کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی بازدید ضبط ملاقات است. چگونه بسیاری از است بیش از حد بسیاری از ؟

توبیاس میلر به حال خود بینی به زمین در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی برای 18 سال گذشته ساختمان, تعمیر و نگهداری شبکه گسترده ای از مسیرهای پیاده روی در جنگل که با فریب مردم از سراسر جهان است.

اما گاهی اوقات او بینی می شود بیش از حد نزدیک است. این زمانی است که او نقاط فضولات انسانی, گاهی, پنهان زیر وارد شوید گاهی اوقات در سمت چپ باز همراه با یک زمینه آنچه که او خواستار “گل” با نام مستعار کاغذ توالت.

این یکی از بسیاری از اثرات است که میلر نظارت امکانات عملیات متخصص که مدیریت این پارک جاده ها و مسیرهای پیاده روی است و دیده می شود در حال رشد همراه با شکستن رکورد انبوهی از بازدید کنندگان.

در Smokies یک و نیم میلیون هکتار از ناهموار کوهستانی و بیابان در کارولینای شمالی-تنسی مرز تا به حال 12.5 میلیون بازدید کننده در سال 2019 یک نزدیک به 10 درصد افزایش از 11.4 میلیون نفر بازدید که در سال 2018 است.

بیشتر: چه بسیار ویژه در مورد ملی کوه های بزرگ اسموکی پارک ؟

خبر می آید همراه با انتشار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد 2021 بودجه Feb. 10 که به طور چشمگیری اسلش وزارت کشور بودجه 16 درصد و خدمات پارک های ملی بودجه نزدیک به 18 ٪ از $3.4 میلیارد دلار به 2.8 میلیارد دلار, ادامه کاهش روند.

پشت صحنه: نگاهی به داخل یک کوه دودی تونل به عنوان آن در حال تعمیر

روند رو به بالا در Smokies ملاقات شده است در ادامه برای حداقل یک دهه گذشته. با توجه به پارک پرونده وجود دارد 9.5 میلیون بازدید کننده در سال 2010 و ملاقات با خانواده افزایش یافته است و 30 درصد از آن به بعد.

که افزایش احساس می شود و دیده می شود در ترافیک — گاهی اوقات تشدید خرس یا گوزن رؤیت در جاده های محبوب مانند Cades یارو و نوظهور شکاف در مسیرهای مانند لورل می افتد در نزدیکی Gatlinburg و آلام غار رفتن به کوه LeConte در اردو به طور کامل پر شده و در تابستان بیش از حد زباله و دنباله فرسایش. و همچنین غیر بهداشتی استفاده از دنباله-طرف به عنوان دستشویی.

“این یک چالش در بالا-استفاده از مسیرهای پیاده روی. هیچ طرح اصلی در trailheads برای امکانات حمام. آلوم غار (که در آن یک طاق توالت به تازگی نصب شده) است اما در فصل زمستان هنگامی که ما لازم نیست که کارکنان آن را باز نکنید” میلر گفت.

او گفت: “در یک دنیای کامل” مردم باید تمرین را ترک هیچ اثری مجموعه ای از هفت, هوای آزاد, اصول اخلاق که شامل حفر یک cathole به دفن زباله حداقل 200 پا از یک منبع آب در دنباله و یا اردوگاه و حمل کاغذ توالت در یک Ziploc baggie. اما اکثر مردم در frontcountry به عنوان کنترل از راه دور backcountry مسیرهای پیاده روی, آیا پیاده روی با ماله.

“این یک شغلی دنباله خطر برای دنباله کارگران” میلر گفت.

این یکی از بسیاری از مسائل که پارک spokewoman دانا Soehn گفت: این پارک تلاش خواهد شد به آدرس له از بازدید کنندگان همچنان ادامه دارد.

ماهانه ملاقات پرونده تعیین شد در طول ماه, مارس, آوریل, مه, ژوئن و دسامبر. در مه و سپتامبر حدود 1 میلیون نفر بازدید در هر ماه که به طور معمول آهسته تر از زمان از سال است. قبل از 2015 پارک ملاقات به حال بیش از 1 میلیون بازدید کننده در هر ماه تا تابستان و پاییز ماه.

مقدماتی اعداد نشان می دهد که آبی ریج پارک وی که اجرا می شود از طریق اشویل در امتداد ستون فقرات از کوه های بلو ریج از پارک ملی شناندو در ویرجینیا به Smokies ورودی چروکی به حال 15 میلیون بازدید کننده در سال گذشته 2 درصد افزایش یافته است.

آن است که گردن و گردن با دروازه طلایی ملی منطقه تفریحی در سان فرانسیسکو بود که 15.2 میلیون بازدید کننده به عنوان پر بازدید ترین واحد خدمات پارک های ملی.

چرا مردم بازدید از Smokies?

بزرگ Smokies جذب بازدید کننده بیشتر از هر یک از “نام بزرگ” غربی پارک در سال 2019 بیش از یلو و یوسمیتی ترکیب شده است.

آن است که یک سایت میراث جهانی یونسکو است و به عنوان یکی از مهمترین مکان های زیستی در جهان به نزدیک به 20 ، 000 گونه از گیاهان و قارچ ها و حیات وحش توجه به همه گونه تنوع زیستی موجودی.

مردم به دیدن همه چیز از بهار وحشی و قارچ و گلسنگ ماهی قزل آلا و دیگر گونه های آبزی و همچنین به عنوان عظیم گوزن و خرس سیاه و سفید.

در Smokies بیش از 800 مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی از جمله برخی از مهمترین ناهموار و بالاترین ارتفاع بخش های آپالاچی دنباله بی پایان دودی, ديد کوه, آبشارها و رودخانه ها campgrounds و مناطق پیک نیک و همچنین به عنوان یک قله به قبل از پارک زندگی با تاریخی کابین میلز انبارها و حتی گورستان.

و بر خلاف غربی پارک های ملی ورود به Smokies رایگان است.

Soehn گفت: افزایش بازدید کنندگان می توانند نسبت به عوامل بسیاری است.

یکی باز کردن در نوامبر 2018 از 16 کیلومتر بیشتر از دامنه پارک وی درایو منظره از Walland را می پوشد دره. او گفت: ترافیک در کوهپایه افزایش یافته و از نزدیک به 624,000 بازدید کنندگان در سال 2017 به 1.5 میلیون نفر در سال 2019 60 درصد افزایش یافته است.

یکی دیگر از جالب تعداد افزایش از مردم در پارک, داخلی, ورودی, او گفت:.

ملاقات های آینده از طریق Gatlinburg و تاونسند ورودی بود تا 4%, در حالی که کسانی که به ورود از طریق Oconaluftee چروکی کارولینای شمالی 7 درصد افزایش یافته است. گرفته همه با هم آنها حساب برای دو سوم از پارک مجموع, دیدار, Soehn گفت.

“ما که در یک روند کلی افزایش ملاقات در سراسر خدمات پارک ملی است که به طور معمول تراز وسط قرار دارد با اقتصاد قوی و خوب قیمت گاز, اگر شما نگاهی به سابقه طولانی روند داده,” او گفت:. “ما هنوز در آن دوره رشد در Smokies و تا به حال نسبتا خوب آب و هوا در سال گذشته و کمپینگ ماند نسبتا پایدار در سراسر پارک.

“ما در یکی از پارک های است که نسبتا آسان برای دسترسی ما به شبکه گسترده ای از جاده ها و مسیرهای پیاده روی و ما به بسیاری از شهرستانها در ایالات متحده شرقی”

Soehn گفت: زمان بیشترین تراکم در پارک ها بین 10 صبح تا 4 بعد از ظهر در ماه های ژوئن و ژوئیه و در طول فصل شاخ و برگ در ماه اکتبر. در آن زمان مردم می توانند انتظار یک رانندگی در 11 مایل Cades یارو حلقه جاده را بین سه تا پنج ساعت است.

Cades یارو و منطقه پر از مشرف فرعی نمایشگاه ها و ساختمان های تاریخی می شود 2 میلیون بازدید کننده در سال است.

یکی دیگر از منطقه مستعد ابتلا به گرفتگی است Clingmans گنبد در 6,643 پا بلندترین قله در Smokies و در امتداد آپالاچی نوین.

“این غیر معمول در طول ماه های ژوئیه و اکتبر برای مردم به حداقل یک نیم مایل پایین جاده برای پیدا کردن پارکینگ در جاده شانه. پارکینگ به طور کلی با 10 صبح در اوج ماه” Soehn گفت.

که منجر به مشکل دیگر از جمله اتومبیل های کشویی پایین شانه گوره و نیاز به دو کامیون که باعث ترافیک بیشتر پشتیبان گیری.

اما یاد منحنی شیب دار منجر به قله مواظب نمایش خیره کننده و بسیاری از مسیرهای پیاده روی که منجر به از اجلاس سران منطقه هستند بیش از حد خوب برای مردم به تصویب است.

اما بالا بودن حجم ترافیک ممکن است نیز منجر به یکی از بزرگ Smokies’ کشنده ترین سال است.

در سال 2019 شد 16 مرگ و میر در پارک Soehn گفت. نه از آنها مرتبط با خودرو یا موتور سیکلت تصادفات است. تنها سال با مرگ و میر بیشتر بود 1986 با 17.

چگونه بسیاری از بازدید کنندگان است که بیش از حد بسیاری از ؟

روزافزون ملاقات همچنین همزمان با این به شدت رو به کاهش بودجه و کاهش رنجر کارکنان که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه تصویب می تواند منجر به بیشتر کارکنان کاهش نزدیک به 1000 در سراسر خدمات پارک های ملی.

فیل فرانسیس سابق Smokies سرپرست که در حال حاضر بازنشسته از خدمات پارک های ملی و صندلی ائتلاف برای حفاظت از آمریکا در پارک های ملی گفت: کاهش خواهد قرار دادن فشار اضافی در حال حاضر بیش از کار کارکنان پارک.

“پارک های ملی در حال حاضر رنج می برند به دلیل کاهش تخصیص بودجه سالانه در دهه گذشته است. با وجود بالا, دیدار, تعداد نیروی انسانی در ادامه به کاهش قرار دادن ما ارزشمند طبیعی و منابع فرهنگی در خطر است. بدون سطوح مناسب از بودجه آن است که غیر ممکن است به طور موثر مدیریت بالا ملاقات و اطمینان از حفاظت از ما پارک” فرانسیس گفت.

او به پیشنهاد وزارت کشور و خدمات پارک ملی کاهش “بد آگاهانه ، مسئولانه” اما گفت: یک خبر خوب وجود دارد.

“رئیس جمهور بودجه تایید شده است توسط کنگره در سال های بسیاری است. ما نگاهی به کنگره برای اثبات بودجه کافی است.”

در Smokies در حال حاضر در حدود 259 تمام وقت معادل موقعیت — 200 در طول سال کارکنان و حدود 140 فصلی کارکنان از جمله کسانی که در کار بازدید, آموزش و پرورش, مدیریت منابع تعمیر و نگهداری و اجرای قانون است. این است که 19 درصد بیش از دهه گذشته هنگام پارک تا به حال 319 تمام وقت معادل موقعیت.

بنابراین بسیاری از مردم در پارک است که فشار بر منابع – Smokies حدود 100 جستجو و نجات در سال است. این یکی از بالاترین در جنوب شرقی اغلب نیاز به کمک صدها نفر از فوق العاده حرفه ای و پرسنل داوطلب برای کمک به متراکم ناهموار پوشش گیاهی است.

جستجو و نجات در جولای سال 2019 برای کوین لینچ, یک مرد از دست رفته و با زوال عقل درو 200 پرسنل از پنج متحده و آنها دریافتند این مرد با خیال راحت چهار روز بعد. یک weeklong جستجو در سال 2018 به پایان نمی هنگامی که مادر سه از اوهایو سو Clements مرده پیدا شد پایین خاکریزی در نزدیکی Clingmans گنبد.

و پارک نمی تواند نگه دارید تا با به اصطلاح معوق نگهداری یا انبار های نگهداری به زیرساخت های آن از جمله افسردگی دوران جاده ها و مسیرهای پیاده روی ساختمان های فاضلاب و حتی جایگزین رنجرز به شدت منسوخ شده دستی رادیو.

Soehn گفت: زمان نگهداری پرونده است $236 میلیون که 80% است که در ارتباط با سیستم های جاده. این پارک دارای 238 کیلومتر از جاده های اسفالت و 146 کیلومتر از جاده شن.

باقی مانده از نگهداری نیازهای متنوع از جمله تونل تعمیر در Cades یارو تعمیر به 18 ساختمان از جمله مقر پارک و سازه های تاریخی مانند کلیساها آسیاب انبارهای کابین و Sugarlands مرکز بازدید کنندگان. فاضلاب و تصفیه آب و امکانات تعمیرات به حساب 4 درصد از پرونده ها و Soehn گفت.

“این یک چالش برای ما قادر به ارائه خدمات به تعداد زیادی از بازدید کنندگان در سراسر پارک. ما سود با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین داوطلب کادر در خدمات پارک های ملی,” او گفت:.

سال گذشته پارک کرده بود 3,800 افراد داوطلب وقت خود را به ارائه اطلاعات به بازدیدکنندگان در مناطق پر ترافیک مانند لورل سقوط دنباله و آبرامز می افتد. آنها به اطلاعات ایمنی برای کمک به جلوگیری از آبشار حوادث; کمک در اصلی گوزن-مشاهده مناطق در Oconaluftee و Cataloochee; کمک رنجر کارکنان با ارائه سرويس و خدمات مانند لاستیک صاف; انجام بررسی و چک کردن خدمات در اردو; علم موجودی کار; و زباله گشت.

این پارک همچنین متکی بر بودجه از دوستان از Smokies که اهدا شده 3 میلیون دلار به Smokies سال گذشته برای طیف گسترده ای از پروژه ها. طولانی نیاز لیست شامل $650,000 برای ارتقاء به اورژانس سیستم ارتباطی $7,500 برای جستجو و نجات و swiftwater نجات آموزش $70 ، 000 به سرکوب شوکران ژاکت پشمی adelgid هجوم $4,200 برای خرس مدیریت پروژه $19,800 برای کیفیت هوا و هواشناسی نظارت $68,000 برای پارک ها به عنوان کلاس های درس و $275,000 برای مسیرهای پیاده روی برای همیشه لطفا برای بازسازی پارک مسیرهای پیاده روی در میان بسیاری دیگر.

“ما (رکورد بالا ملاقات) به عنوان یک فرصت. این پارک به بازدید رایگان است رایگان برای حفظ” گفت: دوستان از Smokies کارولینای شمالی مدیر آنا Zanetti.

“$35 عضویت می رود راه طولانی برای کمک به حفاظت از پارک. پارک نیازهای در حال رفتن به افزایش به عنوان ملاقات با خانواده را افزایش می دهد,” او گفت:.

به پارک رسیده و ظرفیت آن?

کمی شناخته شده در کنگره دستور که همه پارک ملی سایت – وجود دارد 418 – ایجاد برنامه برای ظرفیت حمل شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده است.

در سال 1978 National Parks and Recreation عمل مورد نیاز پارک superintendents به “شناسایی بازدید کننده حمل ظرفیت برای مدیریت استفاده کنید. Superintendents نیز شناسایی راه هایی برای نظارت بر برای و آدرس غیر قابل قبول اثرات در پارک منابع و بازدید کننده تجربه.”

عمومی کارکنان محیط زیست مسئولیت فدرال ناظر گروه مورد مطالعه با بالا 100 واحد پارک و متوجه شد که تنها شش پارک را توسعه داده اند برخی از مرتب کردن بر اساس ظرفیت طرح است. در Smokies است نه یکی از آنها.

“ما در حال حاضر نیست که یک ظرفیت حمل طرح” Smokies سرپرست Cassius نقدی گفت: از طریق ایمیل. “ما به تازگی ساخته شده و تعهد به کشتی سوار در یک گسترده در سطح بالا ابتکار برنامه ریزی (در سال 2020) خواهد شد که با هدف تحصیل چگونه به بهترین مدیریت بالا ملاقات سطح است که در زمان های بیش از ظرفیت زیرساخت های ما (جاده پارکینگ, دستشویی, و غیره.) و نیروی انسانی برای حمایت از آن بدون تأثیر منابع طبيعی و فرهنگی در حالی که ارائه یک بازدید کننده با کیفیت را تجربه کنند.”

“فرایند برنامه ریزی است که هنوز هم در حال توسعه” نقدی افزود: “اما آن را قطعا به شدت تکیه بر بحث عمومی و بازخورد بیش از 12 به 18 ماه در جایگزین برای مقابله با این روند افزایش در ملاقات است. ما احساس می کنیم این رویکرد را ملاقات روح اساسنامه تصویب شده توسط کنگره است.”

جف Ruch اقیانوس آرام مدیر همکار گفت باتلاقی در فلوریدا قرار دادن محدودیت بر برخی, قایق, Muir Woods بنای یادبود ملی در کالیفرنیا دربسته در محیط پارکینگ و تعداد زیادی از مردم در محبوب مسیرهای پیاده روی در زمان های خاص و پارک ملی یخچال در مونتانا است و با توجه به یک سیستم رزرو برای افزایش استفاده از شاتل وانت و محدود کردن اتومبیل.

“خدمات پارک های ملی را متوقف کرده است و برنامه ریزی است. این نوع بیشتر boosterism از برنامه ریزی راه شما را برای سایر موسسات” Ruch گفت.

Soehn گفت: این پارک در حال برنامه ریزی برای انجام توسعه جامعه در اواخر ماه مه و ژوئن با تسهیل جلسات در جوامع محلی.

“ما نیاز به بحث در مورد راه حل های بالقوه برای احتقان و مدیریت در آن مکان های یاد. در همان زمان ما در حال رفتن به سعی کنید به جمع آوری بهتر اطلاعات در تراکم نقاط در سراسر پارک به طوری که ما بهتر می توانید تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر قادر به پیدا کردن یک فضای پارکینگ و چگونه بسیاری از مردم ما ممکن است قادر به جای اگر ما آن را مدیریت متفاوت” Soehn گفت. “ما در مرحله 1.”

در Smokies ممکن است به دنبال دیگر پارک که اجرا ظرفیت حمل برنامه و یا در حال تلاش روش های مختلف برای مدیریت جمعیت مانند پارک ملی صهیون در ایالت یوتا است.

از راه دور بالا-ارتفاع پارک درو 4.5 میلیون بازدید کننده در سال گذشته عمدتا به پیاده روی منحصر به فرد اسلات دره و صخره ماسه سنگ. این پارک همچنین عناوین ساخته شده برای پشتیبان گیری از مردم گاهی اوقات ساعت انتظار برای دریافت مسیرهای پیاده روی.

سرپرست جف Bradybaugh گفت: پارک ملاقات افزایش یافته است و 68 درصد از سال 2010. کارکنان در حال حاضر در یک بازدید کننده با استفاده از برنامه ریزی برای به حداکثر رساندن دسترسی بازدید کنندگان در حالی که ارائه با کیفیت بالا و تجربه بازدید کننده.

شدید استفاده دیده می شود نه فقط در صف های طولانی او گفت: اما در اثرات خاک و پوشش گیاهی و تسهیلات تعمیر و نگهداری.

این پارک دارای 35 دلار هزینه ورودی برای یک ماشین سواری به مدت هفت روز اما بازدید کنندگان باید سوار یک اتوبوس شاتل برای درایو منظره در صهیون, دره عمیق و باریک و آنها در تلاش هستند تا از ایده های دیگر.

“ما در حال کار با تعدادی از همکاران – یوتا گردشگری شهرستان دولت های محلی و دانشگاه ها به کار بر روی چیزهایی مانند یک برنامه تلفن هوشمند برای کمک به بازدید کنندگان سنج چقدر شلوغ مکان ها در پارک و یا چقدر پارکینگ در دسترس است در هر زمان را. ما هنوز وجود ندارد اما ما در حال تلاش برای اصلاح آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter su tesisatçısıkuşadası escortbetroad