چمن دره قرار می دهد نوآوری جلو و مرکز در NAB نمایش 2020


مونترال – مارس 9, 2020 – چمن دره خواهد بود جلو و مرکز در NAB نمایش 2020 با محل غرفه در سالن مرکزی #C1707 در مرکز کنوانسیون لاس وگاس. در آنچه که خواهد بود که برای اولین بار عمده حضور عمومی پس از اعلام Black Dragon پایتخت قصد به دست آوردن چمن دره این شرکت را نشان می دهد چرا از آن است که این تحول کسب و کار شریک برای جهان نوآورانه ترین پخش کنندگان و سازمان های رسانه ها. NAB نمایش را ببینید چمن دره در ادامه به پیشگام صنعت انتقال به آی پی و رانندگی گردش سادگی که مشتریان را قادر می سازد برای ایجاد و کمال کنترل با سهولت و اتصال همه.

در غرفه مجموعه ای به بسته بندی شده با نوآوری و استفاده از نرم افزار موارد چمن دره را به پرده راه حل هایی که مهار IP و محاسبات ابری برای ارائه بازی در حال تغییر و تحولات منجر صنعت اتهام به سوی یک نرم افزار مبتنی بر آینده است. جدید ابر بومی راه حل خواهد بود به بازار معرفی نمود که درایو انعطاف پذیری بیشتر و بهره وری در تولید زنده محیط در کنار یک قایق مجازی, سیستم است که اهرم کالا سخت افزار.

تیم شانه چمن دره جمهور اظهار داشت: “ما به خصوص در مورد امسال NAB نشان می دهد و این فرصت را به نشان می دهد که چگونه چمن دره است که به شدت قرار داده شده برای سرعت بخشیدن به سرعت از صنعت تحول است. در جدید ما محل غرفه در سالن مرکزی ما ارائه خواهد شد و در سال نوآوری و تمرکز بر رانندگی یک IP آینده با کلید طرح های است که اجازه می دهد مشتریان به منظور بهبود انعطاف پذیری و بهره وری با مهاجرت به نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) سیستم عامل است. در همان زمان ما همچنان به نشان دادن سطح از قابلیت اطمینان بالا و عملکرد ما در راه حل های سخت افزاری است که مشتریان انتظار دارند از چمن دره برند.”

بازدید کنندگان به چمن دره غرفه را به یک نگاه دقیق تر در جامع ترین کارایی بالا تولید زندگی می کنند قابلیت های موجود در بازار است. یک میزبان از راه حل های جدید راه اندازی خواهد شد در نشان می دهد:

  • GV استراتوس یک نرم افزار نشان داده شده است برای اولین بار در NAB نمایش 2020, is an all-in-one media دارایی مدیریت مصرف تبریز انتقال دهنده ذخیره سازی و ویرایش راه حل ارائه می شود که بیشتر سرور قدرتمند قابلیت های اضافی و پلاگین ها و hi-res ویرایش مشتریان برای دیدار با خواسته های بالا پایان پخش برنامه های کاربردی.
  • GV مدار – شرکت کیستون قطعه از آن به صورت end-to-end IP گردش کار – خود را NAB نمایش اولین. این راه حل ساده شبکه IP استقرار قرار دادن سیستم گسترده و کنترل ساده کشف دستگاه کاربران نوک انگشتان.
  • GV, سرعت, تولید, اتوماسیون و کنترل محیط زیست ارائه می شود که تبلت های مبتنی بر اتوماسیون-کمک به کنترل برای unscripted زنده تولید با بهبود بیننده تعامل نیز در غرفه #C1707.

چمن دره را نیز نشان می دهد کامل end-to-end HDR زنجیره تولید برای قوی از راه دور زنده تولید گردش کار است که قادر به تولید بیشتر محتوای با کیفیت تر از همیشه موثر و با سفر کاهش تولید گازهای گلخانه ای و قدرت و نگرانی است.

این شرکت به ارمغان بیاورد تعامل جدید خود غرفه با یک مرحله زندگی می کنند منطقه خواهد شد که از ویژگی های مشتریان و همچنین به عنوان فن آوری ارائه شده توسط یک میزبان از چمن دره کارشناسان. چمن دره نقره ای حامی NAB نمایش esports تجربه در حال وقوع در شمال سالن در سراسر نشان می دهد و این شرکت نیز حامیان طلا از سال 2020 Devoncroft اجرایی اجلاس که از ویژگی های تیم شانه به عنوان یک سخنران. چندین اضافی چمن دره کارشناسان نیز ارائه در طول نشان می دهد:

  • “این #GALSNGEAR NABSHOW زندگی می کنند!” پنل های کلودیا Souza, Grass Valley مدیر جهانی کسب و کار و توسعه فن آوری های پیشرفته در NAB Show کنفرانس روز شنبه, مارس 21 سال 2020 8:30 صبح تا 10:00 صبح
  • “است که با تکنولوژی تبدیل داستان ؟” شامل لاریسا Goerner چمن دره مدیر پیشرفته زندگی می کنند راه حل در NAB Show کنفرانس روز شنبه, مارس 21 سال 2020 1:30 p. m. – 2:10 بعد از ظهر
  • “گام های بعدی از پخش دوربین ادغام کامل IP زیرساخت های” تحویل داده شده توسط کلاوس وبر چمن دره اصلی دوربین و راه حل های فن آوری در بيت کنفرانس چهار شنبه, آوریل 22, 2020, 3:20 p. m. – 3:45 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>