده در محیط تولید انتخاب بهترین نژاد به عنوان سیستم های بیشتر فروشندگان رول کردن راه حل های مبتنی بر SPMTE ST2110.

“به عنوان مصرف کنندگان تقاضا تصاویر خیره کننده و فریبنده مشاهده تجربیات در سراسر طیف گسترده ای از سیستم عامل چابکی و سازگاری دارد مرکزی برای کمک به مشتریان خود را در چالش های به سرعت در حال تحول بازار گفت:” علامت گذاری هیلتون, معاون رئیس جمهور, زنده تولید در چمن دره. “به عنوان فروشنده با بیشترین استقرار برای باز کردن استانداردهای مبتنی بر IP راه حل های ما تحویل قابل اعتماد در زمینه راه حل های اثبات شده که قرعه کشی در تاریخ ما بی نظیر تجربه و تخصص در تولید زندگی می کنند. ما کار کرده اند از نزدیک با جاذبه رسانه ها برای سال های بسیاری هستند بسیار افتخار است که این شرکت تبدیل شده است به ما دوباره برای این مهم مهاجرت به IP محور مدل تولید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید