چمن دره شیپور خاموشی به قدرت IP به صورت برجسته و پخش تولید با LiveTouch 1300


مونترال – مارس 22 سال 2020 – چمن دره معرفی LiveTouch 1300 آخرین عضو از برنده جایزه خود را زنده و برجسته و پخش سیستم تولید. راه حل جدید به ارمغان می آورد افزایش انعطاف پذیری به 4K UHD تولید اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط ویدئو به طور مستقیم از IP منابع و ارائه گسترش همکاری گردش کار توانایی ساخت آن را ایده آل برای تلفن همراه تولید.

طراحی شده برای تلفن همراه خارج پخش (OB) تولید و سالن های ورزشی و ناهموار سیستم ساخته شده است برای زندگی در جاده ها است. جدید HTML5 LiveTouch داشبورد باعث می شود سیستم مانیتورینگ, کنترل, راه اندازی و پیکربندی اولیه ساده و سریع در در-و-فعال محیط زیست از یک OB کامیون.

کریس مریل چمن دره مدیر بازاریابی محصول, نظر: “تقاضا برای فریبنده و خیره کننده محتوای با کیفیت است که در تمام زمان بالا. ما توسعه LiveTouch 1300 برای کمک به مشتریان کارآمد ایجاد همهجانبه 4K UHD و HDR تکرار تولید در هر سناریو. در حال حاضر بیش از همیشه مهم است اجازه می دهد تا پخش کنندگان و صاحبان محتوا از آزادی بیشتری برای پوشش رویدادهای زندگی می کنند بدون در نظر گرفتن محل خود. LiveTouch 1300 باعث توزیع تولید و مشارکتی گردش آسان و سریع است.”

برای کارآمد محتوای تولید LiveTouch پنل در حال حاضر شامل یک منحصر به فرد یکپارچه مجموعه ابزار خلاق که حذف نیاز به خارجی عدد. در ضمن این آخرین نسخه از LiveTouch را قادر می سازد multiformat تولید بدون تغییر اپراتور گردش کار. با ورودی که پشتیبانی کامل شطرنجی, تک, جریان, 4K UHD/HD پردازش و HDR/SDR بالا و پایین و یا cross-نقشه برداری LiveTouch به راحتی با این نسخهها کار در سراسر استانداردهای تولید. همزمان اپراتورها ممکن است دسترسی به تمام دوربین های دیجیتال و سرور فورا به ویرایش و تبریز انتقال دهنده برجسته بسته است. تسهیل ایجاد محتوا و حتی بیشتر است Fileflow 4 جدید UI کارآمد است که اجازه می دهد تا اپراتور به سرعت ایجاد قوانین به صورت خودکار فایل تحویل به رسانه های اجتماعی بایگانی و دیگر شبکه های مبتنی بر مقصد.

ساخته شده با آخرین بومی IP محیط در ذهن LiveTouch 1300 ساده 4K UHD الزامات منحصر به فرد با دو کار برکنار شده 50 گرم SMPTE ST 2110 IP رابط با NMOS است-04 و 05 اجازه می دهد که اپراتورها برای استفاده از این استاندارد اتصالات شبکه را به سرعت شناسایی و اتصال به سیستم. برای انعطاف پذیری نهایی پانل اتصال over IP اجازه می دهد اپراتورها به مایل دورتر از این رویداد و زنده لمسی سرور, ساخت LiveTouch 1300 ایده آل رمی/در خانه پخش سیستم.

چمن دره را اعلام آخرین نوآوری محصول و استراتژیک به روز رسانی در GV زنده Presents – نوآوری 2020 رویداد در مارس 23. این یک ساعت برنامه زنده – بلند پروازانه ترین تعامل مشتری رویداد در تاریخ شرکت – ارائه خواهد شد توسط Grass Valley رئیس جمهور تیم شانه ها و جریان را به مشتریان و همکاران در سراسر جهان در ساعت 11 صبح و 9 شب به وقت شرق آمریکا.

ثبت نام برای این رویداد در: https://grass-valley.brand.live/gv-live-presents

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>