حرص و آز است ظریف حمله لجام گسیخته سرمایه داری

با وجود داشتن بیش از 30 فیلم های انگلیسی کارگردان Michael رسانده است گریزان شکل سرگردان را از طریق ژانرهای با همان روشنفکر حل و فصل دیده می شود در بسیاری از شخصیت خود است. او ساخته شده دوره فیلم (Jude, ادعا), جنگ, فیلم, (Welcome to Sarajevo), هنر-خانه ورزش (9 Songs), پاپ, زندگینامه (24 Hour Party People), سیاسی, مستند (دکترین شوک, لباس جدید امپراتور), الهام اکتشاف به سختی filmable ادبی کلاسیک (Tristram Shandy) و شاید قابل توجه ترین کمدی-verité سری, سفر, که در آن استیو کوگان و راب Brydon amble از طریق اروپا کاوش پنج ستاره, وعده های غذایی, افراد مشهور برداشت و خود را متورم تصاویر. در همه آنها رسانده است شخصا سرمایه گذاری و در عین حال تقریبا منفعل و ناظر یک polymathic آفتابپرست در نظر گرفتن یادداشت ها و ایده های دستکاری.

حرص و طمع, رسانده هفتم فیلم با کوگان یک خشک عجیبی ناهموار طنز, یک فیلم خیلی مصمم نگرفته است که بسیار از آن طنز نقاط تحویل دادم تقریبا. کوگان نقش Sir Richard McCreadie یک میلیاردر مد مغول به عنوان “یک مرد خودساخته که پرستش خالق خود.” (شخصیت است آزادانه در Sir Philip سبز یک تاجر بدنام برای رفتار خشن یک رشته از ورشکستگی و اتهام تجاوز جنسی.) McCreadie زندگی از امتیاز و بخل ارائه شده در فلش بک به عنوان او آماده برای جشن تولد 60 یک مجلل عیاشی از زیاده روی در یک جزیره یونانی کامل با مهمانان مشهور (و یا خود را نگاه-alikes) و دوباره لوایح از صحنه هایی از پهلوان از جان گذشته. همچنین در دو, خود, خانواده, همسر سابق یک گردان از کارمندان و کارکنان آشپزخانه خود تمایلی و کمی گناه زده شرح حال (با بازی طنز تداخل توسط کمدین دیوید میچل) و او را اندوه یک اردوگاه پناهندگان سوری در مجاور ساحل. (“این من” او اصرار دارد که او تلاش می کند به آنها را حذف. “این مهمان من. برخی از آنها بسیار سطحی هستند.”)

هر چند حرص و آز لود شده است — حتی شاید غیرمنتظره — با کرت های فرعی و شخصیت های ثانویه (کارکنان در McCreadie آسیا, کارخانه شیر کنترل یک واقعیت را نشان می دهد خدمه) این فیلم است که تقریبا بیش از حد رام برای خوب خود را دارد. کوگان است زیبا و وحشتناک — او می تواند بازی repugnantly متکبر موجودات شبیه به این را در خواب خود را — اما بسیار از طنز شکل گرفته است در دست سبک سفر سری. وجود دارد خیلی افتضاح رفتن, اما بسیاری از آن به نظر می رسد در حال عبور در پس زمینه. ما McCreadie را unremittingly افتضاح رفتار اما هر چیز دیگری می شود تاری.

اما به نوعی آن را با این نسخهها کار بیشتر و بیشتر با نگاهی به گذشته از در حالی که شما در واقع آن را به تماشای. پس واقعا تکان دهنده طرح پیچ و تاب و بسیار نزدیک به پایان رسانده و شروع به جلو و متفاوت طرح خطوط و روایت باقی مانده با هم. اگر چه کوگان شخصیت گسترده است و ساینده رسانده هدف نهایی است و بیشتر ظریف, طنز حمله به لجام گسیخته سرمایه داری به نرمی سخن گفته است. حرص و آز است که در برخی از راه های ورزش در گمراهی یک عجول و بی پروا کارتون با یک استدلال در شیوه Adam McKay را سیاسی کمدی (فکر می کنم بچه های دیگر به جای معاون). آن را آسان به خنده در زمخت اسراف خودخواه کلاس به آنها نور سیگار برگ با صد دلار اسکناس و یا نشستن در اجرایی قصرها مونتاژ تابلوهای خود را از toadies اما رسانده گذشته به نظر می رسد که به ما یادآوری از پیامدهای رفتار خود را. حرص و طمع باعث ارزشمند نقطه مورد ما عصر کنونی اقتصادی piracy, حتی اگر آن را دچار سردرگمی و meanders را قبل از گرفتن آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>