کوه های بزرگ اسموکی پارک ملت اعلام coronavirus تعطیلی برخی از امکانات

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

حتی اگر هوای آزاد, ورزش تشویق تحت اجتماعی فاصله, بخشنامه ها, Great Smoky Mountains National Park مقامات در حال گام برداشتن به مطمئن شوید که مردم لذت بردن از پارک بدون گرفتن بیش از حد نزدیک به یکدیگر است.

“اردو مناطق پیک نیک و دستشویی بسته خواهد شد در دوشنبه 23 مارس از طریق پنج شنبه, آوریل 30 در ادامه تلاش برای حمایت فدرال و ایالتی و محلی تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus (COVID-19),” پارک مقامات نوشت: صبح روز یکشنبه در آزادی مطبوعات.

بازدید کنندگان مراکز بسته شده به عنوان به خوبی. عمومی, مسیرهای پیاده روی و جاده ها باز باقی خواهد ماند ،

برای محافظت از کارکنان و دیگر بازدید کنندگان پارک مقامات تاکید کرد این مهم پس از ترک هیچ اثری اصول از جمله در نظر گرفتن تمام زباله از پارک زمانی که شما ترک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>