Greitens می رود کامل مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را ‘به طور کامل تبرئه’

برای بزرگنمایی کلیک کنید DANNY WICENTOWSKI

  • دنی WICENTOWSKI

اریک Greitens است. On Facebook.

پس از 622 روز سکوت, سابق فرماندار میسوری در زمان به رسانه های اجتماعی به اعلام او شده است می خواهم “به طور کامل تبرئه” در یک پست که نه تنها به طعنه ممکن است آینده سیاسی اما نشان داد که Greitens فقط به عنوان زرنگ و دانا که تا کنون در تقلید از موفق صحبت کردن امتیاز از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما شده است به طور کامل تبرئه,” Greitens نوشت: قبل از نقل بخشی از یک رضایت فرمان او می خواهم امضا شده با Missouri اخلاق کمیسیون یا MEC — تیز اما او قول این قسمت در مورد چگونگی MEC یافت “هیچ مدرکی از هر گونه تخلف در بخشی از اریک Greitens” ترک کردن بخشی از آن رضایت فرمان که جریمه او $178,000 برای دو مالی مبارزات انتخاباتی تخطی از سال 2016.

اما در حالی که “به طور کامل تبرئه” دقیق نیست ، MEC عمل شد خبر خوب برای خوار سابق سیاستمدار: با توجه به MEC تصمیم پنجشنبه منتشر شد دولت محققان اخراج دو نفر از شکایات کارگردانی در Greitens’ 2016 کمپین فرماندار و نقض آن به مقدار نسبتا اجرا از آسیاب مسائل برای بسیاری از مبارزات: یکی درگیر یک شکست به گزارش در نوع سهم از PAC که پرداخت می شود به جای تلویزیون حمله تبلیغات در اسپرینگفیلد; دوم مشابه تخلف ناشی از Greitens کمپین عدم افشای یک نوع سهم برای جمع آوری داده از آن دریافت شده از “تاریک پول” گروه شناخته شده به عنوان یک جدید, Missouri.

در هر دو مورد این کمیسیون اشاره کرد که Greitens به حال شده است به طور مستقیم درگیر در هماهنگی کمپین اقدامات دخیل در نقض. گریه به دور از مبارزات انتخاباتی از “جنایی سازمانی” ادعا توسط حزب جمهوری خواه در کنگره جی بارنز (R-شهر Jefferson) در مدت کوتاهی پس از Greitens’ استعفا در ژوئن 2018 — و در این مورد Greitens حتی نمی خواهد که به پرداخت $178,000 خوب تا زمانی که او می تواند آمد تا با $38,000 ظرف 45 روز.

در واقع با توجه به MEC کمیسیون تحقیق تحت پوشش “235 صفحه از اسناد; صدور 23 احضاریه که منجر به تولید حدود 8,000 اسناد چند صفحه ای ایمیل ها و فیلم ها [و] حدود 20 مصاحبه.”

پس از همه, که, آن به این نتیجه رسیدند: “این MEC هیچ مدرکی از هر گونه تخلف در بخشی از اریک Greitens به صورت جداگانه و هیچ مدرکی وجود ندارد که فرماندار Greitens می دانستم که از این دو گزارش زیر نقض.”

کاملا غایب از MEC تصمیم این است که هر گونه اشاره ای به چرخاندن رسوایی که در زمان فرماندار در سال 2018 است. که در آن همه چیز واقعا عجیب و غریب: به جای مالی مبارزات انتخاباتی نقض و یا “تاریک پول” Greitens’ سقوط آغاز شد و با پذیرش زنا به دنبال اتهامات که او می خواهم تهدید را با آنها او تا به حال این امر است. او سپس با آن مواجه اتهامات جنایی برای تهاجم به حریم خصوصی — اتهامات را که در نهایت به کاهش St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر.

که ظروف سرباز یا مسافر در سال 2018 — و آن را تنها بدست مسیه. گاردنر سابق محقق ویلیام Tisaby است رو به چند اتهام جنایت برای شهادت دروغ و ناشی از رسوب او به Greitens’ وکیل مدافع.

این backstory باعث اخیر Greitens’ اعلام کنجکاو: او نه تنها دایره در اطراف شش رقم خوب برای مبارزات انتخاباتی نقض اما تلاش برای معمولی بسته گذشته خود را رسوایی در زیر پرچم “به طور کامل تبرئه.”

و آن نیست ظریف در همه. بلافاصله پس از به نقل از MEC رضایت فرمان Greitens’ Facebook پست ادامه می دهد:

این اخبار روشن می سازد چه بسیاری از شما می دانستم که همه همراه: در سال 2018 سیستم قضایی ما مورد آزار قرار گرفته بود. دروغ گفته شد و رشوه پرداخت شد جرم تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات. و در حال حاضر حقیقت این است که شروع به بیرون آمدن.

برخی از مردم که در برابر اتهامات نادرست من در حال حاضر شده است به اتهام هفت جنایات زدند: آنها به دروغ و تحت سوگند و آنها با دستکاری شواهد. وجود دارد و بیشتر به آمده است.

البته این واقعا در مورد من. آن را یک حمله طراحی شده برای یک هدف: برای سرنگونی خود را, رای, از آنجا که ما برای مبارزه با شما.

همه این برای تلفن های موبایل بسیار آشنا است: “به طور کامل تبرئه” شد همان کلمات است که با تهمت و توصیف خود را تبرئه در سنا استیضاح محاکمه هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و وکلای او را با چکش این استدلال که دموکرات ها در حال تلاش برای سرنگونی 2016 انتخابات.

بین بمب افکن خارجی در مبارزات انتخاباتی و بی اعتنا نگرش سنتی منابع خبری Greitens شده است نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در حالی که رئیس جمهور در حال حاضر جمهوری خواهان راهپیمایی در قدم اهسته در سال 2018 خواه و سلطه دولت در میسوری از جمله پس از آن-دادستان کل جاش هاولی علیه Greitens.

بنابراین شاید Greitens است که به دنبال خود باز گشت — و یا حداقل کمی از آشتی. نسبت به پایان Facebook پست Greitens به نقل از کتاب مقدس داستان یوسف و به طور خاص در لحظه ای که یوسف که تا به حال افزایش یافته است به قدرت پس از خیانت توسط برادران خود را می یابد خود را در یک موقعیت برای ذخیره یا نابود کردن آنها را. در داستان یوسف و آنها را می بخشد: “همانطور که شما به معنای بد در برابر من است اما خدا آن را به معنای خوب است.”

اگر Greitens است سیگنالینگ به جمهوری خواهان میزوری است که او را آماده ببخش و فراموش نکنید که او نمی تواند را انتخاب کرده اند یک زمان بهتر است. به عنوان خواهان خط تا پشت یک رئیس جمهور untethered از پاسخگویی شاید وجود دارد اتاق را برای یک فرماندار سابق با مشابه پوپولیستی تجدید نظر شود.

بسیاری از مردم خواسته اند در مورد انتقام” Greitens’ Facebook پست به این نتیجه رسیدند. “این چیزی است که ما نیاز داریم. انتقام در مورد گذشته است. عدالت است که در مورد آینده است. و من شما را به آینده روشن است.”

دنبال دنی Wicentowski در توییتر @D_Towski. E-mail نویسنده در Danny.Wicentowski@RiverfrontTimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید