مونترال – فوریه 12 سال 2020 – آماده سازی برای یک سپر, سال, برتر, زنده, رویدادهای ورزشی, NEP اروپا تقویت آن قابلیت تولید با یک میزبان از چمن دره زنده IP راه حل های تولید. NEP در حال رشد است توانایی های خود را در سراسر آن OB و flypacks ناوگان تقویت موقعیت خود به عنوان یکی از پیشرو جهان برون سپاری فنی تولید شرکای برتر تولید کننده زندگی ورزشی و سرگرمی.

در هسته اصلی توسعه هستند و نزدیک به 60 جدید Grass Valley LDX 86 دوربین. دوربین های جدید از ویژگی های چمن دره ساخته شده است در DirectIP قابلیت که توسعه یافته در رابطه با NEP. این تکنولوژی منحصر به فرد اجازه می دهد تا NEP به ارسال تنها دوربین سر به این مکان داده شده در حالی که دیگر کنترل برای دوربین های دیجیتال و تولید می تواند در خارج از سایت محل. با این آخرین خرید NEP اروپا در حال حاضر بیش از 500 بومی 4K چمن دره LDX 86 دوربین در نمونه کارها خود را.

پل هنریکسن, NEP اروپا گفت: “سال 2020 را برای یک سال به صورت زنده ورزشی و سرگرمی, حوادث در سراسر جهان. ما هیجان زده در مورد این فرصت را برای کمک به مشتریان ارائه نوآورانه زنده productions است که مصرف کنندگان را به اقدام نزدیک تر است هر جا که هستند و در هر دستگاه. نقاشی بر ما طولانی ایجاد ارتباط با چمن دره و همکاری نزدیک با تیم R&D ما اجازه می دهد تا به اهرم بهترین در کلاس راه حل های مناسب کامل. چمن دره درک مدل کسب و کار ما و بی نظیر است وقتی که می آید به ارائه پشتیبانی که ما و مشتریان ما تقاضا است.”

NEP اروپا نیز خریداری 30 رفلکس SuperXpander لنز کیت آداپتور که تبدیل دستی دوربین را به یک استودیو/زمینه سیستم تولید به علاوه تعدادی از LDX C86 دوربین های جمع و جور و چند grass valley سیستمهای از جمله 6 M/E Kahuna 9600 با Maverik کنترل پنل و کولا 3 M/E سیستمهای. این سیستمهای ویژگی FormatFusion فناوری نوآورانه ساخته شده است در تبدیل فرمت که یکپارچه دسته multiformat عملیات. گسترده تر اجرای چمن دره K-قاب Kahuna و کولا سیستمهای سراسر NEP ناوگان اجازه می دهد تا به صورت استاندارد گردش است که اطمینان از بهره وری بیشتر در سراسر این گروه است.

علامت هیلتون چمن دره معاون رئیس جمهور از زنده تولید اظهار داشت: “ما خوشحال به کار با NEP یک بار دیگر و با افتخار به انتخاب روشن وقتی که می آید به تامین زندگی IP راه حل های تولید. به عنوان NEP آماده خود را برای یک سال خواستار هیجان انگیز, ورزش و زندگی, مطالب ما بسیار نگاه به جلو به کار کردن در کنار این شرکت در ضخامت از عمل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su