کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی به بازگشایی بسیاری از مسیرهای پیاده روی و جاده ها در مارس 9

کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی خواهد بازگشایی بسیاری از مسیرهای پیاده روی و جاده های مه 9, پارک پنج شنبه اعلام کرد, آوردن بازدید کننده به ملت محبوب ترین پارک ملی برای اولین بار در بیش از یک ماه است.

اردو پیک نیک غرفه ها بازدید کننده به مراکز و بسیاری از جاده های ثانویه بسته باقی خواهد ماند در اولین بازگشایی فاز است که انتظار می رود به مدت حداقل دو هفته.

در Smokies بسته به بازدید کنندگان در مارس 24 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. آن را اعلام کرد پس از آن که بسته شدن خواهد بود از طریق حداقل 6 آوریل. بسته شدن بعد تمدید شد از طریق آوریل 30.

“ما می دانیم این بسته شده است بسیار دشوار است برای ما ساکنان محلی و همچنین به عنوان پارک بازدید کنندگان از سراسر کشور است که به دنبال این پارک به عنوان یک محل خاص برای درمان, ورزش, تفریح و الهام” Cassius, پول نقد, پارک سرپرست گفت: در انتشار اخبار. “ما در حال نزدیک شدن به این مرحله بازگشایی با که در ذهن ما به عنوان تعادل مسئولیت ما را برای حفاظت از پارک منابع و بهداشت و ایمنی از همه است.”

این پارک به طور معمول استقبال بیش از 1 میلیون بازدید کننده در هر ماه از ماه مه تا اکتبر.

به عنوان مناطق پارک بازگشایی پارک مدیران در حال اجرای جدید اقدامات ایمنی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. این اقدامات عبارتند از:

  • با استفاده از مواد ضد عفونی کننده اسپری در دستشویی و ساختمان های عمومی.
  • نصب ست سپر در بازدید مراکز.
  • کارگران تعمیر و نگهداری مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی.
  • محدود کردن اندازه از گروه.
  • جدید پروتکل های ایمنی برای خدمات اضطراری کارکنان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدون ارائه جزئیات اعلام کرد در هفته گذشته قصد خود را برای پارک های ملی به بازگشایی شده است.

“با تشکر از ما پیشرفت های قابل توجهی در برابر نامرئی دشمن من خوشحال تا اعلام کند که در خط با دولت من را راهنمایی برای باز کردن امریکا دوباره ما آغاز خواهد شد به بازگشایی ملی ما پارک ها و زمین های عمومی برای مردم آمریکا به لذت بردن از” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 22.

این پارک را از بسته شدن بیش از 800 مایل از مسیرهای پیاده روی و جاده ها از جمله بخش های آپالاچی نوین و کوه به دریا نوین در کارولینای شمالی.

در طول این پارک را از بسته شدن تنها کوهپایه پارک وی و خار کشش از ایالات متحده بزرگراه 441 است که به عنوان جاده اصلی اتصال Gatlinburg به جعل کبوتر باز مانده است.

بسیاری از کسب و کار در Pigeon Forge را بازگشایی جمعه. تحت رژیم صهیونیستی است. بیل لی دستورالعمل Sevier County رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه در 50 درصد اشغال.

ایمیل بلیک Toppmeyer در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>