چمن دره ساده تولید محتوای فوتی و فوری با GV استراتوس One Pro


مونترال – مارس 14, 2020 – Grass Valley در حال راه اندازی GV استراتوس یک نرم افزار all-in-one تولید مجموعه است که اجازه می دهد تا سازندگان محتوا می شود سریع تر و کارآمد تر با یک رد پای راه حل است. پلت فرم جدید است که یکی از جدید اضافه شده به GV استراتوس یک محصول خانواده در کنار جدید GV استراتوس یک بیان. تعریف جدیدی از پتانسیل های خود را تولید گردش کار GV استراتوس یکی اجازه می دهد تا واقعا کار مشترک در سراسر هر جنبه ای از رسانه ها و گردش کار. تیم تولید در حال حاضر می تواند در مهار سازی قدرت پردازش و رندر توانایی برای ارائه محتوای فوتی و فوری به چند خطی و دیجیتال تحویل سیستم عامل تنها با یک کلیک. نرم افزار و بیان گزینه نیز شامل گروه مجوز با کاربران انتخاب سردبیر, که آیا آن چمن دره EDIUS نرم افزار گنجانده شده است و یا نرم افزار Adobe Premiere اتصال مجوز.

GV استراتوس یک نرم افزار بسته پانچ در یک جمع و جور 2 RU رد پای اداره کل فرآیند تولید از ضبط کدگذاری و ذخیره سازی به جریان ویرایش و تبریز انتقال دهنده. قدرتمند خودکار قوانین موتور و ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی چیست, تولید, تیم ها به راحتی می توانید مدیریت سازماندهی و توزیع محتوا برای انواع سیستم عامل است. GV استراتوس یکی است ایده آل مناسب برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از پخش عملیات به منطقه ای و ایستگاه های ماهواره ای تمام راه را به سالن های رویداد و خانه عبادت است. GV استراتوس یکی از آسان به استقرار را قادر می سازد به طور کامل عملیاتی محیط تولید به ایجاد محتوا در ساعت است ،

پیتر Semerak چمن دره معاون رئیس جمهور از تولید گفت: “تیم تولید در سراسر هیئت مدیره بدون در نظر گرفتن اندازه و در حال حاضر مدیریت به سرعت در حال رشد حجم محتوا در سراسر طیف گسترده ای از توابع و کانال. این می تواند اضافه کردن مقدار بسیار عظیمی از پیچیدگی به عملیات اغلب نیاز به چندین فرد سیستم برای حمایت از هر جنبه ای از گردش کار و دانش فنی برای راه اندازی و مدیریت آنها. با GV استراتوس یکی از نرم افزار ما به مشتریان این فرصت را به ساده کردن گردش کار تولید خود را ارائه قدرت بیشتر و انعطاف پذیری برای دیدار با بینندگان خواسته برای مطالب بیشتر.”

یکپارچه سخت افزار-نرم افزار راه حل GV استراتوس یک نرم افزار شامل بیش از 500 ساعت از 100Mbit ذخیره سازی, از بین بردن نیاز به تجهیزات اضافی و صرفه جویی در زمان. این آخرین تکرار GV استراتوس راه حل این است که لود شده با طیف وسیعی از ویژگی های کلیدی از جمله:

  • چهار کانال از تبریز انتقال دهنده و ثبت
  • SDI مصرف و به تبریز انتقال دهنده (720P & 1080i)
  • ویرایش مجوز شامل (EDIUS و یا Adobe)
  • خودکار قوانین موتور
  • چند کاربر به طور همزمان
  • RMI و پاسخها پشتیبانی
  • رسانه های اجتماعی و مدیریت CMA

چمن دره را اعلام آخرین نوآوری محصول و استراتژیک به روز رسانی در GV زنده Presents – نوآوری 2020 رویداد در مارس 23. این یک ساعت برنامه زنده – بلند پروازانه ترین تعامل مشتری رویداد در تاریخ شرکت – ارائه خواهد شد توسط Grass Valley رئیس جمهور تیم شانه ها و جریان را به مشتریان و همکاران در سراسر جهان در ساعت 11 صبح و 9 شب به وقت شرق آمریکا.

ثبت نام برای این رویداد در: https://grass-valley.brand.live/gv-live-presents

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>